Гигов, Чаво и РЕНДЕ - всичко да се измете!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 41, 42, 43  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Окт, 2014 13:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Не знаех, че се пишат такива неща, аз пътувам в момента, не съм в София и нищо не съм видял.

connie_29 connie_29 connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Окт, 2014 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Не знаех, че се пишат такива неща, аз пътувам в момента, не съм в София и нищо не съм видял.

connie_29 connie_29 connie_29 connie_29


жълтата преса го цъфна по първите страници,
нещо се клати джанката ли,кво става?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Окт, 2014 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Metala написа:
Цитат:
Не знаех, че се пишат такива неща, аз пътувам в момента, не съм в София и нищо не съм видял.

connie_29 connie_29 connie_29 connie_29


жълтата преса го цъфна по първите страници,


И той резко замина да пътува bye bye bye

Сметай сега кой ше дава заплатите на ръка chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 16 Окт, 2014 12:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотив (София) пред разпад
Половината футболисти с ултиматум към ръководството

Напрежението в Локо (Сф) ескалира, играчи плашат с бягство

Ситуацията в Локомотив (Сф) продължава да е крайно напрегната. Отборът на Димитър Васев на практика е пред разпадане, научи БЛИЦ. По-голямата част от футболистите са с твърдото намерение да си тръгнат от “Надежда”. Те имат да взимат по три заплати и няколко премии от началото на сезона.

“Омръзна ни да ни лъжат. Само обещания слушаме и от Николай Гигов, и от останалите шефове. Нищо от обещаното обаче не се изпълнява. Писна ни”, коментира един от титулярите на “червено-черните”, пожелал анонимност. Играчите на Димитър Васев имат пълното право за подобни действия, тъй като така и не получават заработените суми. Както е известно, дори при две дължими заплати всеки играч може да разтрогне по вина на клуба.

От няколко седмици зрее сериозен бунт в клуба. Играчите се бяха заканили да бойкотират тренировките през тази седмица, но са проявили пореден компромис. След мача срещу “Ботев” (Пд) в неделя обаче напрежението отново ще се покачи.


Ай стига бе!? Св.Ники да лъже!?!? Тва кога е било!??! black_eye bye chicken connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 16 Окт, 2014 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Пак казвам да излезем с позиция на мача. Вие си пишете плакати за извънредно важния сектор.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 16 Окт, 2014 14:52    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Пак казвам да излезем с позиция на мача. Вие си пишете плакати за извънредно важния сектор.


Ти па напиши некой синдикален за футбалерите agree biggrin beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт, 2014 18:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гигов: Само аз давам пари в Локо (София)!
От topsport.bg
„Играхме много правилно и умно"

Собственикът на Локомотив (Сф) заяви след успеха над Ботев (Пд) с 3:1, че атаките от страна на противниковия лагер през седмицата не са се отразили по никакъв начин на играта на тима му. Босът коментира, че „столичните железничари" са играли доста умно и правилно.

„Играхме много правилно и умно. Вижте това, което се случва с Ботев, не е за първи път (бел.ред. нахлуването на фенове). Знаете какво се случи в Бургас. Първо ни изпратиха в началото на седмицата писмо, че дължим пари за това, че наши фенове са нанесли щети на стадиона им. Оказа се, че са били сбъркали и било към Локомотив (Пд), но аз не отговарям за този тим. Тези атаки през седмицата не се отразиха на нас. Аз не се занимавам с вътрешния ред на стадиона. Има фирма, която охранява, а ако се наложи, влиза полицията. Играчите си има регламентирани премии и те си ги знаят", започна Гигов.

„Не мога да обвинявам никого. Даже казах на Марков да не се хваща на въдицата. Всеки може да си говори, каквото пожелае. Освен аз, никой пари не дава в Локомотив", продължи Гигов,

„Не мога да давам прогнози къде ще завършим в шампионата. Ние трябва да си вземем всички домакински мачове. Днес бе жизненоважно да победим. Ако съм искал да напусна Локомотив, щях да го сторя", завърши шефът на Локо Сф.


Еййй пак изпълзя тая гад...
Ама явно е пораздал пара,щото това фактически му е първия мач на който присъства лично. И пак да се изтъкне, и пак да каже че ако не е той потоп...А ние вече се давим от години angry2 angry2 bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт, 2014 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали знаеш, че тука НИЕ сме за ебане?!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт, 2014 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Нали знаеш, че тука НИЕ сме за ебане?!


Нда...И не виждам това как скоро ще се промени chicken bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт, 2014 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама поне рекламира де...

Цитат:
Гигов подкрепи, но и укори Пенев


Босът на Локомотив София Николай Гигов се обяви в подкрепа на националния селекционер на България Любослав Пенев, но също така го укори, затова, че не е дал шанс на играчи от българския шампионат при все колебливите изяви на легионерите. Гигов дори даде пример с това, че е било възможно футболистите на неговия тим Александър Бранеков и Владислав Романов да получат шанс за изява на национални равнище.

„За да бъда ясен - на националния отбор това са му възможностите. Друг е въпросът, че можеше Любо да вкара някои играчи от българския шампионат. Респективно от моя отбор. Бранеков, Романов се представят доста добре. Щом играчите от чуждите първенства не се справят... Относно смяната на Любо Пенев. Знаете, че аз го предложих за треньор. Помните какви борби бяха“, коментира Гигов.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Окт, 2014 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.novsport.com/news1226501_1070.html

Абе мноо лала Гиги тия дни бе...Какво става тука?! Миналата седмица мецанат на Галеви брос, тая ще гледа всеки мач да е при отбора...Нещо... boredom boredom boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Окт, 2014 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://www.novsport.com/news1226501_1070.html

Абе мноо лала Гиги тия дни бе...Какво става тука?! Миналата седмица мецанат на Галеви брос, тая ще гледа всеки мач да е при отбора...Нещо... boredom boredom boredom


Видел се е в кинта,
сега и актуалната фолк певица ше му вдигне телефона biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Окт, 2014 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Е значи е влязал във ВИП /временно имащ пари/ режим...
Дали това обаче ще ни вкара в 6цата или той ще удари 6-ца от черното тото тепърва ще разберем black_eye blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 23 Окт, 2014 14:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Милиони долари, предназначени за ремонт на армейски хеликоптери, са изчезнали от македонското министерство на отбраната и са завършили в частни сметки или фирми, близки до неколцина бизнесмени, бивши македонски депутати и работещи в министерството на отбраната, които бяха арестувани в операция „Арсенал“, пише скопският вестник „Дневник“.

Бизнесменът Бранко Бояджиевски, бившият ръководител на логистиката в министерството на отбраната Нелко Менкиновски и бившите депутати Ванчо Георгиев и Душан Николовски са заподозрени като централни фигури в аферата „Арсенал“, в която бяха арестувани девет души.

Те са обвинени, че са изпрали над 2,7 млн. долара с фалшифицирано обслужване на армейските хеликоптери.

По данни на македонското МВР през 2004 г. Бояджиевски и сестра му Валентина Георгиева, съпруга на Ванчо Георгиев и неговият брат Владо Георгиев се договорили да участват в сделката за ремонтиране на шест армейски хеликоптера в Украйна.

След това, с помощта на останалите заподозрени те представили нереални цени за извършване на ремонта.

Според МВР те изпрали разликата чрез три фирми в чужбина, една от които от Благоевград, пише скопският вестник.

Хмм...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Окт, 2014 14:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Нашио не играе там май banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 41, 42, 43  Следваща
Страница 31 от 43

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum