Локомотив вече и на теория е в първата шестица

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 12:06    Заглавие: Локомотив вече и на теория е в първата шестица Отговорете с цитат

Цитат:
След загубата на Левски в Разград, Локомотив и на теория се класира в първата шестица. Дори и да не спечелим точка в оставащите 2 кръга, в най-лошия случай ще сме на 6-то място.

БРАВО на Отбора на Локомотив!

Вижте моментното класиране тук.

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/574-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B5-%D0%B2-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B0


Това според мен заслужава нова тема.

Васев и футболистите се сбориха здраво за това място. От тук нататък каквото и да стане може само да им благодарим.

Всички помним каква трагедия беше миналата година. Успехът е сериозен. Да си пожелаем да стане още по bb
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Че заслужава,заслужава...
Ама после какво? Какви са новите ни цели? Или ще сме на олимпийския принцип,ще продаваме на кило ли, ще го играем диспечери на асансьор...в крайна сметка не мисля че някой в този клуб знае и е подготвен за нещо повече от участие... connie_29 chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

И на теб ти е ясно че само заради Отборът сме в първата шестица, не заради онези горе.

Радвай се сега, а за после ще се види.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Дори да сме боксова круша в шестицата успехът е много голям на базата на очакванията в началото на сезона,и на базата какво представлява клуба ни и терените наоколо
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде да не сме...И ако ще сме да е с юношки за обиграване.

П.С. Казва се боксов чувал, не круша! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 0:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Такаааааааааа....да вниваме...Ще се чете!

Цитат:
Васев: Колкото и да не приемат някои, ние си заслужихме мястото в шестицата


Съжалявам само, че не победихме с по-изразителен резултат, заяви треньорът Димитър Васев след победата на неговия Локомотив (Сф) с 2:1 над Черно море.

„Радостен съм, че победихме. Добър мач за нашия отбор, много единоборства, труден терен. Проявихме характер, проявихме нужното търпение, вкараме два гола, имахме още шансове. Единствено съжалявам, че не победихме с по-изразителен резултат. С тази игра можехме да вкараме още голове”, сподели Димитър Васев след успеха в „Надежда”.

Наставникът подчерта, че не бърза да задава нови високи цели на своите играчи за плейофите.

„Целите бяха да влезем в шестицата. Изпълнихме ги и още веднъж благодаря на момчетата. Колкото и да не приемат някои, че сме в шестицата, ние се потрудихме и си заслужихме мястото в шестицата. След това ще преценяваме какви са следващите ни цели, искам да продължим израстването си. Едва ли някой от вас е очаквал преди сезона, че ще влезем в шестицата и ще имаме още по-високи цели. Знаем къде беше Локомотив и миналия, и по-миналия сезон. Този отбор заслужава да играе силни мачове, а дали ще са силни или слаби това ще се види на момента. Заслужава този отбор да е в първата шестица. От тук натам всичко, което направим и надградим, ще е плюс за отбора”.

Васев смята, че ще му бъде най-трудно да промени мисленето на всеки един играч в отбора и изрази надежда, че самите футболисти ще покажат по-големи амбиции от самото влизане в топ 6.

„Единствено се притеснявам, че Локомотив трябва да има постоянство. Иска ми се тези момчета да имат по-високи цели, по-високи лични амбиции. От тук натам всеки един трябва да преосмисли каква роля трябва да играе в шестицата и се надявам всеки един от момчетата да има по-високи цели. Ако шестото място ни е гарантирано, нека да сме пети или четвърти. Предишните три години Локомотив беше в изпадащите отбори. Първо трябва да променим мисленето, което не най-трудното нещо”.

Наставникът на „железничарите” призна, че му липсва широка скамейка.

„Не, нямам широчина на състава. Имам двама души, които са с много опит, внасят спокойствие и характер, те дойдоха в последния момент. Но на моменти нямаме решения, когато искаме да променим нещо. Ако трябва да съм честен, Шехуди го видях днес, 5-6 дни не знаех къде е. Ранджелович идва всеки ден момчето, радвам се, че се е разминал с операцията и е въпрос на време и лечение да влезе в кондиция и да можем да го ползваме. Същото се отнася и за Шехуди, който миналата година ни вкара почти всички голове и реално сега не разполагам с него”.

Васев бе лаконичен по темата дали е трябвало да се играе този 21-и кръг в А група в тези зимни условия.

„Не, това е просто да мине кръга, не трябваше да има кръг”.


Ай сещай се снахо...

Иииииииииииииииииии Дидие:

Цитат:
Диян Петков: Целта пред Локо (Сф) в първата шестица ще бъде всички да се съобразяват с нас


Целта на Локомотив (Сф) в плейофите в първата шестица ще бъде всички най-добри отбори в България да се съобразяват с „червено-черните”, заяви помощник-треньорът на тима Диян Петков след успеха с 2:1 над Черно море. Победата върна Локо на третото място в А група.

„Мачът беше доста добър, за което допринесоха и гостите. Беше доста коректен, което е похвално на този терен. Ние заслужено спечелихме, имахме много положения. Естествено имахме много пропуски и във фаза защита, и във фаза нападение. Ние не сме от хората, които надуват фанфари, опитваме се да играем добре. Ще се опитаме в първата шестица да сме отбор, с който да се съобразяват абсолютно всички. Знаем, че ще има и победи, и загуби”, коментира Диян Петков след мача пред "Диема Спорт".

Той посочи, че очаква тепърва Локомотив да играе все по-добре

„Ние още от лятото насочихме нещата към футболистите по фланговете, тъй като нямахме изявен централен нападател и ни се получи, но не са само те. Преслав Йорданов днес направи страхотен мач, Емил Гъргоров канализира действията на отбора и с него се чувстваме по-добре. Имахме доста проблеми с подготовката, Гъргоров и Старокин дойдоха в последния момент. Днес мисля, че направихме добър мач. С изключение на двата мача с Локомотив (Пловдив), където на играхме добре”.

Петков се съгласи, че Локо има проблем, когато противникът поведе и обратно – играе още по-добре, когато вкара първи гол.

„Не мога да кажа точно защо играем по-добре като поведем. Малко се пречупваме, когато другият отбор проведе – започваме да нарушаваме дисциплината, играем по-индивидуално, докато когато поведем момчетата имат по-голямо самочувствие, спазват дисциплината много повече и си помагат много повече. Ние отчитаме това като една от недобрите ни страни, че когато ни поведат разрушаваме всичко добро, което сме градили”.



А сега де??!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив на теория е на 3то място Smile)))))))))

lokosf_gif2 0011-loko2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Но в неделя ако бийнеш вече може да играеш друга игра.
Зависи Н.Г. какви ги мисли connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 13:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Бийнеш ли в неделя нещата стават многоооо,многоооооооооооо интересни.Дали Левски ако влезе в 1 шестица ще върне версийките?
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 13:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Бийнеш ли в неделя нещата стават многоооо,многоооооооооооо интересни.Дали Левски ако влезе в 1 шестица ще върне версийките?


забрави, 'уреден мач с левски' означава ,говедата да те наебат,
нищо друго//// banned
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не бъди толко сигура...много зависи за какво се борят...аз не знам там тегли ли се некъв жребии ала бала как се формира програмата,щото и това ще има значение boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum