кошче / плювалник / място за спорове и чешене на езиците II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахахаха Пу да ви еба майката чевръста в кръста недоклатена омъзгъна и обляна в сперма урина кир марсоли засъхнали лайняни стафиди залепнали на косматите ви изпъстрени с гнезда от циреи пъпки и стисната потекла гной на керливите задници бухахаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Напоследък все по-често започна да се говори за края на връзката между апетитната хапка за всички жадни за слава девойки - Петко Димитров и милионерската щерка Ели Гигова. Много от хората, които гравират около тях са на мнение, че двойката отдавна има проблеми във връзката си и тя изобщо не върви по мед и масло.

Имайки предвид, че бизнесът на царя на нощна София налага непрекъснат контакт на Петко с предивзвикателни гърли, то изневерите едва ли са нещо, което притеснява Ели толквоа много. Заради благия си характер тя често му прощавала прегрешенията и си затваряла очите за нещата, които се случват.

Според kliuki.bg този път екс водещата попаднала на „изключителна" находка в телефона на любимия си. Тя се състояла в намирането на неприличен есемес насочен към прелюбодееца. Той бил получен от фолк певица, а получателят така и забравил да го изтрие. От написаното ставало ясно, че са имали сексуални взаимоотношения.

Макар да вдигнала скандал, Ели отлично разбирала, че мъжът до нея, който държи една от култовите чалготеки в столицата, няма как да не е изкушаван от пеещите силиконки в заведението му. Тя знаела, че същото е правел възлюбения й и с предшественичката й Преслава.

Петко си признал прегрешението и побързал да замаже нещата с обещание за екскурзия до екзотичен остров. Така че тя се умилостивила и за сега отново позакърпили иначе тръгналата им към разпад връзка. blum2 blum2 blum2 blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат

колко человека сме ние
и колко са другите?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
колко человека сме ние
и колко са другите?


Кво те боли...Smile Прайм всичко възможно да сме повече.
Абе, аре да кажем че Преслава ще пътува с нас и да видим какво ще стане biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 13:12    Заглавие: Отговорете с цитат

точно така,
ма пак мисля че сме добра бройка,
смисъл за нищо не се борим и играем ганкиното,
и хората взеха да идват за АГИТКАТА а не за системата дубъл ве ем black_eye

иначе офтопик малко

http://www.7sport.net/7sport/fo_1forum/index.htm

дееба мамаму дееба и късмет,що не дойдоха Лукоил и Кук ял при нас,зала че нямаме нямаме но в София има Христо Ботев,Универсияда и прочие,
пуст късмет angry2 aggressive2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Апр, 2011 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе престаате ли си Рендето да смени И.Т. като изпълнителен директор...Кой ще е следващият??! Джони Талисмана? comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Апр, 2011 15:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе престаате ли си Рендето да смени И.Т. като изпълнителен директор...Кой ще е следващият??! Джони Талисмана? comando comando comando


вчера в телеграф пишеше тва че Тонев ще се маха,
което е индикация за едно,
че наистина няма пари в отбора и наистина нема светло бъдеще angry2

п.с. има ли някой в-к телеграф мисля от Понеделник там пише че новия нац.стадион в Надежда щял да носи името Атанас Михайлов
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 05 Апр, 2011 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Копеле, представяш ли си ПЪРВО да построят НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН в НАДЕЖДА и после той да се казва Атанас Михайлов??? Кой ще го разреши това? bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Копеле, представяш ли си ПЪРВО да построят НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН в НАДЕЖДА и после той да се казва Атанас Михайлов??? Кой ще го разреши това? bye


е нали чу?

Обявявам награда студена бира Алмус за тоя където извади по як Аватар от мене,
ама няма да имааааа air_kiss biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Чух, ама чух и други работи, айде да не говориме тука. boast



Ся ше ме караш да търся някой гол на Балдо, да те затапвам. biggrin

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 10:54    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Чух, ама чух и други работи, айде да не говориме тука. boast



Ся ше ме караш да търся някой гол на Балдо, да те затапвам. biggrin


по лесно ше намериш изчезващ вид какавида от Амазонската джунгла отколкото гол на Балдо biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Има, имаааа!!! Дори два в един мач ама не беха много тия дето го видехме лайф! blum2 blum2 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 12:41    Заглавие: Отговорете с цитат

gepardy написа:
bulgarista написа:
Истината е да се легализираме....дали ще е пакт,гражданско сдружение или каквото и да е - няма значение.

Докато това не стане факт, всичко останало няма никакъв смисъл.


Ами айде де - дайте да правим нещо в тая насока!


stoian написа:
Еми направи де...
Помагаш ли и правиш ли нещо като влезнеш през 1 месец и само пишеш тук?


gepardy написа:
stoian написа:
Еми направи де...
Помагаш ли и правиш ли нещо като влезнеш през 1 месец и само пишеш тук?


не бе, чудя се дали въобще да ти отговарям нещо с тоя аватар дето си го лепнал. Земи се засрами малко, земи са замисли малко(ако можеш),човече. Кво общо има тоя мустакат масов убиец с Локо Сф искам да те питам? Кво общо омразата, дето е посял и още вирее с нашия любим клуб?! Що не тури Левски, да речем?! А аз кво съм направил за Локо ли?... Ами примерно дал съм и живот и здраве за тоя клуб, 12 години почти от сутрин до вечер съм дал на тоя клуб! Дишал съм прахта на сгурта, борил съм и съм се бил ( но не с лумпени сеещи омраза като теб) а с "враговете" на отбора ми там - на терена. Печелил съм купи и медали и в БГ и в чужбина - ЗА СЛАВАТА НА ТОЯ КЛУБ. Чупил съм крак, късал съм връзки и съм стоял 2 месеца в гипс - да не говорим за всичката пот и кръв, която съм излял и оставил пак там - в прахта на стадиона. ДНК-то ми е там, пъпа ми е хвърлен там, там съм израснал - на стадион ЛОКОМОТИВ... да, малко по-различно е сигурно от твойта представа за поддръжка - но това е моя дан. Играл съм за тоя клуб, пускали са ми кръв за тоя клуб, пускал съм и аз кръв на "враговете", ходил съм и ходя по мачове на любимия отбор сега вече като фен - да, не съм от агитката, сядам в сектор А - но какво от това - това по-малко локомотивец ли ме прави? Мойта любов по-малка ли е от твойта? Никой няма монопол върху обичта към един клуб. Колко и кога пиша тук си е мое право, мисля, което съм си извоювал - ако някой от създателите на тоя сайт има нещо против - ок. ще намеря друго място, където да бъда съпричастен. Толко от мен тоя месец. Другия пак... Smile


stoian написа:
Уникален си наистина!
Само ще те помоля недей да даваш квалификации кой какъв без да познаваш човека разбираш ли?
Като се видим и знаеш какъв съм тогава може да говориш Компренде?
А това какво ще си сложа за аватар мисля ,че си е лично мой проблем и ти си човека на когото най-малко дължа каквото и да е обяснение разбираш ли.
И от тук насетне те приканвам да се въздържаш с квалификации относно моята личност,защото ще го приема лично .
Като искаш и имаш нещо да ми казваш постарай се да излезеш от мястото където пишеш и като дойдеш на мач ела намери ме и ми го кажи.


gepardy написа:
stoian написа:
Уникален си наистина!
Само ще те помоля недей да даваш квалификации кой какъв без да познаваш човека разбираш ли?
Като се видим и знаеш какъв съм тогава може да говориш Компренде?
А това какво ще си сложа за аватар мисля ,че си е лично мой проблем и ти си човека на когото най-малко дължа каквото и да е обяснение разбираш ли.
И от тук насетне те приканвам да се въздържаш с квалификации относно моята личност,защото ще го приема лично .
Като искаш и имаш нещо да ми казваш постарай се да излезеш от мястото където пишеш и като дойдеш на мач ела намери ме и ми го кажи.

Виж, Стояне, ти може да си чудесен човек - ок. Сори ако съм те обидил и засегнал с кфалификацията "лумпен". Но наистина не мога да приема тоя човек, чийто аватар си турил. Не знам по каква причина си го направил - надявам се да е няква ирония, знам ли (но се съмнявам). Не ща да ти влизам в главата - в крайна сметка всеки има правото и свободата да изповядва някака идеология, но сериозно те приканям да се замислиш, както и всички, които залитате по национал-социалистическата идея - НЕ БЪЛГАРСКИЯ, а немския вариант. Аз също съм патриот, в някои отношения също съм доста краен, но пак да се повторя - какво общо има човека от аватара ти с нашия клуб, какво общо има тоя немец с нашата идеология, история, традиции и т.н. ?


Metala написа:
Алоооооооу малките!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 Нали се разбрахме че тва мерене на пишки кой, какво, как и къде сме го спряли.

Gepardy,спри да подскачаш като ухапан..тва че някой си е сложил нещо за аватар нищо не значи. И аз много се кефа на Човека с мустака и какво от това. Тук сме се събрали за друго...

П.С. Чакам да обадиш координати и да се видим и да говорим с какво да си полезен agree


gepardy написа:
Metala написа:
Алоооооооу малките!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 Нали се разбрахме че тва мерене на пишки кой, какво, как и къде сме го спряли.

Gepardy,спри да подскачаш като ухапан..тва че някой си е сложил нещо за аватар нищо не значи. И аз много се кефа на Човека с мустака и какво от това. Тук сме се събрали за друго...

П.С. Чакам да обадиш координати и да се видим и да говорим с какво да си полезен agree

писал съм му на българиста още преди да пиша тук - но взех да се замислям след отправените заплахи за целокупността на прелестното ми тяло Smile


PILATA написа:
бате,
заеби го аватара на Стоян,давай какво правиме с Идеята?
Ще участваш ли,и ако да по какъв начин?


gepardy написа:
gepardy написа:
Metala написа:
Алоооооооу малките!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 Нали се разбрахме че тва мерене на пишки кой, какво, как и къде сме го спряли.

Gepardy,спри да подскачаш като ухапан..тва че някой си е сложил нещо за аватар нищо не значи. И аз много се кефа на Човека с мустака и какво от това. Тук сме се събрали за друго...

П.С. Чакам да обадиш координати и да се видим и да говорим с какво да си полезен agree

писал съм му на българиста още преди да пиша тук - но взех да се замислям след отправените заплахи за целокупността на прелестното ми тяло Smile

а за меренето на пишките - отдавна съм я минал тая възраст, но много се дразня, когато някой се опитва да налага критерии за обич към един клуб, който е общонародна собственост (щото тоя клуб не е на Гигов, а наш - на феновете, на хората - добри, лоши, бели... черниSmile)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Я ми кажи като си направи труда да го преместиш защо не го изтри директно biggrin Така или иначе файда от тези писания няма.
Или проосто си фен на максимата "Кипи безсмислен труд" хахахах
biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат

не не не
нищо не се трие,това са култови постове в историята на форумното пиратство biggrin
ахахах
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Следваща
Страница 4 от 50

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum