Предишната тема :: Следващата тема |
Автор |
Съобщение |
pepi svoboda

Регистриран на: 29 Яну 2009 Мнения: 1027 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря 10 Апр, 2013 20:17 Заглавие: |
|
|
0-1 за Ботев Враца, Локо Пд продажни курвииииииииииии, ега умрете в собствените си лаина столипиновски мангали, ние безброи пъти сме ви спасявали от изпадане мама ви деба циганска  _________________ http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI |
|
Върнете се в началото |
|
 |
PILATA

Регистриран на: 31 Авг 2006 Мнения: 15469 Местожителство: SOFIA
|
Пуснато на: Сря 10 Апр, 2013 20:33 Заглавие: |
|
|
хаха
абсурд е бате да е продаден мача в 90 минута,
важното е че продължаваме да сме в "играта".  _________________ НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
 |
|
Върнете се в началото |
|
 |
sim8onoff

Регистриран на: 08 Дек 2009 Мнения: 541
|
Пуснато на: Сря 10 Апр, 2013 22:42 Заглавие: |
|
|
Морето бият, Гоцето взимат точка на Лесни  _________________
 |
|
Върнете се в началото |
|
 |
tseko

Регистриран на: 02 Сеп 2008 Мнения: 1737 Местожителство: СОФИЯ
|
Пуснато на: Чет 11 Апр, 2013 0:38 Заглавие: |
|
|
Старши-треньорът на Локомотив (София) Емил Велев коментира, че отборът му напълно заслужено е стигнал до минималния успех над Славия, който изкачи "железничарите" над зоната на изпадащите. Той прие спокойно отстраняването си от игра за обидни реплики към съдията Никола Петков.
"Понякога се случват и такива неща. Видях, че неправилно се свири фал срещу нашия отбор и реагирах. А знаете, че на нас ни трябват точки и днес спечелихме заслужено. Един от добрите ни мачове от началото на първенството. Бяхме опряни с гръб към стената и нямаше назад накъде повече да ходим. Но все още нищо не е свършило и продължаваме да търсим спасението на нашия отбор в "А" група. Във всички компоненти на играта ги надиграхме, мисля, че имаше над 10-12 корнера за нас, имахме положения, които не успяхме да отбележим по-рано в мача", заяви Кокала.
Относно мачовете с Левски за Купата на България наставникът лаконично обясни: "В никакъв случай не мислим за Купата изобщо. Мислим как да оцелеем в "А" Група. Това, че сме се класирали за финала е бонус и ще трябва да ги изиграем тези мачове. Всичко може да се случи в тях. Аз две години поред съм на финал, така ли е? Така е!"
Честито на всички буфери-тази победа ще се помни дълго
САМО НИЕ САМО ЛОКО _________________ ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! |
|
Върнете се в началото |
|
 |
Pride

Регистриран на: 28 Сеп 2006 Мнения: 6749
|
Пуснато на: Чет 11 Апр, 2013 6:30 Заглавие: |
|
|
Pride написа: | findo-loko написа: | Локо Сф опъна Славия навръх 100-годишнината им
09 април 2013 19:26
Автор: Георги Стоянов Фотограф: donbalon.eu
Антонио Павлов прониза белите за 1-0 три минути преди края
Локо Сф опъна Славия навръх 100-годишнината им, побеждавайки ги с 1-0 в столичното дерби от 21-ия кръг на "А" група! Таранът Антонио Павлов прониза белите три минути преди края и донесе ценен успех за столичните железничари в битката за оцеляване в елита.
Червено-черните си останаха на 11-то място в класирането, но вече имат в актива си 20 точки и могат да дишат по-спокойно.
Най-старият столичен клуб пък си остана на осма позиция с 26 пункта. |
Хахаха бахти и журналистиката
Запис на мача тук:
http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=f2bf569a1fe243cfe30df1ae1e53d475738506d8 |
За да го дръпнете трябва регистрация
Правите си регистрация на
http://www.p2pbg.com/index.php?page=signup
може и със несъществуващ мейл или временен от тук http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
и теглите с торент клиент
http://www.utorrent.com/utorrent-plus/index/frmrvh _________________ 8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ |
|
Върнете се в началото |
|
 |
joreto.lokosf_fan

Регистриран на: 15 Окт 2008 Мнения: 259
|
Пуснато на: Пет 12 Апр, 2013 17:44 Заглавие: |
|
|
вие за нас не берете грижа взимайте си чаво гигов и всички умреляци и си ебавайте майката еврейска и колкото да ни бегате и да се криете ще ви докопаме  |
|
Върнете се в началото |
|
 |
pepi svoboda

Регистриран на: 29 Яну 2009 Мнения: 1027 Местожителство: sofia
|
|
Върнете се в началото |
|
 |
Metala Ultras Leader

Регистриран на: 31 Авг 2006 Мнения: 34344 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед 14 Апр, 2013 15:53 Заглавие: |
|
|
joreto.lokosf_fan написа: | вие за нас не берете грижа взимайте си чаво гигов и всички умреляци и си ебавайте майката еврейска и колкото да ни бегате и да се криете ще ви докопаме  |
Точно!  _________________
 |
|
Върнете се в началото |
|
 |
|