Синьо-Червената мъгла
Иди на страница 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Сеп, 2010 21:53    Заглавие: Синьо-Червената мъгла Отговорете с цитат

Тази мъгла стелеща се над родината ни съсипа футбола в България.Стигнахме до там да ни бие неква измислена държава по територия и население колкото Смолянски окръг
Мениджърски далавери,на ниво национален отбор.Спонсорски далавери-М-тел става спонсор на националния,но тъй като е спонсор на Левски,Локо трябва да изхвърчи от Европа,за да може там да играе синята част от мъглата и да има зрелища за народа.
Уредени мачове съмнителни дузпи,футболисти-клоуни,чалгаджии и курвари.Тва ни е футбола с марка Бг.Скоро ще ни бият Андора,Сан Марино,Люксембург ,Малта и аутсайдера на Океания Острови на КУК!
Ама хак да им е и на Перуки-малки и големи,на мъдьовци,сираковци и шуробаджанаци.Истината все някога излиза наяве.А синьо-червената мъгла продължава да се стеле
ОТВРАТЕН СЪМ!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 07 Сеп, 2010 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм по отвратен ,че точно тези хора го направиха това.
Хората на които се радвахме ,хората които ни прославиха като футболна страна.Хората които ни бяха за пример и които се самозабравиха.Единия бие жирналисти другия алкохолик по-голям от Батето.Третия се хили като ни бият като тъпан и на въпрос няма ли да си подаде оставката казва: "На кого да я подам на себе си ли?Трябва да я подам на изпълкома и после да си я гласувам" и се хили като путка.
Да си ебат майката всички !
А толкова им се възхищавах...
Нагли ,нагли ,нагли до безобразие
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Сеп, 2010 22:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм още по-бесен защото тези хора направиха така,един добре играещ отбор на Локомотив да не играе в Европа,за сметката на мъглата.Сещаш се БФС нема пари,М-ТЕЛ става спонсор на национала,обаче понеже ще загубят много пари от реклами,натискат наще и те се продават.Та да може синята част от мъглата да играе в Европа.Да има пари за м-тел,да има зрелища за народа(а дано има такива от рода на 0:5)Същото е и в национала.Пари,курви,перуки,баджанаци и трещеняци
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази мафия, която се появи във футбола от средата на 90-те години (първият резултат бе титлата на Славия през 96-та) властва вече 20 години и продължава ГАВРАТА с футбола! С огромни тласъци се озовахме под ТИНЯТА! Тази синьо-червена мъгла и всичките гъзобръци през годините дават този плачевен "Резултат"! Неможе със далавери, уреждане на мачове, плащане на съдии, раздяла на тлъсти комисионни с проджабата на измислени звезди, въобще.......нещата са ясни на всички, които следят от близо футбола в БГ! Отскоро стана модерно и да се залагат мачовете на Еврофутбол и в кви ли не заложни къщи! От където повечето отбори се издържат! Даже скоро чух слух, че собственика на Академик (София) някакъв турчин е давал зор отбора да влезе в"А" група за да може да урежда мачове! И се почна равен в Бургас с Черноморец и пада в София от Видима и Сливен!
Стигаме до наще"хубавци"!!! В цялата пумия и далавера изплуват Кайчо и Ивчо! Единият е член на Изпълкома на БФС с опция за шеф на ПФЛ, а другият шеф на ТОТОТО! За какво говориме? Мафиоти, които съсипаха любимият ни клуб ЛОКОМОТИВ и .........за НАГРАДА СТАНАХА РЪКОВОДНИ ФАКТОРИ И НА НАЦИОНАЛНО НИВО! comando И се чудиме, защо падаме от тоя и оня! Всичко е вързано и никой не им търси отговорност! Докога ще продължава тази безнаказаност и беззаконие??????!!!!! НИКОЙ НЕ ЗНАЕ!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 8:16    Заглавие: Отговорете с цитат

От 15 години е едно и също. Само се редуват синята или червената бълвоч bad Трябва чужденец (но не сърболяк), който де е име с характер и пълна власт за да се прекратят далаверите с националния.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 8:47    Заглавие: Отговорете с цитат

е синьо червена мъгла добре,
ма сикаджийската титла '96 година,кюстендилски титли,
и основния отровител на Бг футбола джуджето хаяско от Ловеч angry2
само некак си нас все ни няма,,,,
за което сме си ние виновни,
националния отбор да го духа,кво ги обсъждате?
ше вземат сръбски комик тип Муслин и сергията ще продължи...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 9:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Аааа ма такава ли била схемата за да ни прееебат тая година?! Демек М-Тел са в основата на всичко?!?! Корпоративни интереси викате?! Има логика донякъде. Ама Пилата е прав..че колкото и да е мътно блатото само ние останахе с кал в ръцете, а всеки друг си хвана по некое рибе, някои даже и по две.

Как виждате вие да се опраат нещата? Като всички тия горе са си плюли в устите и са се окопали?! Махнаха Батето, дойде Перуката и нещата още по-зле. За мен единствен възможен е полският вариант - намеса на държавата, изгонване от УЕФА за две години и това е.

А любимият ни клуб, кой ще го оправи не знам...Знам само че ние не трябва да седим и да мълчим! aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

И като не си мълчиме се почва: 10 фена ще дават наклон на Месията Гигов!
Или репликата на Жужо: Псуват ме 10 наркоманчета ............ comando comando comando!!!!!!!!!! И какво се получава-тея престъпници дето изгониха пубиката всячески ни ГОНЯТ и нас! Идеи за по какъв начин да стане нашето недоволство???? Протест от сорта 300 души на кафето на Бойко повреме на домакински мач на националния е вариант! Който при някоя инфекция може да се пробва! А, скоро се очаква да се почне с покупко-продажбите................ comando
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва ни е основата болка че немаме потенциал, а малкият който имаме се мобилизира трудно. Знаеш че локомотивецът е много инертен и не му се занимава. А иначе с тия бойкоти - дай да направим един мач добра домакинска посещаемост и тогава..Иначе със или без 30 души викачи..ква е разликата? boredom black_eye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Нз защо само се определя периода от последните 20 години?
синьо-червената мъгла властва във футбола ни от началто на 50-те.Това са вече 60 години иго.Но, за мен едно нещо е повече от ясно:

ВСИЧКИ, абсолютно всички участници в сферата футбол БГ, се познават много добре, от едно котило са и пая вече е разпределен.ЗНае се кой ще е шампион,кой влиза за Уефа и кой ще изпадне.Уговорките в бг футбола се свеждат до простичката формула че не може и не трябва да има феърплей.Левски и Цска са отборите които разпределят паричните суми и за да бъде футбола ни жив е жизнено необходимо тези отбори да печелят на всяка цена.

Се едно Перуката седа на масата и казва : Глейте са момчета имаме 5 млн евро тая година трее да ги разпределиме по некъв начин.И ........ схемата се чертае, кой къде требва да легне,да бие и т.н.

Може да ви се види смешно ,но за мен решението е едно:

НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ със сбиране на подписка против моментното упрваление на БФС. Събираме 500 000 пдписа и ги сваляме, акотребва и Страсбург ше се стигне. За мен най-лесно ше е ако всички минат през данъчните, установи се откъде са им парите, има ли конфликт на интереси.Забелязва се и при феновете на левски и цска ,колкото и да са егоцентрични и нагли и те разбират "тъмната страна".Кофтито е че тех ги лъжат с титли , а нас с празни приказки.За съжаление да се обединим всички фенове е невъзможно.Вчера за съжаление на мача публиките на левски ицска пак започнаха да се псуват помежду си , едните викат оставка , другите Мъри Стоилов, смешна работа.Докато не се обедними под обща кауза нема оправия.Лошото е че синьо-червената мъгла не им изнася тоя модел и това ще продължава вечно.Капитализъм, кво искаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 15:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Кво е това лошо настроение в тая тема? Аз пък снощи съм си умрял от смях и от кеф biggrin



Metala написа:
За мен единствен възможен е полският вариант - намеса на държавата, изгонване от УЕФА за две години и това е.

Принципно да, но държавата, дето трябва да се намеси, е по-голяма мъгла и от футболната.

Единственият вариант е закриване на БФС, забрана на всички, които сега са треньори, футболисти, шефове, съдии и т.н., да стъпват на стадиона... и всички отбори да започнат отначало с 15-16-годишни момчета от нулата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ама донякъде сме си виновни и ние. Щото е лесно да се правиш на спец по разни форуми, но опре ли до действия всички се скриват в мишите си дупки. Такива, като Наско Педераско, Перуката, Лечков и всичките останали боклуци в Гърция и Сърбия ще са свалени още на първия ден bye Ние сме си овчи народ и явно си заслужаваме моментното ниво.

Аз лично съм доволен от загубата, дойде в идеалния момент. Крайно време е натиска към тези долни мърши съсипващи футбола ни да се увеличи. Вече журналята ги погнаха, дано и в Уелс ни бият.
Върнете се в началото
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм много доволен от резултата снощи. много нерви ни спестяват.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 17:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Кво е това лошо настроение в тая тема? Аз пък снощи съм си умрял от смях и от кеф biggrin



Metala написа:
За мен единствен възможен е полският вариант - намеса на държавата, изгонване от УЕФА за две години и това е.

Принципно да, но държавата, дето трябва да се намеси, е по-голяма мъгла и от футболната.

Единственият вариант е закриване на БФС, забрана на всички, които сега са треньори, футболисти, шефове, съдии и т.н., да стъпват на стадиона... и всички отбори да започнат отначало с 15-16-годишни момчета от нулата...


е все пак не е приятно да те бият некви анонимници, 4-1 кипър, 1-1 с малта и т.н.национала ни е само за реклама нищо друго. мани ташака ама накрая ше останеме фенове на славия и локо да го подкрепят този отбор тхаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Сря 08 Сеп, 2010 20:03    Заглавие: Отговорете с цитат

На оФчи народ му трябва оФча глава да ги води.Вили Вуцов Президент на БФС или поне национален треньор.Има потенциял в това момче .Все пак е възпитан от "Сивия кардинал" син на баща си е ,макар и леко слабоумен и олигофреничен biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Следваща
Страница 1 от 62

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum