Новините извън спорта 2012
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 30 Дек, 2011 23:14    Заглавие: Новините извън спорта 2012 Отговорете с цитат

Всички новини,които не са свързани със спорта побликувайте тук
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Пон 18 Фев, 2013 15:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 02 Яну, 2012 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧНГ,
с пожелание през новата 2012 да изгорат всички молове,
амин.

[img]http://www.blitz.bg/news/article/126291[/img]

http://vbox7.com/play:4fa370d222&r=emb
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 02 Яну, 2012 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

ахахаха и да се затрие прогнилия капитализъм biggrin
Пи все повече ми приличаш на чичо ти Че хаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Яну, 2012 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
ахахаха и да се затрие прогнилия капитализъм biggrin
Пи все повече ми приличаш на чичо ти Че хаха


не ти е дошло до главата явно,затова не ме разбираш biggrin
хахах
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 05 Яну, 2012 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гълтането снижава риска от рак на гърдата
Любопитно: Жените, които гълтат сперма могат да снижат до 40% рака на гърдата


Лекарите никога не са предполагали, че може да има връзка между акта на поглъщане на сперма и рака на гърдата, но най-новото проучване на университета в Северна Каролина започва да доказва това, колкото и странно да е твърдение.
В проучването на университета участвуват над 15,000 жени, които потвърдили, че редовно са гълтали сперма през последните 10 години. Изследователите се натъкнали на факта, че при тези жени се наблюдава по-рядко явлението рак на гърдата в сравнение с жените, които изобщо не го правят.
"Според мен това изследване премахва и последното съмнение, което имахме по отношение на факта, че акта на гълтане на семенна течност всъщност е здравословно," казва д-р. А. Крамър от медицинската академия Johns Hopkins, който обаче не участва в изследването. "Аз съм изненадан от тези открития, но в същото време съм развълнуван поради факта, че тези изследователи може би са открили осравнително лесен начин да се намали риска от рак на гърдата при жените."
Въпреки че, според университетските изследователи рака на гърдата е относително необикновено явление, всички стъпки за снижаване риска от такова заболяване ще бъдат доста разумно решение.
"Само с проверени методи болеста може да се предотврати, затова съветвам всички жени да правят акта на гълтане на семенна течност и да приемат това като нещо нормално," казва един от университетските изследователи Др. Хелена Шифтийр. "След появата на изследването аз самата се опитавам да го правя редовно, за да намаля риска."
Самото проучването е публикувано в петъчния брой на Journal of Medical Research. По данни на Националният Институт за Рак през 1991 г. 43,582 жени са починали от рак на гърдата.
Др. Лен Ликтипийн казва, че жените не трябва да пренебрегват и да подминават с лека ръка тези открития: "Да се надяваме, че сега ще се променят женските навици и тенденции, и по този начин в бъдеще значително ще спаднат случаите, при които се среща заболяването от рак на гърдата," казва той. "Сега определено има богато почва за повече изследвания. По-радостното е, че много хора се отзовават доброволно и благодарение на това в момента се планират други подобни изследвания," завършва доктора.
Почти всяка жена, на определен етап е готова да направи този акт, но това което е по-важно и което е разковничето е колко често става той, казват изследователите. Причината изглежда е протеинът или ензимът, които се съдържат в спермата, но изследователите чакат да направят ново проучване, за да бъдат сигурно в това.
Изследването е било съставено от 2 групи жени. Първата група е включвала 6,246 жени на възраст между 25 и 45 години. Те са правили акта на гълтане на семенна течност редовно през последните 5 до 10 години. Втората група е били от 9,728 жени, които не са правили тази процедура. Жените от първата група са имали процентно заболяване от рак на гърдата в размер на 1.9 %, а жените от втората група 10.4%.
"Откритията предполагат, че има други причини за рак на гърдата, не само липсата от постоянно “fellatio”," Шифтийр заключва. "Това е причина, но не е ПРИЧИНАТА."

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

http://kriminalnidosieta.com/strogo-sekretno/nay-izvestnite-teorii-na-konspiratsiya/
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Е тва вече е гадно...

Цитат:


Намериха убита изчезналата фенка на Миньор

Малко повече от два месеца след изчезването й тийнейджърката Мирослава Николова от Перник бе открита мъртва. Тялото на 18-годишното момиче е било намерено днес в околностите на града, съобщи регионалният говорител на МВР Венцислав Алексов. Задържани са две лица, съпричастни към убийството на момичето. Първоначалното мнение на експертите е, че тя е била умъртвена веднага след похищението.

Мирослава изчезна на 7 ноември 2011 г. вечерта след тренировка по таекун-до. Около изчезването й в медиите се появиха всякакви спекулации, включително, че е напуснала страната. В продължение на два месеца Главна дирекция "БОП"-МВР и ОДМВР-Перник работи непрекъснато по случая, уточняват от ОДМВР.

„Задържаните са познати на жертвата. Продължават процесуално-следствените действия. Оттук нататък нещата са в ръцете на правораздаването", заяви вътрешният министър Цветан Цветанов в медийното пространство.

Мирослава беше сред най-дейните привърженици на местния футболен клуб Миньор (Перник). Тя редовно посещаваше срещите на "чуковете" и беше в агитката. След изчезването й от фенклуба на "миньорите" излязоха със специален призив за нейното бързо откриване.

В обедните новини на TV7 съобщиха, че един от задържаните за убийството на Николова се е самоубил.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

http://neverojatno.wordpress.com/2012/01/12/eko/

Това всеки много добре да го прочете и разбере!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 20:07    Заглавие: Отговорете с цитат

добре бе,
кво слагат етикети ,фенка,рокерка,пънкарка,
нали е човек,тва ли е най важното
бахти и тъпите хора


да почива в мир девойчето,жалко.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 21:09    Заглавие: Отговорете с цитат

admin написа:
http://neverojatno.wordpress.com/2012/01/12/eko/



no coment
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

admin написа:
http://neverojatno.wordpress.com/2012/01/12/eko/

Това всеки много добре да го прочете и разбере!


Еми само искам да кажа, че на тоя лилипут мръсен съм му чел повечето книги и е ПЪЛЕН АМАТЬОР. Нема такъв ПАЛЯЧО.
А всичките тези приказки за България може да си ги навре в задния двор!
Наблюдавал ни бил ? Чекиджия comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 10:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Статията е измислена бе, четете по-горе. Не че не е вярна като съдържание...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

СЛОЖИ СИ ГО НА ОНАЯ РАБОТА...ЖАБАРА МУ С ЖАБАР black_eye
ТОЙ ДА СИ ГЛЕДА СКАПАНОТО КРАЛСТВО ,ЧЕ ТЕ И ФАНАРИОТИТЕ МАЙ ШЕ ЕБАТ МАЙКАТА НА ЕВРОСЪЮЗА ,КАКТО Е ТРЪГНАЛО... comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
СЛОЖИ СИ ГО НА ОНАЯ РАБОТА...ЖАБАРА МУ С ЖАБАР black_eye
ТОЙ ДА СИ ГЛЕДА СКАПАНОТО КРАЛСТВО ,ЧЕ ТЕ И ФАНАРИОТИТЕ МАЙ ШЕ ЕБАТ МАЙКАТА НА ЕВРОСЪЮЗА ,КАКТО Е ТРЪГНАЛО... comando


ОК. Не мисля да си губя времето с теб... На такива инфантилни изказвания не отговарям!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
червено-черни
Гост





МнениеПуснато на: Съб 14 Яну, 2012 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

admin, това "интервю" го няма официално публикувано или излъчено в нито една медия, а се "среща" само по интернет блогове.
Сам разбираш, че няма как един блогър да се добере до този текст, без сам да е бил на срещата на журналист от "Дарик" с Умберто Еко по време на самото интервю.
Това трябва да те наведе на мисълта, че информацията е преиначена и в частност - дори неверна и лъжовна.
Та... въпросното интервю за мен е чиста проба провокация.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 1 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum