ЛОКО СОФИЯ - ТОВА СМЕ НИЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 04 Дек, 2019 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Pippo написа:
Единствената му огромна грешка е грешните хора, с които е заобграден. С едно разкарване на Величков, една силна скаутска мрежа и класен треньор всичко ще си дойде на мястото.

пп - Пропуснах да спомена нещо друго. Докато Хебър излязоха с единна версия за станалото, ние тотално ОСРАХМЕ всичко. Фенове, Румен, Бойчо, Бозата - всеки казва различно. Бойчо в интервю след мача по Диема спорт твърди, че сина му е бил ударен. Два дни по-късно пред Спортал казва, че не помни такова нещо. Е какво повече да кажем?


Що не я поправя тая грешка? Що не вижда че пак неговите хора го осраха...и дежурно си запя жалната песньовка? Аре баста. Като си лигав неможач, ще си президент само на чехлите у вас bad angry2 banned banned banned


Що си мислите, че Бойчо прави нещо без да знае Иван и що си мислите, че сам си е сменил версията?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 04 Дек, 2019 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Именно заради тази смяна на версиите никой няма да повярва на това за оръжието, за псувните по фенове и т.н. Сега всеки си мисли хората са се зарадвали на гола и тия са им скочили, без да знаят предисторията.

Иначе за Бойчо в такива моменти реагира като първобитен. Това не му е за първи път, силно се надявам и още по-силно се съмнявам да му е за последен. Със Септември беше готов пак да направи някоя глупост в края на мача. Жив и здрав да е, но далеч от всякакъв управленски пост в Локомотив, защото тотално дискредитира истината с тази смяна на версията и "измиването на ръцете" с фенове.

А за другото - Иска ми се и на мен да има други желаещи да издържат Локомотив, но за толкова време нищо конкретно не сме видяли и чули. Това с издържането няма как да стане, защото най-малкото няма кой да ти даде Ст. Локомотив да го ползваш. С "издържане от феновете" може да подритват за здраве разни ентусиасти в А ОФГ за здраве. Ако на някой му харесва този вариант за Локомотив...
Що се касае до хората с власт - аз за един такъв не се сещам. Само не казвайте Лукарски, защото хора в партия, която не събира и 1% няма как да ги броим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Дек, 2019 19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Metala написа:
Pippo написа:
Единствената му огромна грешка е грешните хора, с които е заобграден. С едно разкарване на Величков, една силна скаутска мрежа и класен треньор всичко ще си дойде на мястото.

пп - Пропуснах да спомена нещо друго. Докато Хебър излязоха с единна версия за станалото, ние тотално ОСРАХМЕ всичко. Фенове, Румен, Бойчо, Бозата - всеки казва различно. Бойчо в интервю след мача по Диема спорт твърди, че сина му е бил ударен. Два дни по-късно пред Спортал казва, че не помни такова нещо. Е какво повече да кажем?


Що не я поправя тая грешка? Що не вижда че пак неговите хора го осраха...и дежурно си запя жалната песньовка? Аре баста. Като си лигав неможач, ще си президент само на чехлите у вас bad angry2 banned banned banned


Що си мислите, че Бойчо прави нещо без да знае Иван и що си мислите, че сам си е сменил версията?


Опааааа...Конспиратор! blum2 Ма няма да се учудя де...не че ми дреме от тия тромбони вече bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 04 Дек, 2019 23:18    Заглавие: Отговорете с цитат

С тея уникалници трябва да се разминаваме,виждаме на тоя стадион,как да стане- незнам?!
Ние сме им врагове на селищната система. Бойчо по бТВ вика,как да ги викна феновете, те не могат да ме дишат....
Защо е така бе Бойчо,защо????
Освен със Септември ,където пак подскача като галски петел и в Благоевград го носиха ,като пръскачка из лозе след мача.
Изп.директор 24-ка в кауша. В Колумбия незнам да се получава това.срам!
Бозата поне школа,като школа да бе направил,като хората,не куче касичка,щях евала да му кажа...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 05 Дек, 2019 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Не го дишаме? Така ли каза!? Хммм...защо ли? Защото раздава лични телефони ...или? boredom black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 05 Дек, 2019 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Това беше едно от най-излишните и необмислени неща , които каза Б. Величков. Наистина ме учуди с някои изказвания. Пипо за някои неща е прав , но не за всичко, което е написал.Естествено всеки си има своята гледна точка и мнение. Само с едно не съм съгласен с него, че няма желаещи , който да дава пари за Локо. Има такива хора, но явно се получава разминаване между Василев и тези, които също могат и искат да издържат Локомотив. И Гигов на времето все така казваше : ето аз го давам Локомотив , но никой не го иска. След което се явява едва ли не като ангел спасител, че отново остава начело на отбора за пореден път. Тези финтове отдавна са изчерпани. Не знам защо и поради какви причини, но от край време сме като трън в очите на управляващите Локомотив. Не е нормално това. Локото е един от малкото отбори в България, който е подкрепян навсякъде , където играе. Независимо от каквито и да е било фактори : време, час на мача, тв.предаване, моментна форма и цели на отбора и пр. Кога от повече хора, кога от по малко, но никога не е бил оставян сам без подкрепа. Нещо, за което мнозина други отбори си мечтаят да го имат , но го нямат. Факт неоспорим. Само Локо и това е. Продължаваме нататък, а до къде ще стигнем времето ще покаже.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 05 Дек, 2019 14:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Абсолютно гледаме напред и ни боли за тия тромбони banned congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Яну, 2020 14:03    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2020 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/fenovete-na-levski-i-lokomotiv-sofiia-trognaha-ciala-bylgariia-s-darenie-582632?fbclid=IwAR2KCCBBp_a96NNqlgSNAciIX4CaMAs6o82PhubPNhFLnSoP9apnipU-5BE

Е така само за инфо clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2020 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

За кого,кога,кой призовал?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2020 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
За кого,кога,кой призовал?


Така и не се разбра ама май е по принцип и по желание agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2020 13:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Е това е информирано и информационно общество...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 02 Юли, 2020 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vitoshanews.com/2020/06/30/radostna-vest-za-vsichki-futbolni-fenove/?fbclid=IwAR2kz2BhwXxzGrCal7ZhhcVkXHCdi1G2Ln7DDSCtSgWnKwEWr8jumAb8MVk

Ебати респекта! clapping clapping clapping congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 02 Юли, 2020 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе,кюнлиии !
За тва че си ебахме путката майчина в гъза за еднА
седмицА Нема ли да има некъв отчет деИба и кюнлиите
да Иба angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 03 Юли, 2020 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Абе,кюнлиии !
За тва че си ебахме путката майчина в гъза за еднА
седмицА Нема ли да има некъв отчет деИба и кюнлиите
да Иба angry2


За кво окаш ма? Къв отчет щеш пак? black_eye angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
Страница 33 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum