ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Левски-24.03.10 сряда 16 часа/ст. Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 21:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
venci написа:
като гледам как наказаха чорбите,като гледам кой сложиха за съдия на мача ни с Левски по-добре това първенство да го закрият.....да си играят двете животни и да се трепат.....пожелавам им в събота когато играят помежду си да се изтрепят.....нищо повече.....дано тия два клуба ЗАВИНАГИ ДА ГИ ЗАТРИЯТ И ФЕНОВЕТЕ ИМ С ТЯХ angry2 angry2 МАЙКА ИМ МРЪСНА......ВСЕКИ ДА Е ШАМПИОН САМО НЕ ТИЯ БОКЛУЦИ......ДОЛНИ ГОВЕДА И ПРАСЕТА



Айде да не изпадаме в комплексарска злоба спрямо тия за които уж не ни пука. Да си гледаме първо наща паница, а ония да се опраат. Как може майните и селяните да стават шампиони дори в тия условия, а все ние да не можем и да сме прецаканите? Малко на оправдание ми бие това... bye boredom



не знаеш ли отговора....... biggrin .....да ти подскажа Жоро Илиев и Гриша Ганчев,а ние имаме една поразяваща уста....МИШОК comando не може да се пребори и да плати за чужд рефер в мача на сезона....и кво се оправдавам,като тия двамата страничните ги виж от кой град са......членуват сигурно във фенклуба на Левски....болни говеда са....кво да очаквам...... angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми тогава изначално проблемът си в нас, така че да не го търсим у комшийте...Имаме наистина важен мач, поредният за тия години и ако се провалим ще спазим традицията.Ако победим ще е изненада и после ще се кръстим до края да не направим отново някоя фрапантна глупост както миналата година срещу майните. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 21:17    Заглавие: Отговорете с цитат

У нас само с футбол и "редовни мачове" шампион не се става.
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 21:22    Заглавие: Отговорете с цитат

дааа проблемът си е в нас.....щото не може тоя манекен Камбуров цял мач да ми осира в Кюстендил и после да ми коментира....ще бъдем много щастливи ако останем трети....а бе пръдльо нещастен кажи го това,ако носиш червена или синя фланелка....ще те бият и ебат бе сельо,ама тука е Надежда и биеме Мездра драматично в София и има Найт флайт,2000 лв премия и 8000 евро заплата.....е в това е проблема......МАНТАЛИТЕТ НА ПОРАЖЕНЕЦ....и то не е във феновете,а почва от ръководство и са предава надолу футболисти и стига до нас....защо не е така в Ловеч с какво са повече от нас....нека тоя дрисльо да направи такива изказвания и да видя какво ще го прави Ганчев????
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 7:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно мнение бат Венци,уцели в раната... comando Но с мишока Гигов толкова-живи сме и това е... bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 8:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Точно мнение бат Венци,уцели в раната... comando Но с мишока Гигов толкова-живи сме и това е... bye


Може да викнем Митьо Селския или Лупи, ако искате... comando
Щото тия, дето нямало да ги търпи Гриша Ганчев си отнесоха 4-ка от Пирин и след 1 мач - равен с Монтана, пък не виждам някой да ги е подгонил особено
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 9:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Последно мача е от 16:00 нали?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 9:51    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
Последно мача е от 16:00 нали?


точно така!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 13:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Феновете на Левски ще изглеждат като миньори за гостуването на Локомотив. От сектор "Б" търсят каски заради опасностите на стадиона в "Надежда". Той се смята за един от най-рисковите в столицата, въпреки че БФС позволява мачове там. "Надявам се, че всичко ще мине нормално", обяви шефът на Националния клуб на привържениците Владимир Владимиров, който вчера имаше среща с полицията. Той уточни как ще се придвижва агитката за мача и какво може да вкарва на трибуните. "Сините" фенове поискаха и полицията да вземе мерки и секторът им да не бъде мазан с грес, както редовно правят колегите им от Локо (Сф).

тва е от Стандарт,който е вестник на Батков,

предлагам следващ мач на Герена да отидем с маски за лица и гумени ботуши-ебати и глупаците. biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Ква греес бе, майка ви даееба! Тея журналисти неам думи! comando Вазелин тоя път! blum2
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 15:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Дреме им на говедата за тоя мач. Както го дават и да вали, по хавлии да дойдат ако искат. aggressive2 biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 15:08    Заглавие: само локоооооооооо-сф Отговорете с цитат

дано да не вали
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 15:16    Заглавие: Re: само локоооооооооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
дано да не вали


e като вали кво ти пука , нали има козирка!
аз го виждам градушка от голове в мрежата на Левски. Толкоз слаби не са идвали в Надежда от как е построен тоя стадион.Време е да ги качиме на резултат !

ПРОГНОЗА :

5-0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 15:37    Заглавие: Re: само локоооооооооо-сф Отговорете с цитат

bulgarista написа:
brun4ev написа:
дано да не вали


e като вали кво ти пука , нали има козирка!
аз го виждам градушка от голове в мрежата на Левски. Толкоз слаби не са идвали в Надежда от как е построен тоя стадион.Време е да ги качиме на резултат !

ПРОГНОЗА :

5-0
от твойта уста в божиите уши biggrin boast 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 23 Мар, 2010 17:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Aбе аре стига с тия 5/10/15 на нула като ми започнете, яко се нерва. angry2 Това са ГОВЕДАТА а не Своге (които също бихме с олекотяващи вината обстоятелства). Да не говорим, че нашите нещо много си поверваха срещу тех и очаквам да ги подценят + като гледам пак изкаванията в стил "мача на сезона" и като знам каква ни е "кармата" в тия мачове, като ги гледам как играят от началото на сезона и по-скоро ми се изправят косите.

Да си пожелаем задоволителен резултат на тоя етап пък натам... Сега като гледам и как майните се засилиха, съм склонен да мисля, е и при победа ще висим на конец (бесилка) като миналата година. Дано само тоя път просто да "висим" без да "увисваме". black_eye

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 2 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum