Българската Сцена! ІІ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 131, 132, 133  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 10 Сеп, 2010 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

е тва е старо бе,
не го ли знаеш
и евала манталитет,колко безсънни нощи са нужни да броиш и да сметаш седалки по редове connie_29 ,колко отишли толкова-евала.
ебати чекиииджийската нация бате comando ...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Нед 12 Сеп, 2010 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video=25878 agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 12 Сеп, 2010 20:57    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video=25878 agree


на милиони деца ли бе бате,
просълзих се ....
горките boast
кога играеме с тея недоразумения да ги дигнеме за кой ли път? comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 3:02    Заглавие: Отговорете с цитат

[img] http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pid=39970&fullsize=1 [/img]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 9:06    Заглавие: Отговорете с цитат

много добри факли бе,
това Гръцки огън ли кво го водат?

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video=25880
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 9:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще пробвам да разбера какви са, ама с това пръскане директно ще си ебе мамата и знамена, и дрехи, и чудо... black_eye boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 9:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Готово. Намерени са, така че щом искаме се зимат. bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 9:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Готово. Намерени са, така че щом искаме се зимат. bb


така се бачка,
евала clapping biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат



Aй съпорт вааа Smile biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:


Aй съпорт вааа Smile biggrin

тия па кви са ???????? sarcastic
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 16:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Собственикът на Литекс Гриша Ганчев даде обширно интервю пред "24 часа". Освен за политика, босът на оранжевите говори и за проблемите в българския спорт. Според Ганчев реферът на ЦСКА - Литекс се е справил перфектно и дава съвет на вицепрезидента на БФС Йордан Лечков да не обижда играчите от националния отбор на "ментета", защото "това опира до възпитание".

Г-н Ганчев, мачът ЦСКА - "Литекс" предизвика грандиозен скандал. Но хората повече ги интересува хлябът и кризата. Кога ще отмине кризата в България?

- Кризата в момента е в своя пик. Не мога да гадая докога ще продължи. Ако се ускори ипотечното кредитиране, може нещата да потръгнат. Ще започнат да се търгуват жилища и имоти. Но проблемът в икономиката ни ще си остане като цяло. Защото България не е експортно ориентирана, а оттам идват всичките беди. Заетост, осигуровка и т.н. Не може да разчитаме само на внос. ОК, суровини и материали, които ги нямаме - да, но стоките от първа необходимост, храни, дрехи и подобни, това е просто недопустимо.

Как може да се постигне това?

- Виждам, че почнаха да се гласуват наредби от правителството, с които да се стимулират българските производители. Особено в министерството на земеделието, за месата, сирената и т.н. Според мен това е пътят, не трябва България да е кошчето за отпадъци на ЕС Другият глобален проблем, който неминуемо ще се отрази на бюджета, са вътрешнообщоностните доставки на всички стоки. Там е заровено кучето - държавата иска, но не може да си събере ДДС-то. Първо беше облекчен бизнесът. Фирмите са по един лев. Веднага взимат в регистрация по ДДС и оттук натам става страшно. Ромите вземат по 200 лева за регистрация, превъртат се стоките и данъчните каквото и желание да имат, нищо не могат да направят. Всеки ден се регистрират по стотици такива фирми. Пак опираме до едно - хем искаме облекчение от държавата за бизнеса, хем продължаваме да я крадем безобразно чрез подобни схеми. И после защо няма пари в бюджета. Парадоксът е, че неколкостототин такива паразити, на които офисът им е жабката на скъпата лимузина, се гаврят и с производители, и с фирми, и с бюджета, и с държавата. Трябва да се вземат спешни мерки и да се наложат регулации, защото много големи, средни и малки компании са на ръба на фалита.

Ще има ли воля в държавата за това?

- Хубавото е, че воля има, но всичко това изисква време.

Премиерът дали знае за всичко това?

- Браншовите организации са го запознали с проблемите и той се е разпоредил да се вземат необходимите мерки. Нашата компания е една от потърпевшите от това нещо. Аз съм сигурен, че това, което става с месата, ще стане и с другите стоки, и най-вече, че премиерът органически не понася измамниците. И съм сигурен, че ще се справи.

Докъде стигна строежът на завода в Ловеч?

- Строителството върви по план с изключение на лошото време, което имаше около 45 дни, големите дъждове и голямата кал. Просто машините не можеха да работят. Надявам се март-април следващата година да пуснем първите автомобили от конвейера. Радвам се, че ще бъдат назначени около 1500 човека на работа и ще създадем поминък внашия град. Тук опира и въпросът държавата да изпълни ангажимента си по закон и за следващия бюджетда бъдат гласувани средства за инфраструктурата покрай завода. За да може предприятието да придобие един истински европейски вид.

Тази криза как се отрази на спорта?

- Ето тука е парадокса, че невинаги парите са водещият фактор.
Веднага ти посочвам федерацията по борба. Когато имаш почтен и компетентен президент в лицето на Валентин Йорданов, нещата вървят. Това е формулата за успеха. Защото в тази федерация се работи не за лично облагоделстване, а за спорта. Така и ние, които инвестираме пари там, се чувстваме горди. Поздравявам нашия президент Валентин Йорданов, двамата треньори Братан Ценов и Симеон Щерев и техните екипи. Нанесоха тежки рани в сърцето на световната борба, а именно столицата на Русия - Москва. Пред погледа на целия руски елит.

Ще предизвика ли конгрес на БФС мачът ЦСКА - "Литекс"?

- Смешни и странни ми се струват истериите на член на изпълкома една седмица преди мач, който на всичко отгоре бе и трагичен. Не мога да разбера, когато изпълкомът взе решение и направи наредба на базата на това решение, заради една жалка заплата цяла седмица да се ескалира напрежение и в крайна сметка да нарушаваме това, което сме гласували. Завишихме санкциите за коментари срещу съдийството и сами решихме да не правим това. А какво се получи? Явно омразата към Любо Пенев е огромна. По друг начин не мога да си го обясня.

Все пак драмата е пълна и Стефан Спасов и Костадин Костадинов са на дузпата.

- Персонално личности аз няма да коментирам. Видя се, че плачът е бил напразен. Но ще предизвикам сериозен дебат на следващото заседание на изпълкома - по същия начин ще си я караме, по ганьовски, и ще гледаме с розови очила на една игра, която липсва. Ще я преобразяваме във войни и ще настройваме отделни групи от обществото срещу други. Не може да се насажда омраза и негативизъм. Трябва да станем малко по-добри. Ще ви дам конкретен пример. Ние какво трябваше да направим след мачовете с "Жилина"? И там имаше съдийски грешки, очевадни в полза на съперника. И в Ловеч имаше. Докато за отминалия прословут грозен мач от всички повторения, които изгледах и с всички специалисти, с които говорих не видях нито една грешка. Просто философски приемаме нещата и толкова.

Не ви ли е яд, че сега имате прекрасен стадион и не сте в евротурнирите?

- Както по-горе ви казах, в спорта има един победител, не може да са двама. Така се е случило, ние сме ги приели нещата и продължаваме напред. Другия път нещата може и да са в наша полза. Трагедии не правим, при нас в спорта нещата не стоят на всяка цена. Естествено, че и ръководството на клуба е допуснало грешки, но в крайна сметка грешките са за това, за да се отстраняват.

Защо избрахте Любо Пенев за треньор и кой трябва да стане национален селекционер?

- Любо Пенев е голям шампион и много почтено момче. Заради това ние решихме да му дадам шанс да работи това, което умее. Аз мисля, че той ще пренесе от своя манталитет на победител и в клуба.Колкото до националния селекционер, когато се събере изпълкомът, ще се разгледат предложенията и ще се прецени коя кандидатура е най-удачна. Но смея да твърдя, че в момента ние не разполагаме с поколение, с което може да се противопоставим на великите сили в този спорт. Според мен е недопустимо вицепрезидент на БФС да нарича играчите ментета. Това вече опира до възпитание. Защото тези хора след месец отново трябва да играят за България. Не можем да си внесем нови.

Атаките са вече персонално и срещу президента на БФС. Той справя ли се?

- Президентът на БФС Борислав Михайлов не може да слезе да играе на терена. А мисля, че няма и треньорска диплома. Единствената ми забележка към него е, че трябва да се спрат компромисите. Независимо към кого и какъв е, и каква история има. Законите и наредбите трябва да са за всички. И най-вече, че трябва да се спазват. Иначе футболният съюз е в добро финансово състояние, подсигурени са средстава за всички национални отбори. Президентът е добре приет в кръговете на УЕФА и според мен почтено си върши работата. Друг е въпросът, че трябва още малко да се ангажират или разни държавни институции, или общините, за подобряване на базата и решения, които трябва да се вземат въпреки немотията, за да стане по-атрактивно и по-конкурентоспособно първенството.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 21:00    Заглавие: Отговорете с цитат

тва ли е Бг сцената бе Напушенист??? biggrin

сериозно почвам да делкам глупостите!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 1:08    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
тва ли е Бг сцената бе Напушенист??? biggrin

сериозно почвам да делкам глупостите!



ае луд ли си е ?! видех интервю на малкия шушон и реших да го постна biggrin уважаван човек.бизмесмен biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 16:06    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
PILATA написа:
тва ли е Бг сцената бе Напушенист??? biggrin

сериозно почвам да делкам глупостите!



ае луд ли си е ?! видех интервю на малкия шушон и реших да го постна biggrin уважаван човек.бизмесмен biggrin


па смени текста бе,
нема ме разберете

connie_29

Берое мача с нас,знаменце макар и на винил,фанелчици.Горве долу стаа,само оня с фанелата на Че Го Бара мое си я завре некъде...


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Сеп, 2010 13:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо съм от "Ботев"?

Този екзистенциален въпрос ми беше зададен от дъщеря ми преди десетина дни. Тогава не успях да отговоря много убедително, а и бързах, защото трябваше да ходя на мач...

Защо съм от " Ботев" ? Този въпрос ме стресна посред нощ, и реших че е време да дам отговор, не само на вече порасналата си дъщеря, но и на себе си. Всъщност, като всеки сложен въпрос, отговорът е много прост. Защото така съм се родила. Но за да стигна до това толкова простичко, но и вярно обяснение, беше необходимо да направя една макар и повърхностна ретроспекция на поне половината си съзнателен живот. Подозирам, че и през несъзнателната си половина пак съм била от „ Ботев“ , тъй като количката, в която съм се возила като бебе е била жълто-черна.

Защо съм от „ Ботев“ ? Защото, когато бях съвсем малка, в тото-пункта до нас имаше много снимки на „ Тракия“ и разни други отбори. Пак там веднъж дойде някакъв футболист от „ Ботев“ , настана еуфория, помня как го гледаха мъжете, потупванията по рамото, стиснатите десници. А аз бях седнала на тротоара и хората около мен ми изглеждаха като великани. Събра се цялата махала. Посрещнаха го като рок-звезда, изпратиха го като герой... Не зная кой е бил той, но малко след това върху ученическата си чанта старателно изписах „ Само Тракия“ . Някой го задраска след това, но на мен не ми пукаше особено, аз знаех, че е там... И знаех, че „ Тракия“ е Отборът.

Защо съм от „ Ботев“ ? Защото това е бил един от най-правилните избори, които съм направила. Преди няколко години прекият ми ръководител ме попита от кой отбор съм. Идея си нямах той от кои е, но без никакво колебание отговорих: От „ Ботев“ Пловдив. И до ден днешен се срещаме на Колежа...

Защо съм от „ Ботев“ ? Защото няма друга алтернатива на емоциите, които са следствие от любовта ми към този отбор. Защото истинските неща нямат обяснение... И колкото и сладникаво да ви се струва обяснението ми, от „ Ботев“ съм, защото няма по-хубаво нещо от това да вдишам и издишам с десетките хиляди на трибуната, които също също като мен са се родили такива.


Чуда се кога някой наш ще седне да напише нещо такова...Ама по-хубаво. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 131, 132, 133  Следваща
Страница 64 от 133

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum