ПОМОЩ ЗА ШКОЛАТА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> ДЮШ Локомотив-София
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Пет 02 Мар, 2012 14:35    Заглавие: Re: ПОМОЩ ЗА ШКОЛАТА Отговорете с цитат

Metala написа:
С две думи Грашата Петков си каза това което знаем от години. Един чорап не е купен за последните 2 г. в това което все още се нарича "школа"и се всеобщо учудване е пълна с деца.
И понеже всички пак знаем,че ние клуб нямаме, а и да имаме целите и приоритети му са съвсем други, пак опира до нас да помогнем. А и все пак ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ!Така че:

Предлагам да видим какви пари можем да съберем изначално и после да почнем да го правим регулярно. Да видим дали и някакви по-заможни наши фенове, не могат да помогнат. После събираме парите и решаваме какво да купим.Правя изричната уговорка,че пари на ръка на школата няма да се дават,защото знаете какви времена са и как потъва готовата пара. За тва само екипировка - топки, екипи,конуси ала бала каквото е нужно. И всичко ще се връчва директно и пред децата преди някой мач или трениворка. Да се види от кой,какво и колко. Пропагандата в такъв случай е задължителна, така че ще се казва и по няколко думи от нас.

Това е генералната идея. Сега трябва да се погрижим и за детайлите. Понеже аз си нямам никаква идея какво трябва на една школа и по колко,нека всеки който има инфо да дава тука и да обсъждаме. Ето например какви топки гледам че се продават по големите спортни вериги:

http://www.sportdepot.bg/products/games/football/futbolni-topki
http://www.intersport.bg/bg/products/football/football-hardware

Кажете кои стават за трениране и да зимаме...

Освен това предлагам тази инициатива да се разпърди доволно, за да може да има продължение като касички по време на мачовете да речем или нещо от сорта и да се види дори че при тоталното отсъствие на клуб има кой и има начини поне малко от малко да се грижи да дечицата. acute



Летен и зимен тренировъчни екипи(минималното):
Летен(на човек): Фланелка къс ръкав(2 броя), шорти, калци, гуменки(за сгурията) и бутонки(като ритат от време на време на трева). Топка.

Зимен: Фланелка дълъг ръкав, Анцуг горнище и долнище, калци, шапка и ръкавици.

Всичко това умножено по броя деца, за които ще се купува. Ако има фенове-търговци, които се занимават със спортни стоки (или имат познати такива) предполагам и за тях ще е добре, а и за децата заради отстъпката ,която ще бъде направена заради количеството ,което евентуално ще се закупи.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 02 Мар, 2012 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Сеа чепици всеки ще си намира индивидуално...тях не ги броим.
А и нали си наясно,че няма как да купим за всички всичко наведнъж. Един набор донякъде да барнем пак ще е добре.

За мен реалното е да се почне с:
Топки,калци, шапки и ръкавици.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 06 Мар, 2012 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва да говорим вече за ориентировъчен бюджет. Поне фланелките трябва да са хубави,а не след 5 минути тичане да са само пот. Да съберем парите пък съвместно със спечелилия набор ще решим какво да се вземе.

Снимки на нещата от Пума магазина:

Фланелка 45 лв.

Ветровка 45 или 65 лв. не помня

Зимен комплект 65 лв.

_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 06 Мар, 2012 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен като начало трябва да се започне с тениските, не да ми ритат с такива на Байерн, Манчетър, Цески и Лески. Вече като наближи есента (и живот и здраве сме запълнили липсата на тениски), тогава да се мисли за нещо якенца.

Има ли някакво намаление ако се вземат накуп х броя тениски?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Вто 06 Мар, 2012 16:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Отговарям на въпроса по-горе:
Памучните материали запарват, а през изкуствените преминава вода, пот и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 06 Мар, 2012 16:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Все си мисля че можем да намерим на едро доста доволни цени ... както за тениски, така и за топки ... пък и тениските трябва да са тренировъчни, а не за официален мач ... може да се вземат всякакви спортни такива, просто ще добавим емблемата на клуба ... Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 06 Мар, 2012 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Все си мисля че можем да намерим на едро доста доволни цени ... както за тениски, така и за топки ... пък и тениските трябва да са тренировъчни, а не за официален мач ... може да се вземат всякакви спортни такива, просто ще добавим емблемата на клуба ... Smile


И аз така мисля...тия цифри от по 40-50 камъка на парче са ни непосилни към момента :(
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Вто 06 Мар, 2012 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ra4mO написа:
Все си мисля че можем да намерим на едро доста доволни цени ... както за тениски, така и за топки ... пък и тениските трябва да са тренировъчни, а не за официален мач ... може да се вземат всякакви спортни такива, просто ще добавим емблемата на клуба ... Smile


И аз така мисля...тия цифри от по 40-50 камъка на парче са ни непосилни към момента :(


Много е това! Само балъци на такава цена поръчват. Истината е, че това и наполовина не би трябвало да струва.

Тука е 50 лв тениска на ФК Копенхаген, така че хич да не слагат тези цени.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 06 Мар, 2012 23:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не е ли редно и с хора от школата да поговорим да видим та какъв акъл ще дадат? boast boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 07 Мар, 2012 9:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Хората и децата, Пумите за бройки имат намаления.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 07 Мар, 2012 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Хората и децата, Пумите за бройки имат намаления.


Е добре де нали некъф шеф на Пума шеще да става част от измисленият УС.Дайте да говорим с него какво намаление ще даде и да видим. Не му ги искаме подарък, ще си ги платим,само че на по-шано цена...

И освен това предлагам да назначим някой от нас за координатор на цялата инициатива. Предлагам това да е човек от DHV. Нека те си посочат кой. clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 07 Мар, 2012 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Човека от школата с който може да се говори е Гришата.
Иначе пари вече се събират clapping
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 07 Мар, 2012 13:51    Заглавие: Отговорете с цитат

tseko написа:
Човека от школата с който може да се говори е Гришата.
Иначе пари вече се събират clapping


Среща с него? Или? biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 14 Мар, 2012 1:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Живи и здрави в петък всеки,който дойде на мача ще може да даде поне нещичко.
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Мар, 2012 0:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Разпечатал съм това което се искаше от мен.Утре слагаме и гледаме какво ще стане bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> ДЮШ Локомотив-София Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 2 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum