Купа на България 2012 / 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 9:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Наще определено си го изиграха "изуй гащи" и сега скийте каква всенародна безпричинна радост е заляла ръководителите: angry2 angry2 angry2 bad bad bad

Георги Марков: Очаквам Левски да спечели дербито, [b]искам „сините“ да вземат и Купата


Спортният директор на Локо Сф Георги Марков заяви, че очаква Левски да спечели Вечното дерби срещу ЦСКА в събота и допълни, че иска именно „сините“ да триумфира и във втория по престижност турнир в България – Купата на страната. Това Марков сподели веднага след реванша между неговия тим и Левски, завършил при 0:0. След 3:1 в първия двубой, Левски се класира за финала.

Аз съм „за“ Левски да спечели Купата след като Локо Сф отпадна. За Купата са 2 мача, изоставахме в резултата, не можахме да отбележим и заслужено отпаднахме“, започна Марков.

„Очаквам да победи Левски в дербито срещу ЦСКА в събота“, допълни директорът.

„Всяка точка е важна за нас. Виждате в една битка за титлата винаги там има напрежение, няма нито един друг мач с такова напрежение, ние бяхме ощетени от съдиите в мачовете и срещу Левски, и срещу Лудогорец. Има дерби на Герена между тях, който е по-добър, той да спечели“, завърши изказването си Марков.[/b]

Кокалини:
Цитат:
„Левски заслужено отива на финал. Ние винаги сме били концентрирани в първенството много повече, отколкото в срещите за Купата на България“, сподели Емил Велев.



Така че докато ни управляват безродници така ще е я... black_eye bye

Лошата новина за Бялата дъртица е че сеа при тва положение ще си останат без трофейче милинките biggrin bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Loko do Grob



Регистриран на: 25 Мар 2012
Мнения: 65
Местожителство: София,Надежда 4

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/sport/article/174283 Ето тук,момчетата са ми приятели ,и нищо не са направили ,но уви т'ва е България и трябва да се отчетат с нещо,и да се правят на мъже тъпите ушеви angry2 angry2 angry2 angry2
_________________
02.09.1929 - Това е свещенна дата .
1940,1945,1964,1978
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Пълни боклуци.Момчетата не ги познавам,но бях цял мач до тях и не са направили нищо нередно!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Е нема такава държава братче... Тва да не са децата, които направиха МЕГА ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО да запалят една димка, дето един петдераст ни снима? Ама Говедата с техните свастики арестували ли сте ги бе помияри нещастни
пп-До всеки ушев, който чете тоя пост с парите от глобата на тия момчета дано си купите свещи помияри грозни
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Бааааааааааахти лайната!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2

Ама тва след края на мача ли е ставало или кога!? И после знае ли се какво се е случило, пуснали ли са ги и т.н.? Ако трябва нещо да помагаме баси... angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Знае се.Момчетата ги пуснаха!Не са направили нищо,от това което аз видях факлата я запали съвсем друго момче,по-малко на години и от тях!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bobi1973



Регистриран на: 05 Апр 2009
Мнения: 141

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 13:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Факлата изобщо не се запали, а само изхвърли малко оранжев дим. Полицията пред нас уж гледаше ама кво видя biggrin
Лапето беше бая по-малко.Най ме изкефи това, че почти от всякъде бях обграден от малки, които прилично си викаха с нас.Те това е най-важно от целия спектакъл. clapping
Само ЛОКО!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Верно че имаше яко малки, щото големите ептен изветреха...Ега има какво да ги радва и да ги задържи от тоя отбор, щото синьо-червените помаци,вече станаха пределно много bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

bobi1973 написа:
Факлата изобщо не се запали, а само изхвърли малко оранжев дим. Полицията пред нас уж гледаше ама кво видя biggrin
Лапето беше бая по-малко.Най ме изкефи това, че почти от всякъде бях обграден от малки, които прилично си викаха с нас.Те това е най-важно от целия спектакъл. clapping
Само ЛОКО!


+1929
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 15:28    Заглавие: Отговорете с цитат

bobi1973 написа:
Факлата изобщо не се запали, а само изхвърли малко оранжев дим. Полицията пред нас уж гледаше ама кво видя biggrin
Лапето беше бая по-малко.Най ме изкефи това, че почти от всякъде бях обграден от малки, които прилично си викаха с нас.Те това е най-важно от целия спектакъл. clapping
Само ЛОКО!


Пак са отчитали дейност тия смотаняци. Браво на момчетата.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 15:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Следващата година тема за купата ще пуснем едва,като стигнем финал,
разлистете първите странички МАстър кард БС ,смях през сълзи,закривация и увисване на въжето,
все пак отстранихме един книжен гранд в 2 мача,което не е малко, взехме главата на съдия в първия мач срещу синия книжен гранд,много трудно щяхме да ги отстраним тях в 2 мача,
то ако отстраниме последователно левски,цска на финала биеме славия,бахти секса се спира за 10 години.... biggrin

п.с. Пипо,евала че вчера подкрепихте Локото на стадиона,ама не може ли хората от вашия град да се организирате заедно да пътувате поне...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 15:40    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:


п.с. Пипо,евала че вчера подкрепихте Локото на стадиона,ама не може ли хората от вашия град да се организирате заедно да пътувате поне...


И да си идвате със знамето!

Иначе големо ефала и респект за това...Ега е по-често. Ако искате и да спавате за нощен живот нещо ала бала ше ви нагласим acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 15:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала на Бригада Плевен !!!

clapping clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 18:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Ндаааа...както и очаквах Дъртата кикимора го изпампурка суроффф 3 минети преди края. Честит юбилей дето се вика и на връщане от Зарата да минат през Димитровград за спявка Laie_11 tatice_03 a118 a118 a118 a118 a118 a118

И.Т. мое да спинка споко сега. Рогата уредиха сезона с нещо да бляска и няма да карат само на калъфка...Догодина дубъл и пробив в ШЛ...демек ше ги пробиват яко blum2 blum2 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 25 Апр, 2013 19:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:


п.с. Пипо,евала че вчера подкрепихте Локото на стадиона,ама не може ли хората от вашия град да се организирате заедно да пътувате поне...


И да си идвате със знамето!

Иначе големо ефала и респект за това...Ега е по-често. Ако искате и да спавате за нощен живот нещо ала бала ше ви нагласим acute
Ако съм с кола няма проблеми, ама като се сетим, че после на спирката на 85 бях сам с около 10-15 говеда у мен представете си ме със знамето... black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Следваща
Страница 30 от 31

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum