ПОМОЩ ЗА ШКОЛАТА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> ДЮШ Локомотив-София
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ,аз бях ! biggrin

Бърз разказ на случилото се -
повеждаме 2-0 и ни намаляват на 2-1 на полувремето.Второто става 2-2 ,после 3-2 след груба техна грешка (върната топка към вратаря спира в локва на терена и гол за нас...терена беше мокър и на места имаше локви !)после много левашки гол пуснат от нашия вратар... black_eye и накрая корнър за нас и ....гол с глава и свирка всички мислеха ,че е свирен фаул в нападение и....какво се оказа ???Дузпа за нас и 4-3 ! вече се виждаше края на мача и изведнъж отдясната част на трибуната страничният рефер побягна към центъра и след него трима назобени по 110-120 кг. шебеци се набраха и аз очаквах да набият централният рефер ,който избяга нанякъде към страничната врата... congratulate обаче тия се насочиха към скамейката на наште отсреща и се скараха с треньора като един от тях му шибна една тупалка(нищо сериозно)... black_eye На което наскачаха хора от нашта трибуна и отидох през терена да ги разтървават ,което и стана .Само че оня който шибна треньора ни ,нешто започна да говори ходейки за игра на точен резултат и че тренера си знае защо го е ударил...?!? beee

нещо спомена на висок глас за мач с Цска 5-1 на точен резултат ???


На няколко пъти пак се опитваше да нахлуе на терена и призоваваше рефера да прекрати мача ,което той и направи след около 10-15 минутна разправия.... comando

И това е всичко което видях.Имаше инфо ,че е имало "хванати" наши двама играчи които треньора не е пуснал да играят ,имаше съмнения за играта на нашият вратар(пуснал много лесен трети гол....)
ВЪОБЩЕ СТАНА ЯСНО ,ЧЕ И ТУКА СЕ ИГРАЕ НА ТОЧНИ РЕЗУЛТАТИ И ЧЕ ОЩЕ ОТ ТУКА ЗАПОЧВА ДА ГНИЕ ПСЕВДОФУТБОЛА НАШ ! connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 22:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Закривай!!! angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 23:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Да ,аз бях ! biggrin

Бърз разказ на случилото се -
повеждаме 2-0 и ни намаляват на 2-1 на полувремето.Второто става 2-2 ,после 3-2 след груба техна грешка (върната топка към вратаря спира в локва на терена и гол за нас...терена беше мокър и на места имаше локви !)после много левашки гол пуснат от нашия вратар... black_eye и накрая корнър за нас и ....гол с глава и свирка всички мислеха ,че е свирен фаул в нападение и....какво се оказа ???Дузпа за нас и 4-3 ! вече се виждаше края на мача и изведнъж отдясната част на трибуната страничният рефер побягна към центъра и след него трима назобени по 110-120 кг. шебеци се набраха и аз очаквах да набият централният рефер ,който избяга нанякъде към страничната врата... congratulate обаче тия се насочиха към скамейката на наште отсреща и се скараха с треньора като един от тях му шибна една тупалка(нищо сериозно)... black_eye На което наскачаха хора от нашта трибуна и отидох през терена да ги разтървават ,което и стана .Само че оня който шибна треньора ни ,нешто започна да говори ходейки за игра на точен резултат и че тренера си знае защо го е ударил...?!? beee

нещо спомена на висок глас за мач с Цска 5-1 на точен резултат ???


На няколко пъти пак се опитваше да нахлуе на терена и призоваваше рефера да прекрати мача ,което той и направи след около 10-15 минутна разправия.... comando

И това е всичко което видях.Имаше инфо ,че е имало "хванати" наши двама играчи които треньора не е пуснал да играят ,имаше съмнения за играта на нашият вратар(пуснал много лесен трети гол....)
ВЪОБЩЕ СТАНА ЯСНО ,ЧЕ И ТУКА СЕ ИГРАЕ НА ТОЧНИ РЕЗУЛТАТИ И ЧЕ ОЩЕ ОТ ТУКА ЗАПОЧВА ДА ГНИЕ ПСЕВДОФУТБОЛА НАШ ! connie_29


То това за тая група е известно на нея се залага официално. От БФС мислеха да я закриват заради тотото. Сметай сега що няма прокуратора.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Прекратяват юношески мач след побой над треньора на Локо София

http://gong.bg/view_article.php?article_id=274199
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 23:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да разбера... преди да постнете никога ли не преглеждате прежните няколко мнения?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 8:16    Заглавие: Отговорете с цитат

не претендирам да съм най-големия експерт по историята на клуба, но някой знае ли какъв е този треньор на старшата Никола димитров и защо по никое време беше сложен на тоя отбор
друго да питам: не е само мача с прасетата 1:5, мисля, че и победата над Спартак Плевен е била така (4:1), защото чух едни момчета от малките (98, 99 или 2000 набор - идея нямам кои бяха) тръгващи си от тренировка и в трамвая да говорят, че двата отбора се карали кой да вкарва и кой да пуска голове
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 9:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Не мога да разбера... преди да постнете никога ли не преглеждате прежните няколко мнения?


На pride мнението е в 23.04, моето в 23.06
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

КОпелеее...за кво иде реч...А ние се борим школа да има... comando comando comando Некой от школата - най-вече шефот й, ще излезе ли официално да коментира това което се случило и очевидно се случва, някой ще поеме ли отговорността и да сезира продкурор!?!? Ще, ще , ще!?!?

А че тая тема се изврати е повече от ясно...Май си трябва раздел за школата, ама тоя форум ептен си стана официален и все по-малко ултра bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 10:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... Май си трябва раздел за школата...

bye



Дебел, какво друго да направиш? Просто ultrasloko e единственото място/форум където можеш да обсъждаш с последните мохикани, останали на трибуната. На Гонг форума е предимно за "разбирачи" (не че има лошо), те от там на мачове на малките не биха отишли. Виж че и тука 90% от хората си знаят само "футбола" и то не кой да е, ами "футболът в "А" група".
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 16:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
КОпелеее...за кво иде реч...А ние се борим школа да има... comando comando comando Некой от школата - най-вече шефот й, ще излезе ли официално да коментира това което се случило и очевидно се случва, някой ще поеме ли отговорността и да сезира продкурор!?!? Ще, ще , ще!?!?

А че тая тема се изврати е повече от ясно...Май си трябва раздел за школата, ама тоя форум ептен си стана официален и все по-малко ултра bad


На мача със Спартак Пл бях. Не знам какво са се карали, ама наще биха със зор това 4:1 стана в последните минути. Раздел за школата да. В гонг форума раздели няма, та камо ли да е "официален". Това е форума на локомотивците. Ако искате го преместете към инфото и тук да се направи нов ултра, но не виждам голям зор.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 06 Юни, 2012 12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо София топи и други отбори за черно тото


Шефът на школата на Локомотив София Григор Петков призова и другите клубове да разследват юношите си за черно тото. Както е известно мач на "железничарите" срещу Спортист Своге беше прекратен при резултат 4:3, след като мутри нахлуха на терена и нападнаха съдията Адриян Петров и биха треньора на домакините Никола Димитров.
Президентът на Локо София Николай Гигов вчеч реши да освободи девет футболисти от юношеската формация на клуба до 19 години заради подозрения за участие в манипулации на мачовете.
"Другите отбори си мълчат като мишки и кротуват. Нека бъдат погледнати и техните резултати. Защо само нас гледат? Вижте какви резултати имат, а дума не обелват. Аз съм спокоен и чист пред себе си. Толкова много съм дал на Локомотив. Ако г-н Гигов реши, че не иска да остана в отбора, няма проблем, ще си тръгна", коментира Григор Петков.

"Ние така или иначе нямаше да разчитаме повече на освободените футболисти след края на шампионата. Тепърва ще има вътрешно разследване. Ако не ги бях освободил, веднага някой щеше да каже – "Явно ръководството е знаело за договорки и също е в играта". Сега ги освободихме и пак ние сме в устата на всички. Каквото и да направя, все нас изкарват виновни. А ние нашата работа си я свършихме. Победихме Спортист в най-важния мач за сезона. Това, че сме объркали сметките на някой, мен не ме интересува", каза още шефът на "червено-черната" ДЮШ.
"Има още един кръг до края и след това ще решаваме какво ще правим. Не знам дали аз ще остана. Не знам дали треньорът ще остане. Това се решава от г-н Гигов. Победителите не ги съдят. Ние си вършим работата, а нас все ни съдят", завърши с оплакване Григор Петков.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 11 Окт, 2012 15:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука сега какво стана от трипа ни Пловдив?
Събраха ли се някакви пари ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 11 Окт, 2012 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Тука сега какво стана от трипа ни Пловдив?
Събраха ли се някакви пари ?


Да се обяви сумата, на кой е връчена или какво е купено с нея и на кого е връчено!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 31 Окт, 2014 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.facebook.com/groups/gogo1112/

Тва някой знае ли го!?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 01 Ное, 2014 4:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
https://www.facebook.com/groups/gogo1112/

Тва някой знае ли го!?


Какво е това иска шибан вход?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> ДЮШ Локомотив-София Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum