Медиите за нас 2012
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 73, 74, 75  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 17:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Аз мога да взема един полупрофесионален Panasonic Lumix с широкоъгълен обектив, който снима във формат дето се ползва за подобни неща. Ако не се намери друго ще ги щракнем с него.


Абе пазете си широките ъгли да снимате тесните путки на кучките за личната ви колекция..>За там има кой -> Справка "Акции" и да пренасяме темата там acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 18:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Както се и очакваше, президентът на Локомотив Сф Николай Гигов е отрязал приблизително наполовина заплатите на футболистите, които и досега бяха в отбора. Същевременно и дължимите заплати на играчите също са били намалени двойно.

Парите, които ще получават новопривлечените футболисти в Локо Сф, също ще бъдат съобразени с новата финансова действителност в „Надежда“.

Междувременно клубът е наел адвокат Михаил Михайлов, който да брани интересите на Локо Сф при предстоящите съдебни дела с футболистите, които напуснаха и претендират за неполучени суми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Играчите на Локомотив София явно ще са едни от най-нископлатените в целия ни елит в момента. Таванът на заплатите в клуба вече е определен и той е 2300 лв., съобщава "Тема Спорт".

Сумите са орязани с над 50% от собственика Николай Гигов. При това, такива пари ще могат да взимат само футболистите, които са останали в тима след есенния дял.

Още по темата

Локо София си връща Пеев и Маджо, идва и вратар
12.01.2012 17:10 1 | видяна 1153 Локо Сф почна с 31 играчи, повечето са непознати (видео)
11.01.2012 10:55 0 | видяна 1173
След края на полусезона голяма част се разбягаха, но една малка част остана. Те имат да взимат и стари задължения.

Висящите към тях суми обаче също са били намалени наполовина. Това обаче явно е станало със съгласието на играчите.

"Железничарите" се опитват да платят с 50% по-малко пари и на вече разтрогналите футболисти, но не е ясно дали ще успеят. Те вече са наели адвокат, който да защитава интересите им пред съда.

С отбора вече тренират около 33 футболисти. Голямата част от тях са нови и предимно млади момчета. Те едва ли ще взимат повече от 1500 лв. на месец, което ще ги направи едни от най-нископлатените в елита.

congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 11:17    Заглавие: Отговорете с цитат

В последния месец името на Искрен Писаров бе спрягано за доста родни отбори - Черно море, Миньор, Берое, че дори и Локо София, откъдето си тръгна в края на годината заради тежката криза в клуба. Той обаче предпочете да облече отново екипа на заралии, с които спечели Купата на България. Вчера крилото се съгласи да отговори на въпросите на "Тема Спорт".

Искрене, какво те накара да се завърнеш в Берое?
- Може би е изненада за мнозина това, че се Върнах в Стара Загора. Първоначално приоритетът ми беше да играя в чужбина, имах и предложения от България, но нещата не се получиха. Преди в Берое ситуацията не беше толкова добра, най-вече финансово, но сега е много по-различно и това надделя при избора ми. Може би отборът е най-рентабилният финансово в момента в България. Това, че знам как се работи тук и познавам обстановката и фенове-те, ме накара да се върна.

Как те прие Илиан Илиев, след като веднъж вече напусна Берое и даже осъди клуба за неизплатени суми?
- Още отпреди с Илиан Илиев сме в много добри отношения. Тогава ръководството беше друго и се действаше по различен начин. По онова време отборът нямаше финансовата стабилност да ме закупи от Локомотив Пловдив и това обърна нещата. Получих много добра оферта от Локо София и я приех. Никога не съм имал нищо лично към Берое. Това е отборът, в който съм се чувствал най-добре.

Какви бяха другите варианти пред теб?
- Както вече споменах, имах предложение от чужбина - Израел и няколко от България, но няма смисъл да споменавам отбори. Щом съм избрал Берое, значи е било най-доброто решение за мен.

Наистина ли положението в Локо София бе толкова тежко и нетърпимо, за да се стигне до това масово бягство на играчи?
- Да, особено в последните месеци беше много тежко. От тима не ни плащаха нищо, нито наеми, нито траншове. Имахме да вземаме много пари. Просто нещата там станаха много тежки Дори се наложи лично аз да давам пари, за да играя футбол. Дано обаче всичко се оправи.

Колко заплати прежали с разтрогването на договора си с Локо София по взаимно съгласие?
- Тези неща не искам да излизат по медиите. Каквото съм се разбрал с президента, си остава между нас. Ще запазя тази информация за себе си. Разбрах се да разтрогна по взаимно съгласие, защото ми трябваше бележката, с която да удостоверя, че съм свободен играч. За мен парите не са най-важното нещо, макар че без тях не може.

Антон Велков обяви преди няколко дни, че може да се върнеш в Локо София. По някое време взе ли да размисляш дали не си сбъркал?
- След като разтрогнах по взаимно съгласие, никой не ме е търсил от Локомотив София. Чух за такъв вариант само от медиите. Не знам какво ще бъде по-различно сега в Локомотив, за да ме накара да се върна. Взел съм решение да играя за Берое и дано е добре за мен.

От кога започнаха неволите на Локо София?
- Може би след отпадането от Лига Европа от Шльонск. В първите четири-пет кръга от шампионата се представихме добре, но след това се получи спад и всичко тръгна надолу. Започна се със забавянето на плащанията и затова и играта ни не се получаваше. Най-големият кошмар бе загубата от Левски. Тогава нещата вече станаха необратими. А след като се махна и Иво Тонев, всеки от играчите се зачуди какво става в отбора. Тогава дойде и психическият срив.

В момента Берое прави стабилна селекция. След слабата есен докъде може да стигне отборът напролет?
- Наистина през есента Берое не се представи добре. Може да се каже - дори лошо. Явно нямаха самочувствие в мачовете, което не е никак добре. Сега с тази селекция, която се направи, се надявам, че в подготовка ще се сработим и още в началото на пролетния полусезон ще тръгнем с победи. Защото само с тях ще върнем самочувствието на отбора.

Има ли сили тимът за място сред първите осем?
- Разбира се, и това е възможно, нищо че изоставаме на 13 точки. Всичко обаче зависи от това как ще тръгнем през пролетта. Трябва отборът да започне отново да побеждава, за да радва многобройната публика. Това 13-о място не ни отива и не е за нас.

Откакто напусна Локо Пловдив през лятото на 2009-а, имаше ли варианти да се върнеш на "Лаута"?
- Не, никой от ръководството на Локомотив Пд не ме е търсил, за да ме връща, а и не съжалявам. Откакто си тръгнах от отбора, не съм поддържал връзка с никого от ръководството. Там изкарах една година и каквото можах, дадох за тима. Те обаче не постъпиха коректно с мен. Това ме мотивира още повече, когато отидох в Берое и взехме Купата на България. Казаха, че заслужено съм бил преотстъпен в Берое, но те си знаят защо така са постъпили. Треньори тогава бяха първо Канат-ларовски и после Лян Садъков.

Бе вариант за Миньор Перник, откъдето останаха разочаровани, защото очакваха да отидеш при тях...
- Да, говорих с г-н Димитров, но нищо не съм обещавал на него и на Миньор. Никога не обещавам, докато не взема крайно решение. Така или иначе трябваше да взема решение да играя в един отбор, в два не може. С никого не съм се отнесъл некоректно. Просто решението си е мое и се надявам да е правилно.

Имаш ли амбиция през лятото отново да опиташ да си уредиш трансфер в чужбина?
- Договорът ми с Берое е за 2,5 години. Мисля за чужбина, но гледам да си вдигна формата, за да постигна поне нивото от първия ми сезон в Локомотив София, защото през есента за всички беше ясно, че имаше спад във формата на тима. Сега ще се съсредоточа изцяло върху подготовката си с Берое. Ще мога вече да мисля само за футбол - нещо, което ми липсваше в Локомотив София.

Какво очакваш да се случи през пролетта с Локо София?
- Надявам се нещата със стадиона и базите да се оправят и те да бъдат предоставени на г-н Гигов. Защото не е никак хубаво, когато един клуб като Локомотив София, отбор с традиции и история, е на такова място. Не е сериозно да не се знае какво става в клуба и да е пълна лудница. Дано колкото се може no-бързо отборът стане финансово стабилен и се оправят нещата. Надявам се и аз най-после да съм извадил късмет, защото, където и да отидех, после веднага настъпваха проблеми и сътресения за дадения клуб. Така бе с Локо Пловдив при Галя Топалова, после с Берое при предишното ръководство, а сега и в Локо София.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
georgi
Гост





МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Вярно, че бе един от малкото, напуснали по взаимно съгласие, НО напусна!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

georgi написа:
Вярно, че бе един от малкото, напуснали по взаимно съгласие, НО напусна!


Е не ще ти стои. Той кво общо има с Локото? Наемник и тва е. Да е жив и здрав, да не ни храни и да се опраа bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф тренира в Северния и Западния, да се готви Южния парк
Светослав Табаков / 12 януари 2012 16:04Размер на шрифта: T- | T | T+

© Sofia Photo Agency
Още по темата:

След като вчерашната бегова тренировка на Локомотив Сф бе проведена в Северния парк на столицата, днес отборът смени посоката, насочвайки се към Западния парк.

„Най-вероятно утре ще тичаме в Южния парк. Жалко, че в София няма и Източен парк, за да направим голям шлем“, шегуваха се в „Надежда“.

От известно време насам локомотивци са господарите на пространството в София, след като играят мачовете си и тренират на най-различни места в столицата, кръстосвайки четирите посоки.

eeeee аре веднъж да дойдат и при мене Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 19:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Господарите на пространството бе братле connie_running connie_mini_rofl
Владетелите на Силата
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 19:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Баси, сега чувам, че и Пацо Крумов и Венци Бонев са пред завръщане при нас!!! Едно голямо евалла на всички наши юноши, заради куража и голямото сърце!!! Добре дошли у дома, винаги със вас и ..........мачкамеееееее!!! air_kiss biggrin clapping
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 19:53    Заглавие: Отговорете с цитат

"Николай Гигов намалява заплатите в Локо (Сф), играчите вече ще взимат колкото депутатите", написа Sportline.bg онзи ден. Вчера оръжейникът индиректно призна всичко, разкривайки, че който е взимал 5000 лева в Локомотив сега ще взима 2000. Който пък е блажил с 12 бона, сега ще пости с 2! 2 300 лева става максималната заплата в "Надежда". И заради това една дузина ритнитопковци тръгна да разтрогва! Боже Господи, този народ наистина полудя. Представяте ли си? Футболистите на 13-ия отбор в 68-ото по сила първенство в света искат да се махнат по вина на клуба, защото той им предлага да взимат колкото...депутатите в страна от ЕС!

Да, обикновеният народен работник Ахмед Доган взима 2 307 лева! Ако иска да изкарва повече, се включва в проекта Цанков камък и заработва милиони. На Преслав Йорданов като са му малко 24-те хиляди лева на година в Локомотив, да вкара 20 гола за същата тази година, да отиде в Милан и да взима 24 хиляди евро на ден! Българските футболисти наистина обезумяха. Една огромна част от тях са толкова некадърни, че трябва да си плащат. И на тези, които им дават да играят, и на онези, които идват да ги гледат. Извинявайте, но в първенството, дето е на нашето дередже, демек на 68-о място - анголското, средната работна заплата е 410 долара! В тези над нас като тайландското и гватемалското, парите скачат на 547 долара! В македонското, което също е по-добро от родното (не, че и то не ни е родно) годишният транш на един футболист на Вардар е 10-12 хиляди долара! А в Локомотив (Сф) миналия сезон резервата Преслав Йорданов е получил общо като заплати и премии почти три пъти повече! Откъде накъде, при положение, че "червено-черните" от София са поне като"червено-черните" от близко Скопие?.................................................... clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 13 Яну, 2012 21:36    Заглавие: Левски шокира с нов бос Отговорете с цитат

Левски шокира с нов бос

Дончо Донев вече официално е част от новата "синя" управа. На "Герена" няма нови футболисти, но за сметка на това вече имат трети нов ръководител след Иво Тонев и Стилян Шишков. Като прибавим и Тодор Батков, Георги Иванов и Константин Баждеков, Левски става с най-раздутия щат в "А" група.


Назначаването на Донев на ръководен пост е истински нонсенс. Като лидер на футболния синдикат под неговата юрисдикция са всички звезди в елита от Спас Делев до Емил Гъргоров. Донев и досега имаше ръководна роля в Локо (Сф), но в селекционерското звено, което не пречеше на синдикалната му дейност.


Сега обаче футболистите на Левски например няма на кой да се оплачат, че от два месеца не са им давали пари. Причината е, че този, пред който би трябвало да реват, всъщност вече им е началник. В същото време играчите на ЦСКА ще трябва да плащат членски внос, за да са в организация, управлявана от бос в...Левски!


Интересното е, че подобно на Тонев и новият началник в Левски - Донев, е близък до Бойко Борисов. Двамата имат доста приятелски мачове един срещу друг. Премиерът пък редовно идва да връчва наградите на футболния синдикат.

A Дано !? Ако си вземат и Рендето цена няма да имат. А Чаво ще стане манекен на некой Винпром biggrin biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 14 Яну, 2012 15:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох като почнат с тия заглавия...какво странно има Дарадончо да се върне в родния обор? Виж да беше Любо Пенев...е това щеше да е новина! blum2 Обаче виждате ли как говедата лека полека започнаха да замязват на нас - много шеф, малко футбалер...Нека,нека..да видят как е...
И за да е комплекта пълен аз предлагам да упоим Чавко и с една баничарка да им го стоварим на евреите да си го чуват...или мое да го продадем на мастика "Пещера"...за талисман! bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 14 Яну, 2012 17:07    Заглавие: Re: Левски шокира с нов бос Отговорете с цитат

lifes написа:
Левски шокира с нов бос

Дончо Донев вече официално е част от новата "синя" управа. На "Герена" няма нови футболисти, но за сметка на това вече имат трети нов ръководител след Иво Тонев и Стилян Шишков. Като прибавим и Тодор Батков, Георги Иванов и Константин Баждеков, Левски става с най-раздутия щат в "А" група.




Поредната добра новина за нас ... clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Съб 14 Яну, 2012 17:28    Заглавие: Re: Левски шокира с нов бос Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
lifes написа:
Левски шокира с нов бос

Дончо Донев вече официално е част от новата "синя" управа. На "Герена" няма нови футболисти, но за сметка на това вече имат трети нов ръководител след Иво Тонев и Стилян Шишков. Като прибавим и Тодор Батков, Георги Иванов и Константин Баждеков, Левски става с най-раздутия щат в "А" група.




Поредната добра новина за нас ... clapping clapping clapping clapping


+1
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Съб 14 Яну, 2012 21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Двама футболисти, преминали през детско-юношеската школа на Левски, ще подсилят Локомотив София. Това са Антонио Павлов, който за последно се подвизаваше в чужбина, и Павел Петков, носил за последно екипа на Банско, съобщава "Дарик".

Те се очаква да заминат с отбора за първата част от подготовката му в Сандански. "Железничарите" заминават за там в неделя сутринта.

Още по темата

Най-високата заплата в Локо Сф - два бона
13.01.2012 11:06 1 | видяна 1064 Локо София си връща Пеев и Маджо, идва и вратар
12.01.2012 17:10 2 | видяна 1842
С отбора ще замине и младокът Сергей Станчев, който е с руски корени. Той беше част от огромната група, която започна подготовка в сряда и е направил впечатление на треньора Тони Велков. Станчев е играл и в Рапид Виена.

Младите опорни халфове Николай Минков и Светльо Петров, минали съответно през Калиакра и Сливен, също ще замнинат за югозападния град.

Всички младоци обаче ще минат още една пресявка, преди да подпишат с клуба, въпреки че са хванали окото на Велков.

За Сандански тръгват и сигурните нови попълнения - Емил Михайлов, Даниел Пеев, Стойчо Младенов, Юли Петков, Кристиян Величков, Мирослав Коев, Мартин Димитров, Костадин Велков и Андрей Атанасов.

Аут за първите дни на лагера ще бъдат завърналият се Младен Стоев-Маджо, болният Дарко Савич, както и турчинът Байкал Кулаксъзоглу, който все още не се е прибрал в България.

Освободен от отбора пък е бранителят Атанас Атанасов. Той първоначално беше избягал, но после се върна и въпреки това не намери място в плановете на Тони Велков.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 73, 74, 75  Следваща
Страница 7 от 75

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum