Пари ВЕЧЕ НЯМА!!!
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп, 2014 14:08    Заглавие: Пари ВЕЧЕ НЯМА!!! Отговорете с цитат

Цитат:
„Железничарите" чакат Гигов за заплати
От topsport.bg
От Локо (Сф) плашат с бойкот

Последна редакция: 19.09.2014, 09:21 Публикуване: 19.09.2014, 09:20
Футболистите на Локомотив (София) очакват президента на клуба Николай Гигов да спази обещанието си, да се появи на днешната тренировка преди мача с ЦСКА и да се разплати с тях преди заниманието, информира „Тема Спорт".

В противен случай „червено-черните" ще бойкотират и няма да тренират. Футболистите на Локомотив имат да получават по три заплати и три премии. Част от играчите, които са в отбора от миналия сезон имат да взимат и по едно месечно възнаграждение от миналия шампионат.

Запознати с обстановката в „Надежда" твърдят, че най-вероятно Николай Гигов ще спази обещанието си и днес ще присъства на тренировката и ща плати по една заплата на футболистите. Така той временно ще тушира напрежението.


Значи според мен нещата стават много сериозни и като нищо утре с чорбата да има разходка и голова фиеста. bad angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2

Лъжецът яко ги мота, демотивира ги, залъгва ги и всичко дето Митко Васев изгради ше си ебе мамата. И играчите ще почнат да се разбягват..ако не сега..на полусезона...Отборът ще тръгне надолу, ще разкарат Васев и пак ще викнат някое послушно комисионерче....

Мисля,че е крайно време да пристиснем Лъжеца да си признае че няма пари...нещо което за 20 г. така и не направи connie_29
_________________


Последната промяна е направена от Metala на Чет 21 Май, 2015 16:50; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп, 2014 17:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека да се съберем в събота и да повикаме, пък след края на мача ще се разбере кой , какво , защо е направил и да започнем с протести и скандирания другия мач.Този в момента е прекалено важемн, за да се занимаваме с Кайчо congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп, 2014 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Че сме зле - зле сме. Но защо вярвате на всичко, което се пише? Играчите ни бойкотират, докторите ни били необорудвани касапи. Да не говорим за другите - при чорбарите влиза синдик, говедата и те като нас със заплатите, ми на проби и бежанци викат. Само едни зелени сладури всичко при тях е по мед и масло. Аз лично на медиите вяра нямам, както каза булгариста събота вечерта най-добре ще се види кой, какво и как. clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп, 2014 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

А сега де :

Ново напрежение в ЦСКА - Стойчо притеснен от бойкот преди Локо Сф
19 септември 2014 17:03
Автор: don balon


Томов и днес не плати обещаните заплати на футболистите

Напрежението в съблекалнята на ЦСКА е напът да ескалира главоломно през уикенда. Главният акционер на "армейския клуб" Александър Томов не е платил все още обещаните заплати на футболистите, което притеснява сериозно Стойчо Младенов.

Старши треньорът на "червените" се опасявал, че липсата на пари за възнагражденията на играчите би довело и до липса на мотивация и бойкот на предстоящото столично дерби от 9-ия кръг на "А" Група с Локомотив София, което е в събота от 19:00 часа на "Армията".

Опасенията на Младенов са разбираеми предвид това, което се случи миналата седмица. Тогава в ЦСКА също нямаше заплати и отборът игра доста под възможностите си срещу Черно море във Варна, като накрая се отърва само с реми 1-1.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп, 2014 17:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Ахахаха...неееееее comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп, 2014 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Че сме зле - зле сме. Но защо вярвате на всичко, което се пише? Играчите ни бойкотират, докторите ни били необорудвани касапи. Да не говорим за другите - при чорбарите влиза синдик, говедата и те като нас със заплатите, ми на проби и бежанци викат. Само едни зелени сладури всичко при тях е по мед и масло. Аз лично на медиите вяра нямам, както каза булгариста събота вечерта най-добре ще се види кой, какво и как. clapping


щото играчи и хора от кухнята ни казват че няма кинти,
медиите си ги тури на кура, те са ясни,
Кайчо няма смисъл да се занимаваме с него, ТОЙ СЕ ЗАНИМАВА С НАС и му дреме на кура, дано устискаме нещо утре, заради Васев,заради момчета,заради нас, да не слушаме жълтата подводница connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп, 2014 22:50    Заглавие: Отговорете с цитат

И сеа гледай как на ташак бием Чорбасъ,излизаме първи с много точки и нула пари...и после се почва да се продава black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Нед 21 Сеп, 2014 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди мача с чорбата са взели пари (премии).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2014 4:04    Заглавие: Отговорете с цитат

От премии до заплати разликата е от земята до небето.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2014 9:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Румен Трифонов май не беше взел///
black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2014 9:12    Заглавие: Отговорете с цитат

А Елтон два пъти не беше взел. black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2014 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Той Румен Трифонов милия май от майка си кърменето още не е взел.. Конкретно в този отбор, който и да сбърка няма да го упрекна, дори и Елтон един път е сбъркал, а колко пъти е бил на ниво.. но Трифонов е просто една огромна трагедия нямаща нищо общо с футбола. Дано скоро на мястото му се върне Камен Хаджиев.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп, 2014 20:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре стиа с тия клесарски анализи кой ставал и кой не banned
Дали някой става го решава Митко Васев и никой друг!

А Лъжеца им виси по 4 заплати некъде...при някои това са 10-15 бона..Според мен на полусезона ще има яко арбитраж bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Сеп, 2014 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Аре стиа с тия клесарски анализи кой ставал и кой не banned
Дали някой става го решава Митко Васев и никой друг!

А Лъжеца им виси по 4 заплати некъде...при някои това са 10-15 бона..Според мен на полусезона ще има яко арбитраж bad


яко арбитраж + гостуване на сватовете от Овча', поне са застрашени и не е ясен резултата,гостуване на другите роднини от Лаута, изобщо идилия,
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Сеп, 2014 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Metala написа:
Аре стиа с тия клесарски анализи кой ставал и кой не banned
Дали някой става го решава Митко Васев и никой друг!

А Лъжеца им виси по 4 заплати некъде...при някои това са 10-15 бона..Според мен на полусезона ще има яко арбитраж bad


яко арбитраж + гостуване на сватовете от Овча', поне са застрашени и не е ясен резултата,гостуване на другите роднини от Лаута, изобщо идилия,


Викаш има къде да се направи оборот...ама ако има кой да цака де... bye chicken black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 1 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum