Има ли смисъл от ПЕЧАТНОТО издание на lokosf.info?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  

Има ли смисъл от ПЕЧАТНОТО издание на lokosf.info?
ДА,защото е уникално издание за България
48%
 48%  [ 13 ]
ДА,но само на дербита и важни мачове
29%
 29%  [ 8 ]
НЕ,защото няма ефект освен да се сяда на него
18%
 18%  [ 5 ]
НЯМА значение, аз чета само в-к "Шок"
3%
 3%  [ 1 ]
Общо гласове : 27

Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Сеп, 2013 22:38    Заглавие: Има ли смисъл от ПЕЧАТНОТО издание на lokosf.info? Отговорете с цитат

Значи от много време си задавам въпроса има ли сми да се фърлят толкова усилия /а вече и средства/, за да се изготвя и раздава печатното издание на lokosf.info бюлетина на всеки домакински мач?

Понеже вече се чуха яко гласове за тоталното безмислие на тази инициатива,пускам анкетата, за да видя какво мислят по-широки слоеве и да решим съдбата на изданието..

Заедно с анкетата, ще е добре да протече тук и една добре аргументирана дискусия,преди да решим какво ще предприемем? acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 26 Сеп, 2013 0:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако ще се спира само заради аргумента за 20-те лева на издание... ми тогава ние самите за какво се събираме?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Чет 26 Сеп, 2013 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Абсолютно съм "ЗА" печатния бюлетин, друг е въпросът какво точно трябва да пише в него.
Не ми хареса статията за бройката на чужденците, някак излиза че те са ни виновни са състоянието на ДЮШ и за липсата на родни таланти, в крайна сметка чужденците се раздават на терена и защитават честта ни.
Също не ми хареса и частта за капитанската лента, че била в Маркиньос, явно той е лидер в отбора, а когато лидера се разиграе повлича всички със себе си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 26 Сеп, 2013 9:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми седни напиши ти нещо. Никой не ви е вързал ръцете.

Това с чужденците може би се получи малко недоразбрано, но трябваше да се гонят и срокове, и да се надотъкмява текст.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 26 Сеп, 2013 10:02    Заглавие: Отговорете с цитат

kalin написа:
Абсолютно съм "ЗА" печатния бюлетин, друг е въпросът какво точно трябва да пише в него.
Не ми хареса статията за бройката на чужденците, някак излиза че те са ни виновни са състоянието на ДЮШ и за липсата на родни таланти, в крайна сметка чужденците се раздават на терена и защитават честта ни.
Също не ми хареса и частта за капитанската лента, че била в Маркиньос, явно той е лидер в отбора, а когато лидера се разиграе повлича всички със себе си.


Носиме на критика и се радвам, че изказваш мнение. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Сеп, 2013 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако по този начин-40 лева за 100 бройки(без хартията) Парци няма смисъл.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Сеп, 2013 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Ако по този начин-40 лева за 100 бройки(без хартията) Парци няма смисъл.



Абе тва е някаква абсурдна инцидентна дето е ясно че е непоносима и няма как да се посрещне при сегашните комични приходи на агитката. banned

Кефя се че само за ден бая народ са дали глас, а някои и мнение.
И както се каза lokosf.info е отворена трибуна, така че всеки който има позиция и дар слово може да праща авторски текстове по злободневни за клуба теми. Ако се получи истински форум на мнения,толкова по-добре clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 27 Сеп, 2013 9:11    Заглавие: Отговорете с цитат

По-скоро не в този му вид.

Честно казано, наистина не виждам голям смисъл - раздаваме го помежду си, четем нещата, които или тук си пишем, или си ги говорим и знаем и без това. Да имаше по 1000 нови на мач, да им го раздадем на тях, да им втълпяваме разни неща... А то няма и по един нов, все едни и същи, с все едно и също мислене.

Ако имаме време да пишем (признавам си, че и аз нямам никакво), по-скоро да развием сайта lokosf.info...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 27 Сеп, 2013 9:21    Заглавие: Отговорете с цитат

^ И си прав за четенето и не си прав.

Това с парите го разбирам, но го има момента с вече две-три години печатно инфо. Дет' се вика някакви хора са свикнали да го има и да му хвърлят едно око, защото понякога там могат да прочетат материали, които няма да видят в мейнстрийм пресата (остри нападки към Кайчо, Аврионов, полицията и т.н.), а и не всеки има възможност или желание да се рови из интернет. Знаем ги какви са ни феновете.

Другият аспект е, че съм убеден, че определени части от тези списания стигат до едни определени хора - бюлетинът е просто още един фронт, по който бутаме нещото като битка, което водим.

Нека го има печатно (по възможност), пък материалите след раздаването на мача да си излизат и в сайта (единствено превюто на мача може да се слага там преди това). Нека има някакво движение покрай тия мачове, живец. Малко е, но поне е нещо.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 27 Сеп, 2013 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз така мисля, по-добре нещо отколкото нищо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 27 Сеп, 2013 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Вариант е и да се правят 50 бр. и да се дават само на малките например.

За чужденците, ясно е че те не са виновни, че са ги привлекли. И в школата да все още има таланти. Но поради политиката на клуба много от тях бягат като направят 14-15 години.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 27 Сеп, 2013 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не знам дали знаете ама днес вече има и официални препечатки от info'-то във водещ спортен вестник. Което е прецедент,защото досега имахме само по сайтовете...Значи имало смисъл,а?

Но както винаги трябва да се намери точният баланс между ресурс и ефект. Съгласен съм че има хора дето си "търсят" изданието и си го четат с кеф, щото е от фенове за фенове. Има даже такива дето си ги събират.
И не е верно че си го даваме помежду нас си защото ще в красивите и не толкова далечни време в които имахме два сектора, инфо се развадаше най-вече пред "А" за да повлияе на мисленето на клеса.

Но за да проверим пазарно нещата ще си направим елементарен маркетингов експеримент.

СПИРАМЕ ДА ГО РАЗДАВАМЕ!

Прости взимаме две ПВЦ стойки в които слагаме бройките, ясно обозначваме какво има вътре и че е безплатно. Едната слагаме на касите, едната на входа. И да видим какво ще стане. По-ясен барометър от това няма acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 27 Сеп, 2013 19:58    Заглавие: Отговорете с цитат

има смисъл и ако ще да е за 3 (трима) нови/малки фена.
за парите, 100 пъти казвах и продължавам да казвам, пратете ми готовия файл на пощата,лична за предпочитане служебна и ще мога да разпечатам 20-30-50 бройки,познамвам още 5 човека които ще могат да принтнат по толкова.Верно,няма да са на червена а на бяла хартия ,но това не пречи на Пропаганджата.
И на мен не винаги не са ми харесвали някой неща,но от уважение към хората които го правят не дудна.Не е проблема в неработещата школа,негрите и Чаво а по сериозен въпроса,
за това на мен ми се ще да е по УЛтра/фенски насочено, а не защо тоя е лев бек,оня вътрешна свръзка, се едно ще ги помни некой тея маймуни след 18 месеца.
Ако сте навити така да го правим, обещавам ще се помъча и отделя време да се включвам и да го развиваме.
Основния мотив трябва да е ПОДКРЕПЯЙ ЛОКО АКТИВНО
така ,както беше в самото начало идеята му....

clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Пет 27 Сеп, 2013 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
...ясно обозначваме какво има вътре и че е безплатно...
айде да обещаем и по кебапче при Бойко и мисля че ще надминем тиража на "3-та възраст" biggrin
Съгласен съм с Пилата, нека да е по-ултра.
А по повод
Цитат:
...ПОДКРЕПЯЙ ЛОКО АКТИВНО...
би могло да има по два текста от скандиранията на агитката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 27 Сеп, 2013 23:52    Заглавие: Отговорете с цитат

то при 10 лв. билет поне програма трябва да дават безплатно от ПФК comando и печатното инфо да си е ултра насочено
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum