Гигов, Чаво и РЕНДЕ - всичко да се измете!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2012 13:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
http://www.vbox7.com/play:0965c085
Просто повече няма какво да кажа


Подчовеци...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2012 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гигов за боя над Георги Марков: Няма да позволим да се гаврят с нас

Президентът на Локо София Николай Гигов даде специално интервю за Гонг, като коментира нападението над спортния директор на столичните железничари Георги Марков от страна на фенове на Миньор по време на мача между двата отбора, завършил 0:0. Гигов бе категоричен, че това е недопустимо и добави, че няма да позволи никой да се гаври с клуба.

Как ще коментирате изказванията на шефовете на Миньор за инцидента с Георги Марков?

Не знам някъде в света охрана да позволи феновете да се саморазправят с някой човек от ръководството на гостуващия тим. Също така съм възмутен от това, че охраната блъскаше нашия оператор да не снима. Какво значи това нещо, изумен съм от това, което чувам и виждам едва ли не, че Георги Марков трябва да бъде разследван за подбудителство и такива неща. Най-малкото е нужно да му се извинят, но да се говорят глупости по адрес на Георги Марков е недопустимо. Ако не се вземат мерки сега за инцидента в Перник, ще има много по-сериозни проблеми за вбъдеще.

Регламентът предвижда не повече от 4 срещи наказание за Миньор Перник?

Не мога да коментирам регламента, нито работа на комисията. Мен ме интересува авторитета на Локомотив и на Георги Марков. Никой не може да се гаври с него. Аз и ръководството стоим твърдо зад него. Георги Марков е доказан и като футболист, като ръководите също е сериозен, така че не е нормално това нападение.

На мен поне ми направи впечатление, че Георги Марков не отвръща на феновете, за да ги смири...

Ще ви върна по-назад. Когато играехме на нашия стадион, дай боже скоро пак да играем там, когато се получават такива инциденти в ложата, в която са настанени хората на гостуващия отбор, където стоя и аз, винаги аз и Георги Марков сме потушавали конфликта, въпреки че има охрана. Но това да се случи в ложата на гостуващия отбор и да няма никаква охрана...Представяте ли си какво щеше да стане ако Георги Марков беше отвърнал, щяха да го задържат.

Щеше да се стигне до много тежък инцидент...

И Георги Марков и момчетата, които бяха там имат много добра физика, можете да си представите какво щеше да се случи.

От тук нататък какви ще бъдат вашите стъпки, ще предприемете ли съдебни действия. Появи се информация, че от Миньор имат намерение да предприемат съдебни действия към Георги Марков?

Нямам намерение да отговарям, но това, което може да се предприеме от тук нататък трябва да питате Георги Марков, това е лично посегателство върху самия него. Относно клуба и ръководството, ние няма да позволим някой да се гаври с нашите играчи и нашите ръководители, и с нашата публика. Това, че до сега мълчахме, не означава че не сме ядосани.


Цитат:
Георги Марков: Аз пребих агитката на Миньор

Георги Марков взе отношение по нападките на ръководството на Миньор към него. Изпълнителният директор на Локо Сф бе призован от шефовете на пернишкия тим да се извини на публиката на Миньор, част от която му нанесе побой по време на съботния мач.

„Така ли казват, че аз съм ги предизвикал? Добре, тогава, напиши така: Аз пребих около сто човека от агитката на Миньор, аз хвърлях по тях бутилки с вода, аз ги плюх. Щом като смятат, че аз съм виновен, значи аз съм виновен – ето. Всъщност административният директор на Миньор говори точно на принципа „Крадецът вика дръжте крадеца“. Никой от тях не ме е предупреждавал нищо, нито да си седна, нито нещо друго. До инцидента в 80-ата минута всичко беше нормално. Изведнъж, не знам по каква причина, започнаха да ме псуват. Единственото, което казах на един от тях, е да дойде, щом е толкова смел. Никакви псувни не е имало от мен към тях. За какво подбудителство говорят шефовете на Миньор?! Явно, искат да изкарат, че аз съм ги бил, а не те мен. През цялото време до мен беше журналистът от Канал 3 Светлин Йочев. Попитайте го дали съм псувал публиката на Миньор“, сподели Марков.

„Аз отивам на мач и искам да гледам мач. Не съм престъпник, за да се опасявам от нещо. Нека домакините да си оправят организацията на мача. Че имаше едва десетина полицаи, а те пазеха главно нашата агитка, а не ложите. Що се отнася до това дали инцидентът е бил провокиран от диалога между мен и Стойчо Стоев на миналия мач, то този диалог беше между мен и Стойчо Стоев лично. Ако изобщо е имало някакъв скандал между нас, то той е бил между мен и него. Не съм намесвал по никакъв начин феновете на Миньор, не съм ги споменавал дори. А дали ще взема съдебни мерки спрямо Миньор, ще ги оставя още малко да поговорят, а след това ще се посъветвам с нашия адвокат“, коментира Георги Марков.

comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЛокомотивСофия



Регистриран на: 25 Фев 2010
Мнения: 64
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2012 19:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер нахалния лъжец, значи той може да се гаври с нас 18 години, а с него никой не може.. Яд ме е, че орките направиха това, което трябваше да направим ние.
_________________
Гошо Марков на фризьор, Ники Гигов във затвор!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2012 19:21    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛокомотивСофия написа:
Супер нахалния лъжец, значи той може да се гаври с нас 18 години, а с него никой не може.. Яд ме е, че орките направиха това, което трябваше да направим ние.


подкрепям на 200% това мнение
+1 както се вика!!!
орките ни показаха това,което трябваше д анаправим преди 100 години!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2012 20:05    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
ЛокомотивСофия написа:
Супер нахалния лъжец, значи той може да се гаври с нас 18 години, а с него никой не може.. Яд ме е, че орките направиха това, което трябваше да направим ние.


подкрепям на 200% това мнение
+1 както се вика!!!
орките ни показаха това,което трябваше д анаправим преди 100 години!


Ми то никога не е късно...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2012 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Миньор отнесе 3 мача и 10000 лв глоба, Георги Марков – 1000!
Светослав Табаков

Отборът на Миньор Перник бе наказан с лишаване от домакинство за три мачa и глобен с 10 000 лева за боя, който феновете на тима наснесоха на изпълнителния директор на Локомотив София – Георги Марков в събота. В същото време босът на столичните железничари ще трябва да плати глоба в размер на 1000 лева.

Мачовете, на които перничани няма да могат да домакинстват на Стадиона на мира са срещу ЦСКА, Ботев Враца и Етър, съответно в четвъртия, седмия и деветия кръг на първенството.

Обясненията, които даде председателят на ДК Георги Камишев по случая е, че частично Георги Марков е предизвикал ситуацията. Именно по тази причина ДК не налага максималната санкция на Миньор за четири мача, а се спира на три срещи, като приема известно смекчаващо вината обстоятелство.

Самият Георги Марков по тази причина е санкциониран с 1000 лева. От друга страна ДК приветства подадените ръце от страна на изпълнителните директори на Локо София и Миньор и се стреми да помири двете страни.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2012 19:48    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="pa®tci"]
Цитат:
Гигов за боя над Георги Марков: Няма да позволим да се гаврят с нас


И гаранция ще вземеш мерки, палячо...


И аз съм за 200% ама ние не сме и 100 човека така че проценти,човеци ала бала...

Ето тука една снимка,дето говори за себе си:



Ето и малко видийце за култ:
http://www.youtube.com/watch?v=YDHix2A3C6s&feature=player_embedded

Ама заслужава ли си зарад тоя зеленчук следното:

Цитат:

Изправят пред съда 12 хулигана на Миньор за бой с Рендето

Дванадесет привърженици на Миньор Перник ще бъдат съдени за спортно хулиганство заради инцидента с изпълнителния директор на Локомотив (София) Георги Марков. Както е известно, в събота по време на мача между двата тима в Перник, привърженици на домакините нападнаха и биха бившия футболист във ВИП ложата.

Феновете ще отговарят по Закона за опазване на обществения ред при провеждане на спортни мероприятия. Непосредствено след срещата е задържан 30-годишният Георги И. от Перник. Веднага са предприети действия за установяване и на други участници в инцидента. Установени са 12 запалянковци, на които ще бъдат изготвени и внесени в съда актове за административни нарушения. В момента се проверява, дали дванадесетте са криминално проявени и дали имат санкции и забрани във връзка с предишни спортни хулиганства.

Днес е задържан още един агресивен зрител, 20-годишният М.К. от гр. Перник. Предстои да се изясни пълната му съпричастност и участие във възникналия инцидент. За действията на изпълнителния директор на Локомотив, за когото се твърди че е провокирал феновете, е уведомен дежурният делегат на срещата.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2012 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Цитат:
Миньор отнесе 3 мача и 10000 лв глоба, Георги Марков – 1000!
Светослав Табаков

Отборът на Миньор Перник бе наказан с лишаване от домакинство за три мачa и глобен с 10 000 лева за боя, който феновете на тима наснесоха на изпълнителния директор на Локомотив София – Георги Марков в събота. В същото време босът на столичните железничари ще трябва да плати глоба в размер на 1000 лева.

Мачовете, на които перничани няма да могат да домакинстват на Стадиона на мира са срещу ЦСКА, Ботев Враца и Етър, съответно в четвъртия, седмия и деветия кръг на първенството.

Обясненията, които даде председателят на ДК Георги Камишев по случая е, че частично Георги Марков е предизвикал ситуацията. Именно по тази причина ДК не налага максималната санкция на Миньор за четири мача, а се спира на три срещи, като приема известно смекчаващо вината обстоятелство.

Самият Георги Марков по тази причина е санкциониран с 1000 лева. От друга страна ДК приветства подадените ръце от страна на изпълнителните директори на Локо София и Миньор и се стреми да помири двете страни.


Ами що годе справедливо... Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЛокомотивСофия



Регистриран на: 25 Фев 2010
Мнения: 64
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2012 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

На стадиона на Миньора,
е рендето, със отбора,
вика и крещи от вип-а,
и прическата си пипа.

Мача вече е към края,
но рендето се замая,
с ултрасите на Миньора,
спретна си ебати спора.

Те му викат - Гоше, спри,
той обаче прекали,
до оградата отиде,
и на майка ги обиди.

Този път не се размина,
скочиха му десетина,
с тупаници и шамари,
удрят - кой където свари.

И едвам се отърва,
с на Вангелов помощта,
и след тази изненада,
пиха с Чаво лимонада.
_________________
Гошо Марков на фризьор, Ники Гигов във затвор!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2012 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Кой го е писал тва? clapping comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2012 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

хахааааа, добре бе! clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2012 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

много яко бе... congratulate biggrin браво на стихотвореца ама тая лимонада нещо с чаветоооо clapping той според последното интервю масика узо само пие...Айде Локооо congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЛокомотивСофия



Регистриран на: 25 Фев 2010
Мнения: 64
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2012 14:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Кой го е писал тва? clapping comando


Чудех се какво да правя, и реших да драсна няколко реда. biggrin
_________________
Гошо Марков на фризьор, Ники Гигов във затвор!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2012 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛокомотивСофия написа:
Metala написа:
Кой го е писал тва? clapping comando


Чудех се какво да правя, и реших да драсна няколко реда. biggrin


Много добро! Заслужава място в "поезия" на сайта, мм? clapping
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2012 15:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Култ!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Следваща
Страница 3 от 43

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum