Резил в Перник

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 12 Мар, 2021 12:20    Заглавие: Резил в Перник Отговорете с цитат

Подобни коментари от типа 100% влизаме са меко казано несериозни и доколкото имам наблюдения не са един и два. Хвърля се някаква (фалшива) новина и толкоз. Какво е това? Това е все едно аз да съм ученик и да имам 13 шестици , 3 четворки и 4 двойки , учебната година да е към края и някой да твърди , че ще завърша с отличен 6.00. Погледнато обективно,честолюбиво,чистосърдечно такова нещо да се случи (да завърша с отличен при тези резултати) е малко вероятно, не е невъзможно, но би било много трудно и далеч не сигурно. Подобни твърдения за това , че 100% влизаме (особено като знаем колко много обичат другите отбори да ни побеждават) са несериозни. Погледнато от "повърхността" и с оглед резултатите и класирането , хората които твърдят подобни неща следва да имат психологични,психични,умствени проблеми , в което аз не искам да вярвам и не го пожелавам. Погледнато под "повърхността" обаче едни такива твърдения хвърлят в дълбоки размисли и тревога хората , които милеят за Локомотив и за футбола и спорта въобще. Знаем за порочни практики в миналото в ДЮШ на Локомотив, знаем за порочни практики в миналото и в мъжкия отбор, няма да забравим. Знаем и с какви думи Иван Василев застана да ръководи ФК - да възроди ДЮШ и да работи за благото на Локомотив и ние публиката застанахме до него, повярвахме и оказахме нашата морална подкрепа ,за да бъде Локомотив единен и силен и да го има такъв , какъвто е сега, лош или добър. Порочните практики не водят към добро,те водят към разврат,към разруха и към падение. Аз/Ние не искаме такива злини за Локомотив,не са ги искали и хората , които са го създали,не са го искали и Котето и Начко , светла и чиста им памет. Не са постигани най-големите успехи на Локомотив порочно,чрез грехове. Не искаме греховно и порочно Локомитив да бъде силен и да успява и децата да растат. Искаме да вървим напред с чиста съвест, с достойнство и чест Локомотив да живее и да побеждава. Да можем да бъдем спокойни,единни и с вяра в доброто да посрещаме дните и постиженията си. Аз се моля на Господ за това. И да имаме вяра,разум и добри дела заради името Локомотив , и да го защитаваме с правда и Богоугодно. Бог да ни помага и да ни води по правия път и да ни прости греховете на всички,защото всички сме грешни. Амин!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 12 Мар, 2021 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е брато ! agree

Ако позволиш ще сменя името на темата, щото не сме някаква църква тука да се надяваме на възвишени сили blum2
Проблемите са си в нашия "телевизор" и трябва да си ги опряваме сами.
Искам само да знам за какво плащахме по 10 лева виртуално( вечна смърт за фейсбук,инсраграм,ток-тик и на майка ви у путката на сичките),
за да видим тази продукция в Перник ,която беше меко казано катастрофа.
JC-goalie
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 12 Мар, 2021 23:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако си дал 10-те лева, за да гледаш добра игра... comando
И ако заради слабата игра спреш... comando comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 13 Мар, 2021 9:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая тема е безумна, що си мислите че сме некви супер силни? И в Перник футбол не се игра, бе тичане, ръгане и бутане. Янев си го каза използваха ни слабите страни. За всички е видно, че ако някой отбор ни влезе с бутоните нашите имат проблеми. Тъпа загуба, но какви 6-тици, 5-тици ..

10-те лева са хубав инициатива, но трябваше да е подплатена с някаква крайна цел.

За школа и какво прави Василев няма какво да си говорим, там е ясно от години, но той няма да се промени.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 13 Мар, 2021 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
ТИскам само да знам за какво плащахме по 10 лева виртуално( вечна смърт за фейсбук,инсраграм,ток-тик и на майка ви у путката на сичките),
за да видим тази продукция в Перник ,която беше меко казано катастрофа.
JC-goalie


За идеята!

Тоя път кампанията по социалките беше малко спорадична и закъсняла...с Добруджа също...ама с времето ще задобреем acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 13 Мар, 2021 21:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Ако си дал 10-те лева, за да гледаш добра игра... comando
И ако заради слабата игра спреш... comando comando


Мене не ме мисли,отдавна претръпнах.
Тва Гълъба,тва Балчик,тва Ерден,тва Радомир да не изреждам.
Най-големия срам си го берем ние,тези дето останахме.

Metala написа:
bulgarista написа:
ТИскам само да знам за какво плащахме по 10 лева виртуално( вечна смърт за фейсбук,инсраграм,ток-тик и на майка ви у путката на сичките),
за да видим тази продукция в Перник ,която беше меко казано катастрофа.
JC-goalie


За идеята!

Тоя път кампанията по социалките беше малко спорадична и закъсняла...с Добруджа също...ама с времето ще задобреем acute


Тоя път така опръскахме калника ,че нема накъде.
Виртуални билети с Добруджа нема да има
bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 14 Мар, 2021 8:11    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:


Тоя път така опръскахме калника ,че нема накъде.
Виртуални билети с Добруджа нема да има
bye


Нема ли да има? blum2


Иначе продължавайте да скимтите и да се фокусирате над това как НЯМА да станат нещата. Други ще правим обратното...за баланс! bb congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Anatoly98



Регистриран на: 17 Апр 2018
Мнения: 234
Местожителство: Своге

МнениеПуснато на: Нед 14 Мар, 2021 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:


Тоя път така опръскахме калника ,че нема накъде.
Виртуални билети с Добруджа нема да има
bye


Нема ли да има? blum2


Иначе продължавайте да скимтите и да се фокусирате над това как НЯМА да станат нещата. Други ще правим обратното...за баланс! bb congratulate


Ще има и за Литекс! bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 14 Мар, 2021 16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 15 Мар, 2021 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Anatoly98 написа:

Ще има и за Литекс! bye


Култ! Култ! Мултикулт! clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum