Трансферно лято 2013-новини и коментари
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 15:54    Заглавие: Трансферно лято 2013-новини и коментари Отговорете с цитат

То па едното лято - две седмици и половина.
Нека слуховете и догатките започнат - СЕГА!


Цитат:
Локо Сф маха един от бразилците си, оставя двама
Светослав Табаков / 28 май 2013 14:50Размер на шрифта: T- | T | T+

© LAP.bg
Локомотив София ще се раздели с един от тримата си бразилци в състава, разбра Гонг. Уилкер Перейра така и не успя да се наложи в състава тази пролет и ще напусне тима от „Надежда“, за който записа участия едва в две-три срещи.

За сметка на това столичните железничари възнамеряват да задържат другите си двама бразилци – Маркиньос и Том.

По информация на Гонг клубът ще търси подкрепления на много позиции – централен защитник, ляв и десен бек, дефанзивен халф, централен нападател.

На трима от отбора е предложено подновяване на изтичащите им договори – Александър Бранеков, Светослав Петров и Мартин Димитров.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 16:57    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/view_article.php?article_id=349343

Тоя тестис бая ни храни на времето.....па що не ?
acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 16:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама май на 10 души изтичат договорите,на 3 предложени нови май пак ще има clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 23:36    Заглавие: Отговорете с цитат

и кои 7 отпадат?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 1:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес четох, че бялата курва ще изгони 11 боклИка... Най-вероятно част от тях ще дойдат при нас..
Цитат:
Това са Николай Дюлгеров, Тодор Колев, Петър Димитров, Спас Георгиев, Антонио Ливраменто, Дайсуке Мацуй, Тайсуке Акиоши, Мартин Тошев, Павле Попара, Здравко Лазаров, Богомил Дяков и Мирослав Антонов, които няма да бъдат пропуснати от поредната чистка в състава.

Дюлгеров, Попара и Дяков няма да са толкова лоши попълнения... Но все си мисля, че ще "решим проблемите си в атака" с Антонов.. След Муши, Пеньо и Бибишков, следва той boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
Ама май на 10 души изтичат договорите,на 3 предложени нови май пак ще има clapping


ДА БЕ И НА МАРТО МУ ПРЕДЛАГАТ ДОГОВОР, А ТОЙ ГОРКИЯ ТОПКАТА НЕ МОЖЕ ДА ЦЕЛИ...SmileМЪКАААА. а ПРИМЕРНО СЪМ СИГУРЕН, ЧЕ ЩЕ МАХНАТ КОЦЕТО ВЕЛКОВ, КОЙТО ИМА 1000 ПЪТИ ПОВЕЧЕ КАЧЕСТВА ОТ МАРТО! А БЕ ТРАГЕДИЯ! НО КОКАЛА СИ ГО Е СТРАХ И Е С НЕПРИЯЗЪН КЪМ ТОНИ ВЕЛКОВ ОТ ПЪРВИЯ МОМЕНТ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 8:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Днес четох, че бялата курва ще изгони 11 боклИка... Най-вероятно част от тях ще дойдат при нас..
Цитат:
Това са Николай Дюлгеров, Тодор Колев, Петър Димитров, Спас Георгиев, Антонио Ливраменто, Дайсуке Мацуй, Тайсуке Акиоши, Мартин Тошев, Павле Попара, Здравко Лазаров, Богомил Дяков и Мирослав Антонов, които няма да бъдат пропуснати от поредната чистка в състава.

Дюлгеров, Попара и Дяков няма да са толкова лоши попълнения... Но все си мисля, че ще "решим проблемите си в атака" с Антонов.. След Муши, Пеньо и Бибишков, следва той boast


МЕЖДУ ДРУГОТО-ПОПАРА И ЛИВРАМЕНТО СА ДОСТА ДОБРИ ЦЕНТРАЛНИ ХАЛФОВЕ И ТЕ ЩЕ СА ДОБРА АЛТЕРНАТИВА НА МАРКИНЬОС, КОЙТО СЛЕД 25 МИНУТА НЕ МОЖЕ ДА ХОДИ. ЗА ДЯКОВ-СЪЩО НЕ Е ЛОШ ИГРАЧ /ДАЖЕ СЕ ЧУДЯ ЗАЩО ГО ГОНЯТ/. ПЕПИ ДИМИТРОВ ЕДНО ВРЕМЕ БЕШЕ НЕ ЛОШ-В ЧОРБАТА ГО БРОЕХА ЗА ТАЛАНТ, АМА...ДРУГИТЕ СА "БЕЗАЛКОХОЛНИ".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 8:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
и кои 7 отпадат?


Може би тези - Антонио Павлов, Борносузов, Марчо, Сашо Манолов, Гаров, Костадин Велков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Цитат:
и кои 7 отпадат?


Може би тези - Антонио Павлов, Борносузов, Марчо, Сашо Манолов, Гаров, Костадин Велков



Абе Гаров мисля че бая отдавна си го изгониха и не е част от клуба acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

"Твърдо оставам в Локо (Сф), изпълних целта да не изпаднем", заяви треньорът


Треньорът на Локомотив (Сф) Емил Велев заяви пред Sportline.bg, че не е имало вариант, при който да изпусне титлата с Левски, ако бе на мястото на Николай Митов. Кокала е последният шампион със "сините", след като триумфира с титлата през 2009г.

"Щях да стана шампион с Левски 1000%. Няма начин да изпусна титлата по такъв начин на "Герена" със Славия. Дори щях да спечеля и Купата на България, и да направя дубъл тази година. Със смесени чувства приемам това, което се случи на Левски в последния мач", заяви бившият треньор на "сините".

Емил Велев коментира бъдещето си в Локомотив (Сф), както и битката за оцеляване в "А" група, в която неговият отбор се оказа печеливш.

"Твърдо оставам в Локомотив (Сф). Имам договор за още една година и намеренията ми са да го изпълня. Нямам оферти от други отбори, появяват се лъжливи информации. Неверни са и тези, че ще имам среща с Николай Гигов, на която ще обсъждаме бъдещето ми. Ще водя Локо в "А" група и през следващия сезон. Борбата за оцеляване бе тежка. Треньори на Локо преди мен обявяваха цели от типа на 3-то място участие в Лига Европа. Знам какво заварих и още от първия ден обявих, че целта ни е оставане в групата. Не съм се изхвърлял, като знам каква е ситуацията. Тази година изпадаха четири отбора и бе много тежко. Успяхме, целта е изпълнена и съм щастлив. Да не говорим, че ако не бяха някои съдийски грешки срещу Левски, можехме да играем и финал за купата. Знаете ли от кога Локо (Сф) не се е класирал на полуфинал в турнира...", каза още Емил Велев.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Меридиан мач: Маркиньос се връща на "Армията"

Бразилският полуза­щитник Маркиньос е на път да се върне на „Армията". Досега футболистът бе част от Локомотив (Со­фия). Той помогна на „железничарите" да запазят мястото си в ,,А" група. Сега от Локо искат да го задър­жат, но той предпочи­та да премине в клуб с по-високи цели.

Маркиньос можеше да се върне в ЦСКА още през зимата, но тогава Миодраг Йешич се отказа от него. Въпреки това сега от­ново бившият нацио­нал на България е го­тов пак да се пробва при „червените".

Мар­киньос изкара дълги години в Борисовата градина, където се превърна в основен иг­рач. Бразилецът е в от­лични отношения със собствениците и феновете на ЦСКА. След като бъде обявен но­вият треньор, ще има и развитие по случая с Маркиньос.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Абе Гаров мисля че бая отдавна си го изгониха и не е част от клуба


Още не са го изгонили. Чат пат го виждам из Надежда. Няколко пъти беше в групата този полусезон. Не е лош, ама контузиите му пречат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Среща с Гигов решава бъдещето на Кокала

Летните планове на Локомотив ще се правят след разговора им

Емил Велев ще има среща с Николай Гигов, на която ще се изясни дали остава начело на Локомотив (София) и за новия сезон.

Разговорът между наставника и президента на клуба е насрочен за края на седмицата и след него ще се правят летните планове.

Велев пое закъсалия отбор в края на есенния полусезон и в крайна сметка железничарите се спасиха от изпадане, като стигнаха и до полуфинал за купата, елиминирайки и ЦСКА.

Спасението им в елита обаче стана с два много странни мача, в които поведението на техните съперници - Литекс и ЦСКА, граничеше със съмнението за уредени резултати.

"С президента трябва да обсъдим важни въпроси и да решим какво ще се прави, на много играчи им изтичат договорите", коментира Кокала.

Велев е склонен да остане още един сезон, а и договорът му е до лятото на 2014-а.

angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 30 Май, 2013 1:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди малко по ТВ7 чух Бранеков, Димитров, Галев и Петров подписват на 100%

На 100% идва Тодор Христов (Беше в Берое отиде в говедата и от там го изхвърлиха и в... Марек), искаме Мишо Венков, Жереми Родригез и Дани Младенов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 30 Май, 2013 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Капитанът на Локомотив (София) Александър Бранеков със сигурност напуска тима, пише „7 дни спорт". Бранителят още преди няколко седмици е уведомил ръководството на „железничарите", че иска да пробва късмета си в чужбина.

Ако все пак не успее да си намери отбор зад граница, бившият играч на ЦСКА е съгласен да продължи кариерата си при „червено-черните". Този вариант за момента изглежда минимален.

От Локомотив (София) ще бъдат освободени Илиян Гаров, Ивелин Янев и Дани Кики.
почна се иде ми дойде миии clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща
Страница 1 от 19

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum