Новините извън спорта
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 07 Мар, 2015 18:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Хванаха убиеца на Вероника


По информация на TV7 и NEWS7 задържаният се казва Илиян. Доколкото знаем в момента той прави пълни самопризнания. Самопризнанието е било, че целта на нападението е била обир.

Първо зрителите ни успяха да видят началото на операцията по изваждане на оръжието на убийството от водите на река Янтра край село Първомайци. Той е изхвърлил брадвата, с която е нанесъл 9 удара по главата на Вероника. Преди минути трима водолази влязоха в реката, за да издирят брадвата, чантата и документите на убитото момиче.

Илиян вече е нападал момиче на моста над реката край село Първомайци. Тя успява да се спаси благодарение на викове.

Лежал е в затвора за едно убийство и редица грабежи. Наскоро обаче е бил пуснат от затвора за добро поведение.

Във Велико Търново има напрежение. Полицията е на крак.


Смърт за тоя мангал!!!! angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 13 Мар, 2015 21:18    Заглавие: Отговорете с цитат

banned
Цитат:
МС внесе законопроект за разполагане на натовски батальон на наша територия
В последните минути на работния ден в петък в деловодството на Народното събрание бе внесен законопроект на Министерския съвет, с който се узаконява разполагането на батальон на НАТО на територията на България. Законопроектът е приет на заседание на правителството на 11 март.

Пълното наименование на документа гласи: "Законопроект за ратифициране на Споразумението за поддържане на гарнизон (GSA) между Република България, представяна от Министерството на отбраната, и Върховното главно командване на обединените въоръжени сили в Европа (SHAPE) относно Базова поддръжка на Модул на КИС със способности за развръщане (DCM), 2-ри Свързочен батальон на НАТО (2NSB).

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 17 Мар, 2015 22:11    Заглавие: Отговорете с цитат

значи ако комшията е надул лепа брена и тая музика те дразни, отиваш теглиш му ножа, спираш веф-а, дават ти 4 години, от които лежиш макс 2 и половина за добро поведение и си в играта connie_29

Цитат:
офийският градски съд осъди на 4 години затвор Илко Радев, подсъдим за убийството на съквартиранта си Марио Данчев в Студетнски град през 2012 г., съобщи БГНЕС, цитирайки News7.

Илко трябва да плати и по 200 хил. лв. кръвнина на родителите на жертвата. Присъдата не е окончателна и може да се атакува пред още две инстанции.

19-годишният Марио Данчев от Перник бе убит с нож в Студентски град в София на 1 март 2012 г. Момчето почина след масово сбиване в стая на общежитие в блок 23

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Мар, 2015 16:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти мани, ма кинтите ще има да ги избачква два живота black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 07 Апр, 2015 22:11    Заглавие: Отговорете с цитат

тука процентно по етнос няма да илзлезе стъкмистика нали??? black_eye
,колко от тея са кафяви "българи"????

Цитат:
Българският престъпник - между 17 и 30 г., неграмотен и безработен
Осъждан и безработен млад мъж между 17 и 30 г. Това е профилът на българския престъпник, става ясно от отчета на полицията за 2014 г. Повечето от извършителите на престъпления са неграмотни, а ако имат някакво образование, то е начално, основно или средно. Почти няма бандити с висше образование, съобщи Дарик.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Апр, 2015 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Почти няма бандити с висше образование, съобщи Дарик.
[/quote]

Оооо има, има...ама те командват тва шоо biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 13 Апр, 2015 9:45    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя с голфа ше пийне вода ми се струва...

http://vbox7.com/play:780ee1bb32
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2015 19:57    Заглавие: Отговорете с цитат

пак някаква простотия се готви
ухер да запише актив
да не се подаваме!!!

Цитат:
"Протест срещу циганските своеволия и бездействието на държавата". Това е мотото на инициатива, която се организира във Фейсбук. Протестът е насрочен за 2 май на площада пред парламента. Участие в протеста към 10.00 ч. днес са заявили 15 578 души.

Като организатор на протеста е посочена организацията "Да спрем циганските своеволия".

В призива, с който се подканят хората да се включат в протеста, се казва следното.

"Българи, призоваваме всеки един от вас, независимо в кой град живее - подкрепете протеста, организиран в името на майка България и в името на всеки, който тръпне и милее за съдбата на прекрасната ни Родина. Нека докажем, че „столицата“ е само една административна единица , че в името на една кауза, патриоти могат да се съберат от цялата страна, да се обединят и да покажат силата на българския дух. Нека покажем, със страшната сила на която сме способни, че никой по целия свят и още по-малко в България, не може да нарича българина-гяурин ,да скандира „българите на кайма“ и това да остане безнаказано. Нека именно под надписа „Съединението прави силата“, да онагледим и да дедем пример, колко силни всъщност са тези отдавна забравени думи... И нека Бог бъде с нас!"

Според организаторите основните цели на протеста са две. Първото е всеки българин да има право на огнестрелно оръжие, което да може да използва само в дома си, без да бъде съден . Второто - забрана за гласуване на хора, незавършили основно образование.

От обясненията на организаторите става ясно, че протестът е мирен само и единствено с цел да бъде допуснато неговото провеждане. Те заявяват, че няма да допускат партийни знамена и символи, ако такива се появят на площада.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 30 Апр, 2015 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се раздава оръжие ще станаме като САЩ ,мани.
Това другото за образованието, бива.
С една дума бориме Манго с оръжие и образоване.Двете заедно са взаимноизключващи се.Иначе си ни натиснаха отсекъде тия, макар наще цигани
са си цвете сравнение с тия у Европата.Там им дават жилища, социални, интегрират ги и са насекъде.В една Англия е пълно с индийци, та те са по-зле от наще цигани.
В Германия е пълно със секва сган.В Холандия, Франция чернокожите са мнозинство.Тука тия наще правят дивотии, но не могат да стъпят на малкия пръст на тия в ЕС.
А кукера само тва чакаслушайте чичо Ви Пи blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/news/item/11787-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%B5-%D0%BD%D1%83%D0%B6%D0%BD%D0%BE?-%D1%82%D1%8A%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D1%85%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D0%B5.html

Горкото детенце...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/news/item/12034-2-%D1%8E%D0%BD%D0%B8-1200-%D0%B2-%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B4%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0.html
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://www.fanface.bg/news/item/12034-2-%D1%8E%D0%BD%D0%B8-1200-%D0%B2-%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B4%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0.html


виж коя снимка са ни сложили
хахах biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Те винаги тая ни слагат clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

закривай територията????

Цитат:
Нови 130 милиона лева за ромската интеграция у нас. А за последните 15 години са похарчени милиарди. Въпросът е защо част от интеграцията минава през 5-звездни хотели. Програмата „Учене в толерантност” вече приключи – нейна основна цел беше да повиши толерантността в класната стая чрез тридневни семинари за учители, директори и психолози. За всеки семинар, а те са били 16, организаторите са получили от Европа по 27 000 лева. Парите стигат за две нощувки за 50 души. Хотелите са само от 4 и 5 звезди, съобщава Нова телевизия.

Проектът на центъра за образователна интеграция започва в средата на 2013 година. Срещу 60 000 лева изследват толерантността в българското училище. Следват обучителни семинари. Включват се и учители от търговската гимназия в Свищов. Те заявяват, че са много доволни и с удоволствие биха повторили курса. Вярват, че това им помага за интеграцията на проблемните малцинства в училище.
Обучителните семинари са се провеждали доста далеч от ромските гета. А именно – в 4 и 5 звездни хотели – във Велинград, Варна, Бургас, Арбанаси и Правец. Общ бюджет - 543 000 лева.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 28 Юни, 2015 20:22    Заглавие: Отговорете с цитат

почивай в мир...

Цитат:
Рали пилотът Тодор Славов загина в тежка катастрофа по време на рали "Твърдица", втори кръг от националния шампионат на България. 31-годишният варненец е изпуснал от контрол своя автомобил "Абарт Гранде Пунто S2000" в първата отсечка от втория състезателен ден. Наложи се екипи на Гражданска защита да разрежат смачканата до неузнаваемост кола, за да извадят Славов и навигатора му Петър Илиев.

Двамата първоначално бяха транспортирани в болница в Сливен, откъдето трябваше да бъдат превозени с хеликоптер до София. Славов бе поставен на изкуствено дишане, но въпреки усилията на лекарите почина. Илиев е стабилизиран и е без опасност за живота. Ралито бе незабавно прекратено от организаторите.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum