ТРАНСФЕРНО ЛЯТО 2018
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 12:09    Заглавие: Отговорете с цитат

А ние на чия версия вярваме повече blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

ами ти кажи на кой или на кои вярваш повече. Защото аз лично вече не знам на кой Господ да се кръстя. Всички говорят убедително, всеки за себе си е правия. Иди разбери къде е истината, а тя обикновено при такива случаи е винаги по средата, и как да упрекваш еле пък да съдиш някого било то футболист, тренъор или пък ръководител. Изключвам от списъка " футболистчета " - така наречените лайненца, които са огромно самочувствие и претенции, но нямат адекватното покритие и качества. И чак когато поузреят малко , тогава им идва акълът в главата, а на някои дори и въобще не им идва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Принципно вярвам на тоя дето дава парата и му пука повече от на тоя дето иска да я вземе. blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 13:18    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
По тази логика трябва да останеме без отбор, защото в последните години предателите са с пъти повече от колкото така наречените Верни. А да не говориме и за факта, че ние няма как да знаеме със сигурност за всеки един играч напуснал отбора дали е " предател " или не. Т.е. дали нашите не са го освободили , камо ли по какви причини и пр. В такъв случай и Дани Пеев трябва да го причислиме към тази група на предателите , и Велковите синове и още една камара народ. Списъка ще е много дълъг. Но тяхната версия на напусналите клуба играчи и тренъори е една , а тази на ръководството е друга. Така че много трудно можем да съдим когото и да е било. За да го направиш трябва да си много сигурен, дори убеден на 100 % в правотата си.



Вени, обществена тайна е, че Демона не играеше с желание за Локомотив. Дойде насила, защото нямаше кой да го вземе. За нивото на Б група беше добре, макар, че имаше и много слаби мачове. Показателно е, че игра слабо на баража. Мен лично ме е яд за Здравко Димитров
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 13:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
veni78 написа:
По тази логика трябва да останеме без отбор, защото в последните години предателите са с пъти повече от колкото така наречените Верни. А да не говориме и за факта, че ние няма как да знаеме със сигурност за всеки един играч напуснал отбора дали е " предател " или не. Т.е. дали нашите не са го освободили , камо ли по какви причини и пр. В такъв случай и Дани Пеев трябва да го причислиме към тази група на предателите , и Велковите синове и още една камара народ. Списъка ще е много дълъг. Но тяхната версия на напусналите клуба играчи и тренъори е една , а тази на ръководството е друга. Така че много трудно можем да съдим когото и да е било. За да го направиш трябва да си много сигурен, дори убеден на 100 % в правотата си.



Вени, обществена тайна е, че Демона не играеше с желание за Локомотив. Дойде насила, защото нямаше кой да го вземе. За нивото на Б група беше добре, макар, че имаше и много слаби мачове. Показателно е, че игра слабо на баража. Мен лично ме е яд за Здравко Димитров


С Цветков раздялата бе ОК, май и двете страни я искаха, не е имало драми. Той пък май е опък, нищо чудно да се репчил на някой в 1948 и затова от там да са му показали вратата. В центъра обаче сме дупка, но и аз предпочитам да върнат Пеев.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, специално за Демона е така. Редуваше добри и слаби мачове. Щом веднъж е избягал да си носи кръста и си търси нов отбор. Съвсем отделен е въпроса, че ние нямаме и не разполагаме в момента с кой знае колко и какви класни футболисти. И всеки един, който както казваш става поне за Втора лига е добре дошъл. А за Здравко Димитров и мен ме е яд, действително добро футболистче беше.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Щото па все едно Здравко не играеше насила...
С тва слагане на говедата така ме дразнеше че... angry2 black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Бъркаш Здравко с Илия Димитров.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 16:11    Заглавие: Отговорете с цитат

То не изгонен,а правят така че сам да се сетиш че си ненужен. Унижение ,грозни приказки че си некадърник и прочие. Това нормално ли е?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Авг, 2018 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Бъркаш Здравко с Илия Димитров.


Eй да бе да се еба...Тва тия бири black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 02 Авг, 2018 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Turo_Bufera написа:
veni78 написа:
По тази логика трябва да останеме без отбор, защото в последните години предателите са с пъти повече от колкото така наречените Верни. А да не говориме и за факта, че ние няма как да знаеме със сигурност за всеки един играч напуснал отбора дали е " предател " или не. Т.е. дали нашите не са го освободили , камо ли по какви причини и пр. В такъв случай и Дани Пеев трябва да го причислиме към тази група на предателите , и Велковите синове и още една камара народ. Списъка ще е много дълъг. Но тяхната версия на напусналите клуба играчи и тренъори е една , а тази на ръководството е друга. Така че много трудно можем да съдим когото и да е било. За да го направиш трябва да си много сигурен, дори убеден на 100 % в правотата си.



Вени, обществена тайна е, че Демона не играеше с желание за Локомотив. Дойде насила, защото нямаше кой да го вземе. За нивото на Б група беше добре, макар, че имаше и много слаби мачове. Показателно е, че игра слабо на баража. Мен лично ме е яд за Здравко Димитров


С Цветков раздялата бе ОК, май и двете страни я искаха, не е имало драми. Той пък май е опък, нищо чудно да се репчил на някой в 1948 и затова от там да са му показали вратата. В центъра обаче сме дупка, но и аз предпочитам да върнат Пеев.


Кацна в Монтана https://www.sportal.bg/news.php?news=738495
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 02 Авг, 2018 20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента плеймейкър нямаме, би ни свършил работа Демона. Може би ще пробват Дани Васев или Краси Милошев на тази позиция.

Докато не заработи школата както трябва(ако въобще заработи, в което вече се съмнявам) ще се облизваме за разни кадри на други отбори, като Здравко и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2018 1:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Демона ни беше в Топ 3 на най-добрите играчи. Пукало му, не му пукало, все тая като вкара толкова важни голове за нас. По-добре повече класа и по-малко старание, отколкото обратното, но дано не съм прав, че този сезон ще е така.
Точно от такива, на които "много им пука" като един мой съгражданин с инициали И.И. загубихме баража с Витоша, но да не се връщам назад в спомените.

Надявам се и в началото на този сезон да бъда в тотална заблуда , както миналия и отбора да ме изненада повече от приятно. За мен място в Топ 8 с този ни състав ще е успех.

пп - Lifes, това с школата е силно преувеличено. В България е почти невъзможно клуб да разчита на школата си. Защо ли? Заради трансферните отношения на играчи не навършили 18 години. Отбор като Левски, ЦСКА, Лудогорец може да вземат абсолютно всеки един наш юноша без да заплатят и 1 лев за това преди да навърши 18. Това е голям проблем, но засяга отбори като нас и е от полза на "силните на деня", за това и никой не иска да се наеме да го разреши.

Така преди години Лудогорец обраха юношите на ЦСКА, а сега ги виждаме каква класа са, онзи ден в Несебър до 20 минута губеха 0-4 comando comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2018 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.fclokomotiv1929.com/index.php/2-uncategorised/269-%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%B2-%D1%89%D0%B5-%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80-94
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2018 13:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
https://www.fclokomotiv1929.com/index.php/2-uncategorised/269-%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%B2-%D1%89%D0%B5-%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80-94


Хубаво има ли каптотека за Монтана?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 9 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum