Медиите за нас 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 25 Окт, 2014 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/a-grupa/multimedia/video/video-vladislav-romanov-vs.-daniel-genov-302304

clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2014 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф одрусан за думите “не искаме да ни свирят жени“

Солидната глоба от 5000 лева, която бе наложена от ДК на Локомотив Сф, е за изказването на изпълнителния директор на тима Георги Марков след мача с Литекс, научи Гонг.

След загубата с 2:4 на „железничарите“ Марков застана пред журналистите и изрази недоволството си от ръководството на рефера Станислав Ставров.

„Виждате, че съдията много рано искаше да предреши мача“, каза бившият национал, визирайки също и дузпата за домакините малко след първия четвърт час. „Видяхте как не се наказаха влизания за червен картон. Не искаме да ни свирят жени, искаме да ни свирят мъже!“

Именно за това изказване на Марков Локомотив Сф ще трябва да плати глобата.

Айдее, ойдоха и премии, и заплати и све.

Цитат:
Бившият защитник на Локомотив Сф Илиян Гаров се завърна от Исландия, където от лятото играе в местния Викингур.

В исландското първенство започна зимната пауза и Гаров ще поддържа форма с бившите си съотборници от Локомотив.

Междувременно двамата с контузии в състава на Локо Сф Ламжед Шехуди и Марко Ранджелович, започнаха тренировки наравно с останалите днес.

Не е сигурно, обаче, дали ще бъдат рискувани при гостуването на Ботев в Гълъбово в мача за Купата на България в сряда, но е възможно да бъдат на линия за шампионатното дерби с Левски в неделя.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2014 20:42    Заглавие: Отговорете с цитат

дреме ти на капата бе, имаш човек в изпълкома tease
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2014 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Митрев: Димитър Васев сплоти Локо (София)


В края на 2012 година Вратарят на Левски Божидар Митрев се озова в Локомотив София, след като се оказа ненужен на "Герена". Той дойде в "Надежда" при Емил Велев, като постепенно се превърна в несменяем титуляр под рамката. През тази есен стигна и до националния отбор при Любо Пенев. В неделя червено-черните приемат бившия му тим Левски. По този повод "Тема Спорт" потърси стража за кратко интервю относно двубоя и битката за първата шестица.

Божидаре, на какво отдаваш промяната в Локомотив София, който от борещ се за спасението си отбор през май сега гони първата шестица?

- Промяната е в добрата игра и колектива. С това идва и самочувствието, което обаче е важно да е с покритие. Смятам, че имаме шанс за първата шестица и трябва да се възползваме от него. Резултатите ни са добри. Представянето ни е коренно различно и вече отива на отбор като Локомотив София. Конкуренцията е доста сериозна, но каквото зависи от нас, ще го направим, за да сме в топ 6 напролет. Няколко отбора са събрани в две-три точки. След всеки един кръг в шестицата може да влиза един тим, а друг да отпада. После този да се качва и трети да излиза извън Топ 6. Така ще е до последния кръг. Доста интересно и завързано е.Един мач те вкарва и един те изкарва от шестицата.

Каква е ролята на Димитър Васев за тази коренна промяна?

- Голяма. Основна. Даде ни разберем къде се намираме и за какво играем. Победите ни върнаха увереността.

Предстои ви наглед лесно препятствие за купата - Ботев Гълъбово. Можем ли да кажем, че засега ще пестите сили в турнира за сметка на първенството и битката за първата шестица?

- Не трябва да се подценява никой съперник. Ботев Гълъбово си имат своите достойнства. Ще отидем там с нужното уважение и респект, но се надявам още в първия мач да решим всичко. Няма да си поставяме приоритети, а и, както виждате, в последните две години играем полуфинали за купата. Защо сега да не е дошло време за финал. От третия път може и да успеем.

Имаш договор с Локомотив София за още година и половина. Мислил ли си за промяна?

- Не, мисля само за представянето си с Локомотив София. Доволен съм, отборът върви, пазя редовно. А и стигнах до националния отбор
.
В края на седмицата ви предстои домакинство на Левски. По-специален ли ще е за теб този мач?

- Мач като мач. Защитавам цветовете на Локомотив... Но не искам да коментирам темата "Левски". Всеки втори говори за тях. Мога да кажа доста неща, но не сега.

Не е тайна, че има забавяне на плащанията в Локомотив София. Как приемате това в отбора?

- Има забавяне, но какво да направим. Трябва да играем, ние сме професионалисти. В България не е лесно да издържаш клуб, така че разбираме и президента.

Сам каза, стигна и до националния отбор. Какво е чувството?

- Радвам се. За всеки е чест да бъде част от националния отбор. Но това е плод на играта, а не на някаква даденост. Това е оценка за работата ми през годините и задължава да продължавам така, а и повече, във всеки мач.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 29 Окт, 2014 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/sport/article/249773

Powered by Чаушка biggrin blum2 clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 30 Окт, 2014 17:18    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦСКА и Локо София са новите партньори на асоциацията по мини футбол



Публикувана в 16:36 на 30 октомври 2014





ЦСКА източник: Георги Димитров/Gong.bg





Семейството на Българската асоциация мини футбол може да се похвали с двама нови и много силни партньори. Става дума за българските грандове и едни от най-успешните отбори в страната изобщо - ЦСКА и Локомотив София.

Двата столични клубове ще осигуряват билети за домакинските си мачове на участниците в лигите на БАМФ, които ще бъдат разпределяни след специални игри.

Това е само началото на това внушително партньорство, а участниците ще останат приятно изненадани от него.


НЕ МИ СТАНА ЯСНО ЗА КАКВИ БИЛЕТИ ИДЕ РЕЧ boredom
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 31 Окт, 2014 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ранджелович: Този Левски не е истинският Левски


Централният защитник на Локомотив София Марко Ранджелобич често остава всянка при успехите на тима си. Той дойде в "Надежда" през лятото на 2013 година и веднага оформи отличен тандем с Александър Бранеков. В неделя червено-черните приемат Левски. Ето как­во сподели сръбският брани­тел пред "Тема Спорт" за сблъсъка, кариерата си и фут­бола у нас.

Марко, готов ли е Локомотив Со­фия за един от най-важните си мачо­ве в битката за Топ 6 - домакин­ството на Левски, и какво очакваш от сблъсъка?
- Вкъщи играем добре и това ни да­ва предимство. Победихме в "Надеж­да" Литекс, Ботев Пловдив и напра­вихме равен с Лудогорец. Левски е в криза и трябва да се възползваме от това. Паднаха и за купата. Шансове­те ни са големи. Няма да им е лесно на стадион "Локомотив". Имаме по-добър отбор от миналата година и трябва да влезем в първата шестица. Засега вървим добре. С евентуален ус­пех над Левски ще излезем трети или четвърти. Можем да го постигнем.

Какво се промени в Локомотив София спрямо миналата година, за да има сега по-добър отбор?
- Трима-четирима играчи напуснаха и дойдоха нови, които според мен са по-добри. Единствено ни липсва Маркинъос, но това е футболът. Трень­орът Димитър Васев е с най-голям принос за промяната. Много важна е и ролята на феновете, които сега са по-близки с отбора. Подкрепят ни на всеки мач. Това, което бе Локомотив през миналия сезон, не му отиваше.

Вече почти година и половина си в Локомотив София, свикна ли с отбо­ра и футбола у нас?
- Да, свикнах. Все пак съм от Ниш, така че съм почти българин (смее се). 150 километра са до София. Чувствам се отлично в Локомотив София, колек­тивът и атмосферата са страхот­ни. Момчетата също.

Би ли разказал нещо повече за себе си и за кариерата си?
- Като родом от Ниш започнах в школата на Раднички. Минах през всички възрастови групи и още на 17 години дебютирах за мъжкия отбор. Беше преди 13 години в мач с Партизан Белград, но го помня, сякаш бе вчера. Там изкарах пет години, след което преминах в Рад Белград за още пет сезона. Стигнахме до квалифика­ции за Лига Европа. Там получих мно­го тежка контузия на коляното, претърпях операция на кръстни връзки. През 2012 година, след травмата, се върнах за половин сезон в Раднички Ниш. После дойде предложението от Люпко Петрович да заиграя за казахстанския Тараз, където той бе трень­ор. Така през юни миналата година се озовах в Локомотив София. Имах предложение и от Гърция, но там шампионатът започваше по-късно и нямах намерение да чакам.

Как се стигна до трансфера ти в Локомотив София?
- Един мой приятел мениджър ме попита искам ли да премина в Локо­мотив и аз приех. Казва се Милан Павлович, който е играл в Марек пре­ди години. Избрах Локомотив заради голямата традиция.

Как се разбираш с Александър Бра­неков? Двамата оформихте един от най-стабилните тандеми в А група.
- Отлично. Много добър тандем сме наистина. Един друг се допълва­ме, пазим си гърба. Учуден съм, че Бра­неков не е национал на България. Там няма такъв централен защитник ка­то него. Както съм изненадан и защо в ЦСКА са се отказали от него.

Какво можеш да кажеш за играта на Левски?
- Срещу Левски имам два мача - по­беда и равен. През есента, когато паднахме на Терена", бях контузен, така че нямам загуба от сините Левски е добър отбор и го е доказал във времето, но в последните две-три години е в голяма криза. Това не е истинският Левски, който знам от времето си в Сърбия, и е видно за всички. Пожелавам им да излязат от това тежко положение, но след мача с нас в неделя.

През 90-те години на миналия век 6 Локомотив София е играл друг сръбски централен защитник...
- Да, знам. Горан Василиебич. В мо­мента той е спортен директор на Църбена звезда. За кратко е играл и в Раднички Ниш. Беше голям футболист. В момента в Раднички Ниш иг­рае един бивш нападател на Локомо­тив София Владимир Джилас. Чул съм и за Саша Антунович, но не го позна­вам лично. В Локо винаги е имало сил­на сръбска връзка.

Не е тайна, че в Локомотив има финансова криза и забавяне на пла­щанията. Как Ви се отразява това?
- Трудно е навсякъде. Надявам се на края на сезона да си получим всичко дължимо. Има малко забавяне и на премиите, но нищо страшно. Ние сме професионалисти. В България мо­жеш да направиш нещо хубаво и с не толкова много пари, като например да се класираш за Лига Европа. Кога­то има пари, и то достатъчно, и добра организация, се случва това ка­то с Лудогорец - три пъти поред шампион.

Можеш ли да сравниш българския и сръбския футбол, като изходиш от факта, че в последните две го­дини Лудогорец отстрани на два пъ­ти Партизан?
- Мисля, че българският футбол е no-силен. Всеки отбор може да бие всеки. С два успеха си в тройката и с две загуби си извън шестицата. Много е интересно. Битката ще е жес­тока. Черно море също не е за отпис­ване, Берое, Ботев Пловдив, Ли­текс... Двата най-добри отбора са ЦСКА и Лудогорец. Те единствено са сигурни за Топ 6.

Договорът ти с Локомотив Со­фия изтича през лятото. Мислиш ли за бъдещето си вече?
- Да, мисля. Ако излезе оферта от някой клуб, която да задоволява Локо­мотив и мен, ще разговарям с прези­дента.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 31 Окт, 2014 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

brun4ev написа:
Как се стигна до трансфера ти в Локомотив София?
- Един мой приятел мениджър ме попита искам ли да премина в Локо­мотив и аз приех. Казва се Милан Павлович, който е играл в Марек пре­ди години. Избрах Локомотив заради голямата традиция.


clapping clapping ВЕЛИКАН clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 31 Окт, 2014 14:52    Заглавие: Отговорете с цитат

^ В lokosf.info
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 31 Окт, 2014 15:30    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/sport/article/250105
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное, 2014 10:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив си
взе почивка

в неделя. Каквото и да означава това! Нямаше и помен от това, което в предишни мачове показваха Генов и Романов, които са откритията на сезона. Другите, общо взето, поддържаха ритъм, колкото да изтече мачът. При всички положения подобен игрови срив е доста странен. Другото е да признаем, че Левски играе някакъв изключителен футбол. Което просто не е така! Въпросът е какво игра Локомотив вчера. И игра ли изобщо нещо? Къде се беше изпарил железничарският дух, къде беше битката?
Жаки Михайлов black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное, 2014 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
Локомотив си
взе почивка

в неделя. Каквото и да означава това! Нямаше и помен от това, което в предишни мачове показваха Генов и Романов, които са откритията на сезона. Другите, общо взето, поддържаха ритъм, колкото да изтече мачът. При всички положения подобен игрови срив е доста странен. Другото е да признаем, че Левски играе някакъв изключителен футбол. Което просто не е така! Въпросът е какво игра Локомотив вчера. И игра ли изобщо нещо? Къде се беше изпарил железничарският дух, къде беше битката?
Жаки Михайлов black_eye


+1
тоя Романов се опита около 3 пъти да спре топката и не успя, нищо общо с бързоногото крило което беше дотука,
лошо впечатление направи капитана Бранеков и тея около него как се нахлузиха в тунела бързо с наведени глави.
black_eye bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное, 2014 21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

то който и принудят по някакъв начин да даде мача бързо ще бяга
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2014 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф не заслужаваше „Горчиво” от феновете си
Явор Гешев


Локомотив Сф започна да губи почва под краката си. Добрите резултати на Железничарите от началото повишиха очакванията на феновете. Изведнъж публиката в Надежда се размечта, че техните любимци не само че имат гарантирано място в топ 6, но дори могат да се борят и за нещо повече. Само че желанията не винаги се превръщат в реалност. Загубата от Левски в последния кръг бе болезнена, но не и фатална. Феновете на Локомотив обаче реагираха по най-първосигналния начин – с викове „Горчиво”. А тези възгласи прободоха като с нож треньора Димитър Васев и възпитаниците му. Рязката смяна на настроението на публиката в Надежда със сигурност ще налее допълнително олово в краката на футболистите преди столичното дерби със Славия. Причината е, че футболистите вече не усещат любовта на феновете си
А до момента единствено тя ги крепеше. Напук на тежкото финансово положение в Надежда възпитаниците на Димитър Васев излизаха във всеки мач с една единствена цел – да побеждават заради феновете си, колкото и малко да са те.
Сега обаче публиката трябва да застане плътно зад отбора. Защото в противен случай пропадането на Железничарите ще продължи. Едва ли в Надежда искат да се докарат до дереджето на Славия, където белите фенове сипят хули и обиди по адрес на своите. И неприятната атмосфера в Овча купел е една от основните причини тимът на Иван Колев да не може да бие никого у дома. Залогът в предстоящото малко столично дерби този път е огромен. Само победата ще върне Локомотивът на верния коловоз към топ 6, докато за Славия успехът е равносилен на глътка въздух. За разлика от последните години двата съперника ще скочат на нож за трите точки. Защото, колкото и да ни убеждават босовете на двата тима, в последните години много рядко това дерби беше истинско
Единият спасяваше другия, а после спасеният връщаше вересията. И този сценарии се повтаряше година след година. Но вече е време за истинско дерби. Затова и феновете на Локомотив Сф трябва да забравят разочарованието и да подкрепят своите. Същите тези футболисти, които до момента им донесоха само радости с победите над Литекс и Ботев Пд. А виковете „Горчиво” да си ги запазят за истинските виновници за поражението от Левски. И те със сигурност не са футболистите и треньорският щаб.

А ако Яворчо Гешев беше на стадиона, щеше да види, че всички, които викаха "горчиво" се бяха обърнали към ложата.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 08 Ное, 2014 11:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдеее...пак ние сме виновни....Защо ли не се учудвам black_eye boast
На нож щело да се игра..ха-ха..По-скоро ще е на лъжица и салфетки banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Страница 17 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum