Необикновеният клуб на обикновения човек
Иди на страница 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 21:51    Заглавие: Необикновеният клуб на обикновения човек Отговорете с цитат

Отварям тази тема, защото мисля че всички ще се съгласите с мен,че този човек ИМА ГОЛЯМО ЛОКОМОТИВСКО СЪРЦЕ !!!
Непримирим, раздава се до последно, да не изброявам всички неща за него!!!
Реши се, да не си правим кумири, легенди и да скандираме имена, но все пак отбора го заслужава и най вече Юли Петков !!! Нека някой статистик изкара всичките му мачове с фанелата на ЛОКО !

БОГ ПРОЩАВА, ЮЛИ НЕ ! Продължавай в същия дух !

clapping 0014-lokooo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъжки мач,заслужава уважение Юли,
почетен Железен завинаги,

всички участници от днешния мач заслужават мега уважение...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 0:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Отваряш за Юли, аз бих отворил за Дани Пеев. Друг за Маджо и т.н.

В момента заслужават всички може би в една ФЕН ТЕМА ЛОКОМОТИВЦИТЕ?

Ето от днес: НЕЩО ИСТИНСКО


Цитат:
Даниел Пеев: Локомотив е необикновеният отбор на обикновените хора!
09 април 2012, понеделник | 00:01 Прочетена: 61
Автор: Георги Петков
Локомотив София фенове
Снимка

"Велков е този, който прави от нас едно цяло", призна състезателят

Футболистът на столичния Локомотив - Даниел Пеев, реализирал попадението за отбора си срещу Левски (1:1), в срещата между двата тима от 23-ия кръг на "А" група, коментира обстановката в клуба в момента. Нападателят на "железничарите" не спести критиките към "недобре" случващите се неща в "Надежда", но и не пропусна да похвали феновете на тима.

"Без феновете си сме нищо. Ние сме отбор, който в нито един момент не е сигурен ще играе ли следващия си мач, ще има ли треньор, ще има ли президент, ще се дават ли заплати, но въпреки това излизаме и играем.

Ще ви кажа тайната ни - подкрепата на феновете. Никога няма да забравя един плакат на нашите привърженици, издигнат преди известно време, точно когато бе най-трудният ни период. Той гласеше следното: "Винаги ще подкрепяме Локомотив - необикновеният отбор на обикновените хора!". Всеки път, когато се сетя за този малък транспарант, настръхвам! И може да ви звучи много идилично, но трябва да знаете, че именно тези "малки" неща са много по-стимулиращи и мотивиращи от каквото и да било друго. Не ме разбирайте погрешно - не казвам, че не съм си разговарял с ръководството за заплата, нито пък, че се правя на някакъв мъченик. Не. Казвам само, че без публиката си един клуб е нищо!

Иначе истината е една - човекът, който ни обедини, е наставникът Велков. Той е този, който чрез държанието, поведението и отношението си към нас, направи истински отбор от една развалина. Защото Локо щеше да се разпадне. Това всички го знаят.

Оставам в тима. И мога да ви гарантирам, че след мачове като днешния всички останали ще ме подкрепят. И това, че нямаше нарушение при фаула за Левски, от който дойде изравнителният гол, само може да ни стимулира допълнително.

Локомотив е и винаги ще е фактор в българския футбол!", закани се Пеев в предаването "Трето полувреме" по БНТ1.


http://www.livesport.bg/daniel-peev-lokomotiv-e-49862.html

_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 6:56    Заглавие: Отговорете с цитат

искрено ме разчувства,
ГОЛЯМ ДАНИ ПЕЕВ!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 7:18    Заглавие: Отговорете с цитат

clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 7:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми ето ви заглавие на една обща тема:

Цитат:
Необикновеният отбор на обикновените хора

Мисля, ще важи с пълна сила за този ни отбор. Laie_71mini
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 7:51    Заглавие: фен тема Отговорете с цитат

винаги ми е харесвал с играта си Дани Пеев,още преди години когато дебютира за Локото. Но нашето любимо "ръководство" не без помощта и някои от така наречените псевдо фенове от сектор А - кликата на Гигов,го натириха и изгониха от клуба. Нали философията на гигов и сие е Локомотив -без локомотивци. Всякакви други продажни и наемни елементчета да са в отбора,за да изпълняват когато и каквото им се каже срещу пари,но не и локомотивците.
Голям Дани Пеев. Колкото до Юли Петков моето мнение е,че той се раздава много, играе с голям хъс,но е и страшно много рисков футболист. Ако дай боже оцелееме ще имаме нужда от класни попълнения за да можем да гоним по високи цели през следващите години,а не борба да не изпадаме и оцеляваме. Но на този етап това са реалностите. Яд ме е,че ги изпуснахме левскарите- те трябва да са по-доволни от спечелената точка ,а ние да съжаляваме за изпуснатите три. Но и тази една точка в този критичен за нас момент е добре дошла. Локото за пореден път доказа,че във футбола не всичко е само пари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Култ!!! ОГРОМЕНТ,титаничен, мегакулт!!! clapping clapping clapping clapping

Само фул респект за такива хора и мъже! Кво ми дреме ,че ще изпадаме,ако това което правим все пак наистина има смисъл!!! bb bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokomotiv_sofia_iztok



Регистриран на: 20 Юни 2011
Мнения: 247
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

ПРАВ СИ !!! 0014-lokooo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

сменете заглавието на темата,щото респект за Юли,но и други заслужават......а за Дани Пеев,кво да кажем......то играта му говори,но и интелект и мислене и.......абе ЧОВЕК / ЛОКОМОТИВЕЦ acute /,не е от тия заразените със субтитрите bad в синьо и червено
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 17:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Юлиян Петков: Събрахме отбора по телефоните
От Михаил Савов , Топспорт.бг
Нямаме мрънкачи в състава

Футболистът на Локомотив (Сф) Юлиян Петков, освен да се занимава професионално с футбол, намира време да учи банково дело. Играчът на „червено-черните" бе гост в актуално студио „Дерби" и говори за ремито на „железничарите" срещу „сините", както и за състоянието на отбора от началото на пролетта.

„Направихме много силен мач срещу Левски. Смятам, че не спечелихме една точка, а загубихме две. Няма значение дали фаулът, след който стана техният гол, го имаше или не. Ние си изпуснахме нашите шансове при 1:0. Независимо от крайни резултат в такъв труден момент показахме, че имаме характер", сподели Юлиян Петков пред Topsport.bg.

„В момента в отбора сме се събрали хора, които знаем за какво обличаме екипа на Локо (Сф). Преди зимния лагер се събирахме по телефоните. Казвахме си един на друг, че трябва да помогнем на един славен софийски клуб с традиции.

В отбора се събрахме момчета, които не сме мрънкачи. Да, сега не играем нито за призови места, нито в евротурнирите. Наясно сме, че трябва да спасим отбора от изпадане. Но пък е сладко да се борим за клубната чест на Локомотив", заяви вдъхновено Петков.

„ Знаете каква беше зимата. Нямахме терен където да тренираме. Ходехме по различни села. В такава сложна ситуация трудно можеше да се направи съвсем пълноценна подготовка на игри с топка. Но пък направихме много добра физическа подготовка, която сега дава плодове", допълни Юлиян Петков.

clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

промених заглавието на темата acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Мене ми друго заглавие ми идва на акъла..."Лудата банда" biggrin

П.С> Направих темата важна bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Мене ми друго заглавие ми идва на акъла..."Лудата банда" biggrin

П.С> Направих темата важна bb



да това е готино просто добавете към сегашното заглавие .....


Необикновеният отбор на обикновените хора ..... или "ЛУДАТА БАНДА ОТ НАДЕЖДА"
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Aбе айде сто заглавия, три километра дълги. Екстра си е така.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Следваща
Страница 1 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum