Зимни Трансфери
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 10 Яну, 2011 19:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ше остане при Гиги бе, нали при него е далаверата с Найт Флайт. acute



... нали? black_eye

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 10 Яну, 2011 19:37    Заглавие: Отговорете с цитат

взимаме и Наско Курдов и ще имаме атомно нападение Генков-Курдов ще газим acute clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Яну, 2011 23:04    Заглавие: Отговорете с цитат

дано не съм прав,
ама тоя Наско Куров е марчо дафчев на младини,само че по кисел.

тва от пловдив един читав футболист не уцелихме с изключение на Борето Хвойнев и Чико за треньор хаха
biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 11 Яну, 2011 9:54    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
дано не съм прав,
ама тоя Наско Куров е марчо дафчев на младини,само че по кисел.

тва от пловдив един читав футболист не уцелихме с изключение на Борето Хвойнев и Чико за треньор хаха
biggrin


ХАХАХА biggrin Готин хумор! А бе не е до това кой е от Майна Таун и кой не е...до възпитание и интелект е. Примерно за Коилката некой нещо лошо да каже? Уникален човек и футболист! И милеещ за Локомотив, нищо че е израстнал в Ботев. Тоя Наско съм го гледал, докат по Ринг-а даваха юношки преди няколко години и за нашето ниво на юношите беше доста добре! Въпросът е, че май е почнал от рано с чалготеките, "моделките" и шотландската шльокавица и не знам до колко на морално ниво има сила да стане нещо повече от "леке". Все пак ще е интересно да се види ако дойде при нас на къде ще заплува тоягата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 11 Яну, 2011 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
На вниманието на ЦСКА и Локо (Сф) - пак изгониха Генков от Динамо


Цветан Генков няма да остане в Динамо (Москва) и в момента преговаря за трансфер обратно в България, съобщиха медиите в Русия. Засега от московския клуб не разкриват за кой тим у нас става дума, но най-вероятно това е или ЦСКА, или Локомотив (София). Тази зима "армейците" вече изявиха желание да привлекат голаджията, но и в "Надежда" си го искат пак. Генков изкара календарната 2010 година в Локо под наем от Динамо. Преди дни той се завърна в Русия за попдготовката на столичани, но днес треньорът Миодраг Божович обяви, че не се нуждае от нападателя.


Е сеа може да си ебе майката ако това е истина тия препикани чорбари да се напраат на велики и да извадят кинтите. Цецко, не им се давай на тая комунистическа сган! angry2


Това е поредния "кьорфишек" от некоя измислена медия!!! До колкото имам инфо, Цецо го искат и от Русия, и от Полша. Друг е въпросът той какво иска, което също е важно. Според мен нашите го играят леко "кур капан" и са му казали да изостри отношенията си с Динамо, като не се съгласява на никакви оферти и на края Гигича да го прилапа за около 100-200 хил. Евро. Това е целата шашмалогия, пък да видим дали ще стане! В ЦСКА не ми се вярва да отиде-просто защото той е бая свързан с Гигата, по мноооооого въпроси. biggrin bb
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 11 Яну, 2011 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Сичко точно, ама за Коилов си много в грешка.... agree aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 11 Яну, 2011 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам за кво си чешете езиците
И мен да ме сложат нападател,първенството ще завърши така както трябва
Т.е.както стана миналата година
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 11 Яну, 2011 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Незнам за кво си чешете езиците
И мен да ме сложат нападател,първенството ще завърши така както трябва
Т.е.както стана миналата година


biggrin agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 11 Яну, 2011 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=179395
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря 12 Яну, 2011 6:56    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
дано не съм прав,
ама тоя Наско Куров е марчо дафчев на младини,само че по кисел.

тва от пловдив един читав футболист не уцелихме с изключение на Борето Хвойнев и Чико за треньор хаха
biggrin

Тоя ше задмине по дебилщина и киселяк и Златински, и Марчо, и Камбуров, и Диян Генчев(ако въобще си спомняте кои е тоя). Просто в Маина се раждат само лаина, и в Благоевград също banned
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 12 Яну, 2011 8:49    Заглавие: Отговорете с цитат

pepi svoboda написа:
PILATA написа:
дано не съм прав,
ама тоя Наско Куров е марчо дафчев на младини,само че по кисел.

тва от пловдив един читав футболист не уцелихме с изключение на Борето Хвойнев и Чико за треньор хаха
biggrin

Тоя ше задмине по дебилщина и киселяк и Златински, и Марчо, и Камбуров, и Диян Генчев(ако въобще си спомняте кои е тоя). Просто в Маина се раждат само лаина, и в Благоевград също banned


не не
ти ми кажи някой спомня ли си за Борето Хвойнев,
жокер-бехме го взели за център нападател biggrin
хах
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Яну, 2011 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Център нападател с два гола за целия си престой ама единият ще го помня докато съм жив. blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Сря 12 Яну, 2011 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Център нападател с два гола за целия си престой ама единият ще го помня докато съм жив. blum2


ПОСЛЕДНО ИНФО ОТ ДНЕС-ПОЧНА СЕ.... biggrin

Кофе Бабоне доведе ганаец от Белгия, малко преди Локо Сф да замине на лагер
Светослав Табаков / 12 януари 2011 12:22 Размер на шрифта: T- | T | T+
Кофе Бабоне доведе ганаец от Белгия, малко преди Локо Сф да замине на лагер
© Gong.bg
Още по темата:
Локо Сф пробва млад сърбин, трима напускат отбора

Известният шоумен и същевременно мениджър Кофе Бабоне сюрпризира Локо Сф с футболист за проби непосредствено преди отборът да замине на лагер в Сандански. Бабоне доведе в „Надежда“ ганайския си сънародник Исака с желанието да бъде изпробван от „червено-черните“.

Тъмнокожият футболист е 28-годишен централен нападател и е играл до момента в нискоразредния белгийски клуб Уинегем.

За лагера в южния град отпътува дошлият вчера на проби в Локомотив Сф сърбин Денис Христов. Той идва от детско-юношеската школа на Партизан. 20-годишният Христов ще бъде изпробван в следващите 8 дни от треньора Диян Петков. Играчът с българска фамилия, който е родом от град Пирот, е подал документи за получаване на наше гражданство.

В Сандански локомотивци ще изпробват още поне двама-трима футболисти, някои от които от чужбина. Сред 22-ата играчи на разположение на Диян Петков е и нападателят Владимир Манчев, въпреки че за него се говореше, че ще напусне клуба.

По време на първия си лагер Локо Сф е планирал да изиграе две контролни срещи. На 26 януари тимът ще играе с Вихрен в Сандански, а два дни по-късно срещу Малеш в Микрево, след което ще се прибере в столицата. Ако има нужда да види в игра някои от играчите на проби, Диян Петков може да поиска на място да бъде организирана още една проверка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Яну, 2011 13:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Леле лелеееееее....Кофе Бомбоне ми влачи играчи, след Цеца , Малина и кака Стрина и тоя стана мениджър батеееееее...отбора нещо с уи отпред.. comando comando comando Кой знае кой брачед е докарал да види ЦУМ-а и Халите,па пробвал да го трансферира. За къв отбор, за къв клуб говорим ... comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Сря 12 Яну, 2011 13:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Звездната селекция на Лудогорец продължава с ас на Ботев

Голмайсторът на Ботев (Пловдив) Атанас Курдов е пред трансфер в Лудогорец, научи Sportal.bg. Юношата на Левски, който през есента се разписа общо 34 пъти с жълто-черната фланелка, със сигурност няма да продължи кариерата си в Пловдив. Той вече е провел разговори с хора от ръковдството на разградския клуб и ако не успее да си уреди трансфер в чужбина, ще стане част от мащабната селекция на собственика на Лудогорец Кирил Домусчиев.
До момента седмия в класирането на Източната "Б" група си осигури десет нови попълнения - девет от "А" група (Мартин Дечев (ЦСКА), Атанас Дреновички, Николай Дюлгеров, Антонио Павлов и Тодор Колев (Славия), Емил Михайлов и Михаил Александров (Академик София), Зоран Златковски (Пирин) и Станислав Жеков (Монтана)) и бразилец от първия отбор на Сантос (Гиерме де Соуса - Шоко).


Не знам, доколко сме го искали ама щом предпочита седмия в Б група пред нас и Селтекс... ясна е работата aggressive2
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum