Локомотив изпада на теория не бие ли следващия мач
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 19:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Всяко зло за добро!Догодина от 14 отбора пак изпадат 4
В Б група Етър се разпада,Миньор и те,Монтана не се знае

От Б в А влизат Нафтата и Любимец ние ще се борим за завръщане със Светкавица и Раковски от град Раковски
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Всяко зло за добро!Догодина от 14 отбора пак изпадат 4
В Б група Етър се разпада,Миньор и те,Монтана не се знае

От Б в А влизат Нафтата и Любимец ние ще се борим за завръщане със Светкавица и Раковски от град Раковски


Така е, големият въпрос е обаче, дали Гиги ще си бие шута??? Ако си бие шута, ще има полза от "оти сме ручали жабетата"!!! biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 19:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не вярвам да си бие шута.Този кокал дето още глозга не иска да го пусне
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 20:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде сега чакам да се появят редовните оплаквачки, да извадят тъпите ножове и да почнат да кълцат вени напреко... chicken chicken chicken bye


И кво като изпаднем!? Кво ше се промени? Ше станем по-малко ли? Ми айде който иска да се пребодисва отсега да си подава молбата banned

Ще ни се смеят ли? Ми сеа малко ли ни се смеят?

Ще играем вместо с едни, с други селяни и така...


Нека да ви е ясно,че всеки велик и ИСТИНСКИ клуб,минава през такива периоди в историята си....Може би е дошъл и нашия ред...

И АКО това е цената,която трябва да платим,за да се оттървем от Лъжеца - ДА БЪДЕ! congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 20:48    Заглавие: Отговорете с цитат

САМО НИЕ!
УМИРАНЕ ИМА ОТКАЗВАНЕ НЯМА!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

@Търо: Ние не бием ли Гоце Делчев, сме си за Б група... няма какво да го смятаме...

@Метала: Ако при изпадане Кайчо се махне, не мисля, че ще има и един локомотивец, който да е против (с изключение на Румен и сие)

Малка забележка - Любимец ако влезе, можело да заиграе във Велико Търново (нямало да има лиценз стадионът им) и да се прекръсти на Етър biggrin

@всички: колкото бяхме вчера в Стара Загора, толкова ще сме и догодина примерно в Раковски... и то горе-долу същите де...

@всички (2): и без това в А група нищо ново няма да има догодина... а в Б - Банско, Етрополе, Разлог, Раковски, Гълъбово, Свищов, ако щеш и в Русе отдавна не сме ходили... connie_running 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Метъл, не мисля че визираш мен като "редовен оплаквач", защото в момента си "разплитам чорапа" и се чудя с кой скалпел да си срежа вените!!! biggrin biggrin biggrin Май си се оперирал от чуството за хумор, просто исках да кажа, че ако цената на изпадането е изчезването на Гиги, тогава "имало защо Войводо"!!! biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 21:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бе чичо Гена...ти си вечен оптимист, щом на тия години още си женен congratulate blum2

Говоря за едни други дето като се каже "изпадане" изскачат с кръстовете и кандилата и почва "Сакън" и "Анатема" biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 08 Май, 2013 21:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Не бе чичо Гена...ти си вечен оптимист, щом на тия години още си женен congratulate blum2

Говоря за едни други дето като се каже "изпадане" изскачат с кръстовете и кандилата и почва "Сакън" и "Анатема" biggrin


Това за семейното ми положение "женат" страшно ме развесели!!! biggrin biggrin biggrin Ще взема да помисля по въпроса!!! ХАХАХАХАХАХАХА
САМО ЛОКО, САМО НИЕ!!!
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 09 Май, 2013 4:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Ъъъъъъ сред гостуванията някой пропусна Плевен clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 09 Май, 2013 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕТО КЪДЕ БИЛ КЛЮЧА ОТ БАРАЧКАТА bb

Кокала да бъде мъж и да ни даде обещаната премия от 20 000 евро за успеха над Миньор, не се спира босът на Славия



Президентът на Славия Венцеслав Стефанов коментира обвиненията, че тимът му е продал мача с Ботев (Враца) 1:2.

“Много уважавам Георги Иванов като треньор, но не знам как да коментирам изказването му. Аз лично нямах представа как ще завършим с Ботев. Ако той има такива гадателски способности, да си отвори букмейкърски пункт и да изкарва пари от това. Така както сега печели от уменията си като треньор, така да печели и от залози”, обяви Стефанов.

Той разкри и как се е стигнало до поражението от Ботев.

“Знаете ли програмата на Славия? Знаете ли, че ни предстои мач с Лудогорец, а имаме 5 човека, които висят с картони. Аз лично разпоредих тези играчи да не се появяват на терена по никакъв повод. Мое е решението. Какво искат тези хора, за да угодя на Локо (Сф), Пирин (Гоце Делчев) и Черно море да отида в Разград със свалени гащи ли? Няма как да стане. Вижте програмата ни. Във вторник от 18:00 играхме с Ботев (Враца). Днес почиваме, а в събота играем на 400 километра от София. Нормално е да не излезем с всичко най-добро и да съхраним играчите си”, продължи Стефанов.

На въпрос с какво мачът с Лудогорец е по-специален от този с Ботев (Враца), след като за всяка победа дават по три точки, Стефанов отвърна:

“За мен е по-специален. Въпрос на чест е да го спечелим. Знаете, че откакто миналата година ни биха с 6 гола в Каварна, мачовете ни с Лудогорец са на живот и смърт. Имам си лични мотиви и амбиции да го спечелим. Освен това всички знаете, че в Разград ще играем срещу 14 човека, а не срещу 11, така че беше нормално да се съхраним”.

Стефанов направи и страхотно разкритие, след като бе попитан дали от Левски са му обещали премия за победа в Разград.

“Не съм се чувал с никой от Левски и не чакам премия от тях. Премия чакам само от Емил Велев. Преди мача ни с Миньор той се е обадил на Здравко Лазаров и на Георги Петков. Казал им е, че с Гигов сме говорили да ни даде 20 000 евро, ако бием перничани. След мача футболистите дойдоха при мен да си търсят премията. Аз с Николай Гигов не съм се чувал от 6 месеца. Така че единствената премия, която чакаме, е от Емил Велев. Да бъде мъж и да даде тези 20 000 евро, защото футболистите ми си ги искат. А не да ми мрънка защо сме паднали от Враца и защо не сме свършили тяхната работа”, завърши Стефанов.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 09 Май, 2013 10:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Джентреееееееее ди мареееееееееееееее...

"Гигов ОБЕЩА" biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin comando comando comando comando comando boast boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 09 Май, 2013 11:06    Заглавие: Отговорете с цитат

ДРЪН-ДРЪН ЯРИНАААА... black_eye
Ясно е като бял ден ,ЧЕ ТРЯБВА И БЕЛИТЕ КУРВИ И ВРАЧАНСКИТЕ ДА ЛЯГАТ НА УЕСКИ в мачовете с тях!!! connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 11 Май, 2013 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

заключвайте тая тема,много математика,много смятахме,а тия педерасчета дето носят фланелката само се спъват.....

да се махат и да се доиграват мачовете с млади момчета от школата
дано не се направят глупости,да се купуват мачовете с Черноморец и ЦСКА,защото ще е пълна глупост

да запалват с 300 км/ч Кокали,Рендета,Мастики,Кайчовци и тем подобни идиоти

изпадане и радикални промени

това е........но тия да изчезват,това за което дойдоха го сториха,останаха в историята angry2

КРЕТЕНИ ,МРЪСНИ ИДИОТИ ....МАЙКА ВИ ДОЛНА.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 11 Май, 2013 12:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Дабе последните гостувания беха като олимпиади по математика баси...Всеки вади некакви числа и смета...Сметки без кръчмар не а ми...и без кмет...

Вчера от групата те извади отбор от Невроков с главни творчески ръководители Тенчо Тенев и Минчо Минев. Последният дори с мъка говори за положението и изпадането ни...Мъка дето няма да чуеш от никой от наще хаирсъзи...Смърт!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Страница 10 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum