Левски - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ понеделник 09.08.10 21 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 09 Авг, 2010 23:18    Заглавие: Отговорете с цитат

KIRO Spirov написа:
Успокой се малко бе наркоман.Да не те пратим при Начко набързо.


бади сигурен първо ти ще целунеш Гунди......нещастник
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 09 Авг, 2010 23:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам, ама при 0:0 каква засада ни свири тоя Тутманик, нема такава долнопробна курва!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пон 09 Авг, 2010 23:35    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
...


Дишай бе бате...спокойно


Играхме добре,стабилни бехме на трибуната всичко беше ок. АЙДЕ МОЛЯ ВИ СЕ НЕ МИ КАЗВАЙТЕ ЧЕ Е ИМАЛО ХОРА КОИТО СА СИ МИСЛЕЛИ ЧЕ ТВА С ЛЕВСКИ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ВЕЧНО...Както е казал поета: "съмтаймс уин,съмтаймс люн"

Иначе друго имам да кажа само едно:


ПРАВИЛНО ПРАВИЛНО ПРАВИЛНО clapping clapping clapping biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 09 Авг, 2010 23:47    Заглавие: Отговорете с цитат

проблема е до кога маймуни ще заместват хора.......ей това е проблема.....никои не може да ме убеди,че Гара Дембеле е по-близо до човека отколкото до шимпанзето....и в това е проблема....майната му...ок Левски ни били и ще ни бият още....ама не с непозволени средства....т-с. използвайки маймуни......ей в това е проблема...за мене тоя Гара Дембеле си е жива маймуна и няма нищо човешко в него,та една служебна победа ще е справедливо acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 09 Авг, 2010 23:49    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха венци споко бе хаххаахах днеска пеехме : Донесли сме ви нещо, омраза,омраза,омраза! Наистина Левски и Цска са ни най-омразни, поне за повечето от нас, но специално от този сезон спираме да се вълнуваме от резултатите на отбора.Не случайно днес футболистите бяха поздравени.Играха си.Но за да ме яд на резултат 3-1 или някви такива е смешно да се говори.Първенството е отдавна предрешено и наредено.Целта е : Да спасим левски и цска. bye Пример 1 .при първия гол Дембеле получава топката в коридор между 5 играчи,които седят и я гледат.Пейков ляга в ляво,Гара бие в дясно 1-0. При втория гол ,се изпълнява тъч.Играчът на левски изключително недъгаво изпълнява тъча, като се получава къса висока топка.Тази топка тупка цели 3 пъти в нащо поле,където най-накрая попада в дембеле и той бележи с мощен шут 2-0.При третия гол Атанасов,спря да тича, остави токата, играчът на левски я взе, напредна, беше спънат,ЧИСТА дузпа, Дембеле 3-0..........какво има аз сега в момента да коментирам футболната игра,тактики и тем подобни? bye Истината днес беше една :

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ДНЕС БЯХА НА ТРИБУНАТА! ! ! РАЗМАЗАХМЕ ГИ! agree


..............И РАЗБИРА СЕ ЛЕВСКАРИ ЧЕСТИТА ПОБЕДА.РАДВАХ ВИ СЕ КАК СЕ РАДВАТЕ.ЧЕСТНО.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пон 09 Авг, 2010 23:50    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
проблема е до кога маймуни ще заместват хора.......ей това е проблема.....никои не може да ме убеди,че Гара Дембеле е по-близо до човека отколкото до шимпанзето....и в това е проблема....майната му...ок Левски ни били и ще ни бият още....ама не с непозволени средства....т-с. използвайки маймуни......ей в това е проблема...за мене тоя Гара Дембеле си е жива маймуна и няма нищо човешко в него,та една служебна победа ще е справедливо acute


Тва е като - мразя расизма защото е престъпление,а престъпленията са за негрите... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 09 Авг, 2010 23:55    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
venci написа:
проблема е до кога маймуни ще заместват хора.......ей това е проблема.....никои не може да ме убеди,че Гара Дембеле е по-близо до човека отколкото до шимпанзето....и в това е проблема....майната му...ок Левски ни били и ще ни бият още....ама не с непозволени средства....т-с. използвайки маймуни......ей в това е проблема...за мене тоя Гара Дембеле си е жива маймуна и няма нищо човешко в него,та една служебна победа ще е справедливо acute


Тва е като - мразя расизма защото е престъпление,а престъпленията са за негрите... bye


ами айде оди разцелувай тоя циганин,ебахти и футболиста бъди сигурен тоя до края на годината ще бъде или в количка за инвалид или много далеч от БГ
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 09 Авг, 2010 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци, пийни си хапчетата бе, батка. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 0:02    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
sim8onoff написа:
venci написа:
проблема е до кога маймуни ще заместват хора.......ей това е проблема.....никои не може да ме убеди,че Гара Дембеле е по-близо до човека отколкото до шимпанзето....и в това е проблема....майната му...ок Левски ни били и ще ни бият още....ама не с непозволени средства....т-с. използвайки маймуни......ей в това е проблема...за мене тоя Гара Дембеле си е жива маймуна и няма нищо човешко в него,та една служебна победа ще е справедливо acute


Тва е като - мразя расизма защото е престъпление,а престъпленията са за негрите... bye


ами айде оди разцелувай тоя циганин,ебахти и футболиста бъди сигурен тоя до края на годината ще бъде или в количка за инвалид или много далеч от БГ



Не ме вълнува колко бил грозен някъв черен от Левски,просто след тия горните постове и тва с носенето на омраза...ми sry ама се чуствам като хардкор фен на Миньоро. dntknw
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 0:04    Заглавие: Отговорете с цитат

добре като гледам каквито феновете,такъв и отбора......айде баста.....после що така па иначе.....ами просто всичкко си е нормално bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 0:11    Заглавие: Отговорете с цитат

"... трябва и акъл."


Ама акъл и мензис не додат ли навреме... bye

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 0:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре стиа сте се яли бе... angry2 aggressive2

Shit happens....както е казал творецът на благата Форест Гъмп. Тази серия все някога щеше да свърши. Истината е че си немаме нападателчета, а и тоя го 10 сек. преди да изтече продължението си е типичната говежда калитарщина с марка средата на 90-те. Да си се кефат там и толко. Тая година очевидно е техна, а ние си имаме други проблеми.
Аз се изкефих пък че наще играха, макар и плахо, и беззъбо, ама поне говедата не биха лесно. Не знам дали този мамун хабиб е мноо добър или наще нещо мноо му се вързаха, а и не ме интересува.

За мен е важно че ние като агитка си свършихме работата. Заседанието продължава!
САМО НИЕ! САМО ЛОКО!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 1:21    Заглавие: Отговорете с цитат

за мача отбора ми хареса,загуби от абсолютен малшанс и късмета на един черен маймун....тоя до 15 кръг гол няма да вкара,да еба и доказателството,че негъра е маймуна........ bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 2:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Не че съм му син, ама докато всички възхвалявате Дембеле и така лесно приемате загубата нещата додет сме живи ще сме така..Играчите ще си веят уйовете из Найт Флайт без да им дреме..Ми по-добре да си хардкор фен на Миньор, отколкото така..Тва е истината..Ако нещата са като белите хора такива, като Бездарко,двамата Атанасовци,(Дърво)Дя(л)ков,Дафчев,Караджинов ще съсипват нервите на тия дето предимно гледат отбора да върви..То с едно хранене с вафли не става.Ей го същите лайна са си непроменени, няма и да се продадат..Ама за тва викатевие хардкор феновете на Миньоро, ама те за тва бият Цска 3-0 на армията, щото ако играят така, както днеска...И от кво мога да съм доволен..Мача ли ахахха ама ние и удар ли сме имали?!?!Ааа да на Асамоа.Хвала на тва момче, че само то се раздава.Ама нали имената са заклеймени за скандиране, че иначе няма сме ултраси..Иначе и Пейков е добър вратар, ама с тая защита е обречен просто..да връщат рендето и на 50 да е пак е по-добър от Пирона и Бездарко....Тва е истината наистина ясно се чу до край подкрепяхте отбора, но докато се радваме на единия съпорт ще ставаме от година на година по-малко.Щото с единия съпорт феновете няма да се върнат на стадиона.Трябва и игра, а докато тия мърши се галят с перца и веднъж на 10 години биват целени с вафли ще се гаврат още със свещенната емблема...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 2:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Не че съм му син, ама докато всички възхвалявате Дембеле и така лесно приемате загубата нещата додет сме живи ще сме така..Играчите ще си веят уйовете из Найт Флайт без да им дреме..Ми по-добре да си хардкор фен на Миньор, отколкото така..Тва е истината..Ако нещата са като белите хора такива, като Бездарко,двамата Атанасовци,(Дърво)Дя(л)ков,Дафчев,Караджинов ще съсипват нервите на тия дето предимно гледат отбора да върви..То с едно хранене с вафли не става.Ей го същите лайна са си непроменени, няма и да се продадат..Ама за тва викатевие хардкор феновете на Миньоро, ама те за тва бият Цска 3-0 на армията, щото ако играят така, както днеска...И от кво мога да съм доволен..Мача ли ахахха ама ние и удар ли сме имали?!?!Ааа да на Асамоа.Хвала на тва момче, че само то се раздава.Ама нали имената са заклеймени за скандиране, че иначе няма сме ултраси..Иначе и Пейков е добър вратар, ама с тая защита е обречен просто..да връщат рендето и на 50 да е пак е по-добър от Пирона и Бездарко....Тва е истината наистина ясно се чу до край подкрепяхте отбора, но докато се радваме на единия съпорт ще ставаме от година на година по-малко.Щото с единия съпорт феновете няма да се върнат на стадиона.Трябва и игра, а докато тия мърши се галят с перца и веднъж на 10 години биват целени с вафли ще се гаврат още със свещенната емблема...


Ти кво предлагаш?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 5 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum