кошче / плювалник / място за спорове и чешене на езиците II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 48, 49, 50  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
дайте да гласуваме от касата некой лев за психоАНАЛитик на Булгариста,че се притеснявам biggrin


ей много ше съм ви благодарен,ако може обаче да е психоАНАЛИпичка blum2 biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 25 Мар, 2011 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Наще играли у Сливница пред 500 човека...Другия път у Ниш да я направят контролата. angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Мар, 2011 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

тея 500 човека са писани през призмата на лупи Карл Цайс 2А,

иначе кво, и Манчестър играят турнета в Корея и Сингапур пред пълни стадиони,
добра аналогия,а?
а ако стадионо ни е верно опасен не трябва да се играе там....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Премиерът на България Бойко Борисов заяви, че на мястото на сегашния стадион "Локомотив" може да се построи чисто нов стадион който да бъде и национален. В тази връзка президентът на Локо(Сф) Николай Гигов коментира изявлението на премиера пред Topsport.bg".

"Повече от доволен съм, защото както бяхме най-зле със стадиона може да се окаже,че ще бъдем най-добре. Ще бъде идеално и националния отбор и ние да играем на нов стадион", заяви с радост босът на Локо(Сф) Николай Гигов.

"Според мен има два варианта които могат да се дискутират около нашия стадион. Единият е наистина да се бутне изцяло старото съоръжение и да се построи ново. Другият вариант е да махнем старата част откъм сектор "А", да запълним празното пространство от единия сектор зад едната врата и да го покрием с козирка. Сектор "В" е изцяло готов. Тази част от стадиона вече има западен вид без писта. Ако направим и другите по подобен начин и ги покрием с трибуни ще стане идеално съоръжение. Въпрос на време е да се постави осветление, защото имаме пилоните", разви идеята си Гигов.

"До двайсет дни ще се разбере какво ще правим със стадиона. Да ви кажа, досега не се бях замислял на тази тема. Ако наистина има такъв проект, тепърва ще се дискутира", завърши Гигов.

Изпълнителният директор на столичните "железничари" Иво Тонев също коментира новината пред Topsport.bg. "Да ви кажа, досега не се бях замислял на тази тема. Ако наистина има такъв проект, тепърва ще се дискутира. Но по принцип идеята звучи добре. Мястото е добро, има голям паркинг, ще бъде добре. Важно е да уточним, че стадионът е изцяло държавен. Могат да направят с него каквото решат. А оттам-нататък къде ще играем и тренираме и дали ще има някакво обезщетение или не е въпрос на разговори", коментира Тонев.

Той коментира и представянето на Локо (Сф) до момента през пролетния полусезон. "Колебливо, доста колебливо. Като изключим загубата от Миньор, преди това имаше и хубави неща. Ще видим как се е отразила паузата на отбора ни. Иначе няма как играчи като Асамоа и Генков да не липсват на тима ни", добави Тонев.

Изпълнителният директор на столичните "железничари" заяви още, че старши треньорът на тима Диян Петков на този етап остава в отбора и негова смяна не е била обсъждана.

"Един треньор може да бъде спокоен за бъдещето си само, когато побеждава. Когато има колебания във формата, няма как да има спокойствие. На този етап обаче освобождаването на Диян Петков не е стояло на дневен ред, нито пък са му поставяни ултиматуми", завърши изказването си пред Topsport.bg Тонев.


И сега какво? Стадионът изведнъж е на "държавата". Кайчо, ти какво искаш да ти дадат на теб, мухлес сплескан? Ти дал ли си нещо, имаш ли, за да искаш? МЪРША!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 16:33    Заглавие: Отговорете с цитат

добре кво се радва търгаша на смърт не мога да разбера,
в качеството на какъв???

лично според мен ще бъде много по евтино да се дострой и стегне ст.Локомотив отколкото да се бута и наново да се прави,
от икономическа гледна точка,ще трябват милиони само за бутане.

верно че парите ги взимат от нас и Бобо разправя после,аз правя banned

но дано се стегне и стадиона да си остане наш....мамка мууу bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз все още чакам някой да ми обясни шибания замисъл, че цял ден се опитвам да го схвана и не мога... защо по дяволите цялото съоражение трябва да бъде бутано? Какво пречи стадиона да си остане наш, а трибуните да се постегнат, както направи джуджето в с. Микре?
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 17:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Едно мнение от некъв форум,четете само удебеления шрифт


а имам, това променя ли факта, че там е индустриалната зона на Мюнхен?
Сега относно нашето си има идея (дори не е проект още) да стига метро и до там, най-вероятно "леко" метро, каквото ще шари из цяла София де. Нещо като трамваите, просто няма да се пресича с пътища, светофари и т.н. и ще върви доста по-бързо. Като цяло този район е доста удобен за подобно нещо. А и сега се развива прилично, кризата леко го спира. Това е най-голямата индустриална зона в България все пак. Там се правят доста складови бази, бившите заводи също са превърнати в складови бази, а някои от най-големите вече са съборини и на тяхно място се чака изникването на ритейл парк, МОЛ и . т.н. За сега само ритейл парка е започнат де. Там ще има мегамаркет "Рода", Технополис, а в бъдеще най-вероятно и "ИКЕА". Районът е западнал в общи линии, но последните години се вижда опит за съживяване и развитие.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 8:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Дрън,дрън...Тоя дето го е писал идея си няма какво се случва с тия големи магазини и къде са им "плановете" bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 9:00    Заглавие: Отговорете с цитат

ИКЕА ще е на околовръстното ,той е почти готов,
от по миналата година "притеснително"разчистиха ъгъла срешу В сектор black_eye connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 10:19    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
ИКЕА ще е на околовръстното ,той е почти готов,
от по миналата година "притеснително"разчистиха ъгъла срешу В сектор black_eye connie_29


Нема нищо притеснително. Тва е терен на Софарма...хората ще си го разработват явно.Около нас нищо не може да стане засега щото нямаме инфраструктура...ни транспорт ни нищо. bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Обаче сеа забелязвате ли по коментарите от форумите как повече от половината хора злорадстват от това което ни се случва, определено искат да ни няма, да ни затрият, не сме били клуб с тая посещаемост и т.н....И ние чакаме на обществени симпатии bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

има и хора които ни влизат в положението,
генерално не си вади изводи,особенно от форумни мишки и драскачи,

имай предвид като сме били полузатрити след обединението с белите,
кви хора се дигат от прованса и пишат на Живков,
ама после останалите години комунизъм явно са ги доубили bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 13:49    Заглавие: Отговорете с цитат



biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

абе кви беха тия серени бе да го ебъ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
абе кви беха тия серени бе да го ебъ


Тестови!!! Да се види дали бачкат...

И щом темата е плювалник - МАМАВИДЕБАУЛАВА НА СИЧКИ ДЕТО НЕМА ДА ДОЙДЕТЕ В ЗАРАТА!!! angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 48, 49, 50  Следваща
Страница 3 от 50

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum