Гигов, Чаво и РЕНДЕ - всичко да се измете!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 11:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Това не знам доколко е достоверно (някакъв в Гонг):
Цитат:
Цесекар съм и пиша тук, за да споделя, че за насроченото ОС на Локомотив Сф е подадено заявление за включване на допълнителни въпроси в дневния ред, които се отнасят до предложения за:

1. промяна на името на дружеството;
2. промяна на седалището и адреса на управление;
3. промяна в капитала (увеличение);
4. нов устав на дружеството;


Е, уважаеми форумци, кучетата си лаят, керванът си върви. Така е било, така и ще бъде. Ако има въможност нещо да се направи, то ще се направи, а после нещата ще се наредят и животът ще продължи.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 20:21    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 21:07    Заглавие: Отговорете с цитат

23.06.2015

Закривай тая тема biggrin


lokosf_gif2 lokosf_gif2 lokosf_gif2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 21:09    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
23.06.2015

Закривай тая тема biggrin


lokosf_gif2 lokosf_gif2 lokosf_gif2


чакай-чакай,
тоя шахматист да не е няколко хода напред с топа comando

прекалено хубаво да е истина biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля наистина да открия нова...Защо ли чакам boredom comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 23:44    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
23.06.2015

Закривай тая тема biggrin


lokosf_gif2 lokosf_gif2 lokosf_gif2

Тва ще си го татуирам biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Рендето: За всички има компромис, само за Локомотив няма


Изпълнителният директор на Локомотив София Георги Марков коментира последните събития в клуба. Бившият защитник беше коиран от изявлението на президента на Локомотив София Николай Гигов, който обяви, че се оттегля от футбола, след като стана ясно, че "железничарите" остават без лиценз за професионалния футбол.

"Току-що разбрах лошите новини. Просто нямам думи, не знам какво да ви кажа. Просто не ми се говори и коментира нищо, промълви Марков.

"Не съм предполагам, че ще се стигне дотук. Не е приятно, обаче си има собственик, той си решава. Аз искам да попитам големите разбирачи от Лицензионната комисия толкова голям проблем ли са 1 милион лева борчове? Мислех си, че нещата ще бъдат разсрочени и ще има някакви плащания. Колко пъти се правиха компромиси за други клубове, жалеха ги, даже им опрощаваха дългове, а за Локо Сф – никакъв компромис! Колко пъти повтарям, че ние не сме държавен отбор да ни дават пари на нас, както дават на Лудогорец и Берое. Ако някой ни беше дал пари и Локомотив щеше да тръгне нагоре, но..."



Каааааааак болиииииииииии, гъзъ ги болииииииииииии clapping clapping biggrin biggrin
Последните вопли на умиращите тунеядци...И за теб, олигофрен,компромис няма да има! black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
georgi
Гост





МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 17:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се бях появявал и писал от векове, но не се сдържам да пусна това:

Цитат:
Представители на Ботев (Пловдив) водят преговори с Георги Марков за поста спортно-технически директор, съобщиха колегите от PlovdivDerby.

Рендето, както е прякора на футболиста от близкото минало, неведнъж е заявявал, че е "ботевист в червата" и един ден би се върнал в Ботев, където изгря звездата му. Ситуацията в Локомотив (София) може много скоростно да развърже ръцете на шефовете в Ботев и те да успеят да привлекат в Пловдив Марков, който от няколко години има директорски функции в "Надежда".

Марков прекарва при "канарчетата" няколко години - от 93-а до 96-а, в които изиграва 65 мача и отбелязва 9 гола. Той е трикратен бронзов медалист с "Ботев" през 1993, 1994 и 1995 г.

За последно Георги Марков игра пред бултрасите през лятото на 2011-а за бенефиса на Костадин Видолов. Тогава за последно Рендето чу над 10 000 ботевисти да скандират името му.

да си ползват рендето със здраве Smile
http://topsport.ibox.bg/news/id_2063817352


Последната промяна е направена от georgi на Сря 24 Юни, 2015 20:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 20:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя свирепо му се иска...
След тия дето ги натвори при нас ше е шанс да го вземат за портиер на някой хотел banned banned banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 22:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Кайчо,хвани линията София-кладница с тоя рейс
И СЕ ЕБИ В ГЪЗ ЗАВИНАГИ biggrin

Цитат:


Бронзовият медалист в “А” група “Локомотив” (Сф) остана не само без лиценз, но и без автобус. Хора от “постоянното присъствие” на стадиона в “Надежда” вчера забелязаха, че возилото на отбора вече не е там. Заговори се, че е откарано на друг паркинг, тъй като е собственост на клубния президент Николай Гигов.

Той декларира, че повече няма да се занимава с футбол, след като отборът окончателно бе отрязан от участие в “А” група. Във вторник вечерта УЕФА стопира всички варианти за отсрочка в погасяването на дълговете на “Локомотив”, а това обезсмисли идеите за евентуално трансформиране на “червено-черния” клуб в ЦСКА. Документи за подобно намерение и насрочено за 9 юли Общо събрание на “Локомотив” се появиха в медийното пространство часове преди УЕФА да пусне ветото. Гигов твърди, че на два пъти от ЦСКА са искали да им преотстъпи лиценза, но той отказал.


През новия сезон футболният тим на най-старото “железничарско” дружество в Европа ще играе във “В” група. Гигов декларира, че очаква кандидати да поемат клуба и ще им преотстъпи без пари марката и емблемата. Вероятно нито един от играчите от сегашния състав няма да остане в аматьорския футбол. Настоящият президент ще опита да трансферира футболистите, с които има договори. Предстои да се реши и въпросът със стопанисването на базата и частта от стадиона, която досега ползваше футболният клуб. Тренировъчният процес спря.

Има индикации, че играчи ще опитат да обявят за невалидни договорите си с лишения от лиценз отбор и да си издействат изгодни трансфери без суми за продажба. С изтекъл договор и вече без отбор е треньорът Димитър Васев, който бе избран за №1 у нас през сезона в анкетата на Асоциацията на професионалните футболисти.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Чет 25 Юни, 2015 22:38    Заглавие: Отговорете с цитат

От няколко дни си говоря с един от треньорите на железните юнаци, той ми каза че на 23-ти сутринта Гигов е започнал да раздава постове в новото ЖМСКА, Кичо и Марков -директори, Марков казал, че в ЦСКА не може да стъпва, тогава му казали че ще ходи в БФС, Васев -треньор но Ганчев се застъпил за Светослав Тодоров.

Сега излезе и това:
Светослав Тодоров ще бъде новият треньор на ЦСКА, ако „червените“ бъдат поети от тандема Гриша Ганчев - Юлиан Инджов. По информация на News7, младият наставник вече е постигнал договорка с шефовете на армейците да поведе тима от есента.

Светослав Тодоров ще е новият треньор на ЦСКА, ако планът на Гриша Ганчев и Юлиан Инджов бъде осъществен. Тодоров вече е провел разговори с двамата бизнесмени и е дал своето съгласие да застане начело на "армейците". Почти всички детайли около работата на младия специалист вече са уточнени, като се чака единствено официалното влизане на Ганчев и Инджов в клуба.

Преди време бившия нападател на Уест Хем бе спряган за треньор на Литекс, но това така и не се случи. В момента Тодоров е наставник на юношеските ни национали до 19-годишна възраст, а преди това бе треньор на втородивизионния Добруджа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Юни, 2015 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Е на Рендосания само БФС му е местото boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 05 Юли, 2015 8:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гошо Марков доволен от играта, скептичен за Романов


Доволен съм от днешната игра на отбора. Има още време до мача с Левски и се надявам да подобрим още играта. Селекцията в Ботев не е приключила. Това каза новият спортен директор на Ботев Георги Марков след 4:0 над Пирин Разлог.


Аахахахахах....ма то било верно бе...Сбогом глупак! Няма с какво да те помним! bye bye bye bye bye bye bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Нед 05 Юли, 2015 21:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Президентът на шампиона на Хърватия Динамо Загреб - Здравко Мамич и неговият по-малък брат Зоран Мамич, който е старши треньор на отбора, постъпиха в затвор „Реметинац“, където ще останат в продължение на един месец.

Съдията-следовател е отклонил предложението на адвокатите на братята Мамич да бъдат освободени под гаранция. Хърватската служба за борба с корупцията разследва братята Здравко и Зоран Мамич за данъчни измами и даване на подкупи на стойност 200 милиона куни (29 милиона долара).

Изпълнителният директор на Хърватската футболна федерация Дамир Върбанович също бе задържан, а освен него и данъчният инспектор Милан Пернар, за когото се предполага, че е помогнал на заподозрените да измамят данъчните власти.

Прокуратурата поиска арестуването на братя Мамич заради опасност от бягство, влияние на свидетелите и повтаряне на същите закононарушения.

Подозренията са, че двамата братя Мамич са ощетили Динамо Загреб/с най-малко 117,8 милиона куни, а Хърватия с 12,2 милиона куни заради неплатени данъци.


Службите по света си вършат работата, за разлика от нашите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 05 Юли, 2015 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

kalin написа:
Цитат:
Президентът на шампиона на Хърватия Динамо Загреб - Здравко Мамич и неговият по-малък брат Зоран Мамич, който е старши треньор на отбора, постъпиха в затвор „Реметинац“, където ще останат в продължение на един месец.

Съдията-следовател е отклонил предложението на адвокатите на братята Мамич да бъдат освободени под гаранция. Хърватската служба за борба с корупцията разследва братята Здравко и Зоран Мамич за данъчни измами и даване на подкупи на стойност 200 милиона куни (29 милиона долара).

Изпълнителният директор на Хърватската футболна федерация Дамир Върбанович също бе задържан, а освен него и данъчният инспектор Милан Пернар, за когото се предполага, че е помогнал на заподозрените да измамят данъчните власти.

Прокуратурата поиска арестуването на братя Мамич заради опасност от бягство, влияние на свидетелите и повтаряне на същите закононарушения.

Подозренията са, че двамата братя Мамич са ощетили Динамо Загреб/с най-малко 117,8 милиона куни, а Хърватия с 12,2 милиона куни заради неплатени данъци.


Службите по света си вършат работата, за разлика от нашите


хаха, и на мен ми направи впечатление тая новина,
за мене е бошлаф работа, нали знаеш че и Пабло Ескобар е "влизал" в затвора само че задната порта е винаги била отворен,
Тоя мамич може гигов да му носи куфарите, няма подобен урод,
тоя човек закри Бед Блу Бойс, друго незнам...

https://www.youtube.com/watch?v=LHUa4lyDHRk

https://www.youtube.com/watch?v=gOogZtYMqSg

https://www.youtube.com/watch?v=cDSDbhCqY-g

тука никой никога няма да вкарат в затвора,
виж попиканите румънци кво правят....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Следваща
Страница 42 от 43

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum