Левски - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ понеделник 09.08.10 21 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lokomotivsf
Гост





МнениеПуснато на: Пон 02 Авг, 2010 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Много труден за нас мач .. както и Цецо го немааа .. за мен Преслав не е готов още за големи битки и важни двубои ... ебаси майката .. :Х един играч ни накажат и нема с кои да го смениме ... ебати и селекцията, не може групата да ти е 18 човека(3 от който вратари) ...как ще я караме с тея наличните футболисти не знам. ... дано поне играят с сърце и желание ... ! Smile
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 02 Авг, 2010 20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

lokomotivsf написа:
Много труден за нас мач .. както и Цецо го немааа .. за мен Преслав не е готов още за големи битки и важни двубои ... ебаси майката .. :Х един играч ни накажат и нема с кои да го смениме ... ебати и селекцията, не може групата да ти е 18 човека(3 от който вратари) ...как ще я караме с тея наличните футболисти не знам. ... дано поне играят с сърце и желание ... ! Smile



хохо, мислиш ли,според мен преслав като нищо ше ги омуши.друг е въпроса дали ще е титуляр.а за монтана 6 жълти и един червен bad кофти.до 6-7 кръг ше треа "малките шампиони"да влизат chicken ма нека де нали има 2 юношки, които са в отбора.И мача труден ,лесен, за нас лесно нема нали знаеш? biggrin важното е да сме на стадиона, на Герена ни върви напоследък air_kiss
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре сеа много да не се изметаме и да летим по облаците. Говедата са яко надъхани след псевдоуспеха им в "дербито" така че... Ама мноо зависи и дали нема да хапнат калмара немит. blum2

За нас е важно да идем макс народ и да ги сцепим от викане. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
ееееееееееее айде пак дойде тоз мач с левски.
аз лично съм му ебал майката на резултата дано поне се посъберем в сектора и повикаме за локо.


Абсолютно съм съгласен! Не очаквам нищо - даже си мисля, че отборът трябва просто да играе заради играта и надиграването, а не за резултата и той сам ще си дойде. Говедата ми се видяха бая неориентирани срещу свинете, и нашите ще имат шанс. Въпросът около състава е: дали Васев ще остави само Сашко напред и зад него ще пусне 5-ти халф Дафчев или ще започне с Преслав. Аз лично съм "за" това Преслав да се налага още преди 2-3 години съм казал, че това е бъдещето! Един млад и перспективен играч! Така че, спокойствие, здрава храна и "ен алагер кон алагер" - както е казал Наполеон. Отборът показа, че има дух и характер - оптимист съм.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 11:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Ега говедата бият калмарите ... да се посъберат повече говеда на нашия мач ... за да страдат и повече ... след 0-1 ;)

Иначе и на равен съм навит ... дано наще не са !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако хапнат калмарО и 1000 човека няма да има на стадиона bye bulgarista си го каза много точно, кур за статистиките и шибания мач! САМО НИЕ
Върнете се в началото
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 13:34    Заглавие: Отговорете с цитат

ако и сега ги дръннем на герена не могат си оправят самочувствието с години biggrin blum2 biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dani_svoboda



Регистриран на: 01 Авг 2009
Мнения: 85
Местожителство: sofia grada golqma

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

дори и с играта от преди6ния ни ма4 на Герена пак 6те е довоно
а тоя 4ерния ега рендето му обърне капа4ките..... angry2
кофтито е 4е аз няма да съм ж БГ за ма4а!!! :(
но ако има как и каде 6те гледам ма4а
ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВАС И НА ОТБОРА clapping [smil
ie=clapping.gif] clapping clapping
НАПРЕД НАПРЕД НАПРЕД И САМО ЛОКООООООО clapping clapping clapping
_________________
!!! ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 21:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан Спасов ще ръководи Левски – Локо Сф

Съдията Стефан Спасов ще ръководи столичното дерби между отборите на Левски и Локомотив Сф. Двубоят от втория кръг на А група ще се играе на стадион „Георги Аспарухов” в понеделник от 21.00 часа. В изминалия – първи кръг, Стефан Спасов свири мача между Черно море и Пирин (2:1), след който домакините от Варна подадоха контестация за срещу реферите.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 21:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ндам, сериозно са се застраховали, спор да няма. d_birthday
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пет 06 Авг, 2010 8:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано дадът почивка на макака Дембеле, щото си е играч отвсякъде. Имам лошо предчуствие за този мач, деЙба :(
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 06 Авг, 2010 8:42    Заглавие: Отговорете с цитат

101% red-black написа:
Дано дадът почивка на макака Дембеле, щото си е играч отвсякъде. Имам лошо предчуствие за този мач, деЙба :(


Тоя пък ... отиваме и ги смазваме ... пък и си викаме да намалим напрежението ... biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Авг, 2010 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

101% red-black написа:
Дано дадът почивка на макака Дембеле, щото си е играч отвсякъде. Имам лошо предчуствие за този мач, деЙба :(


Ние от ако от некой с име на спирка сме зели да се плашим...Аре стиа...Отиваме па квото стане. Те имат да се насират и да губят така че... chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет 06 Авг, 2010 19:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
101% red-black написа:
Дано дадът почивка на макака Дембеле, щото си е играч отвсякъде. Имам лошо предчуствие за този мач, деЙба :(


Ние от ако от некой с име на спирка сме зели да се плашим...Аре стиа...Отиваме па квото стане. Те имат да се насират и да губят така че... chicken

Точно така,и с гара и без гара знаеме ги тия нещастници.Те трябва да се страхуват,че има какво да губят,ние отиваме пък каквото стане.Лошото е че сега няма кои да играе в атака, което си е голям ташак,къде ни е селекцията,наказаха ни един играч и се чудиме как да си сглобиме състава хахах,еби му маиката biggrin 0007
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Пет 06 Авг, 2010 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

ако има желаещи да ходиме заедно до гей - арена имам 3 свободни места . в пон. в 19.30 пред моя блок.
connie_running
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 2 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum