Българската Сцена! ІІ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 131, 132, 133  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 01 Юни, 2010 5:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Четири футболни клуба от "А" група са изпищели срещу издаването на лиценз на ЦСКА за участие в европейските турнири, стана ясно вчера. Това са Черноморец, Пирин, Сливен и Ботев на Димитър Христолов. Общо те имат да получават над 2 млн. евро за трансфери от ЦСКА, повечето от които са били дължими до края на 2009 г.

Въпросът ще бъде повдигнат на предстоящото заседание на Изпълкома на БФС в четвъртък. Пострадалите вече са изпратили запитвания до БФС защо е бил издаден лиценз на червените, след като имат необслужени задължения. От Черноморец са пуснали и сигнал до европейската футболна централа УЕФА. Те имат договор с ЦСКА, според който червените трябва да им платят незабавно 510 000 евро за бразилеца Мишел Платини. Сумата станала изискуема, след като от Армията се забавили с внасянето на ДДС.
От Бургас били много настоятелни с искането, съобщи източник от клуба. Червените се опитват да протакат нещата със завеждането на съдебни дела, първото от които не успя. Сега се съдят на втора инстанция.

Акционерите в Пирин също изреваха официално вчера по време на общото си събрание. Те взеха решение да се уведоми БФС за борча от 350 000 евро с който червените висят към клуба им. 200 000 от тях са за трансфера на Борис Галчев тази година, а други 150 000 червените дължат за Веселин Стойков и Херман Пиетробон. Втората сума е за 2009 г. Не е ясно дали Пирин е разписвал документ за разсрочването й или не. Вчера акционерите решиха и да изпратят нотариална покана към ЦСКА да си плати дълговете, както да изискат по същия начин 30 000 евро от Локо Сф за Светослав Дяков. Сливен също чака пари от ЦСКА - 610 000 лв.Сумата е дължима за трансферите на Иван Стоянов, Коста Стоянов, Коста Янев и Здравко Чавдаров. Йордан Лечков, който в сряда се очаква да се оттегли като вицепрезидент на БФС, също вече е повдигнал въпроса за борчовете на ЦСКА. Самият той съобщи за дълга и размера на сумата по време на вчерашния си брифинг в общината.

На опашката се подредил и Димитър Христолов. Селския претендира за пари от Саидходжа и Минев, спазарени със старото ръководство на ЦСКА за над 500 000 евро. Отделно той атакува преминаването на Тодор Тимонов, Николай Манчев и Апостол Попов на Армията без пари миналото лято. Номерът на Селския може и да не мине, тъй като в ЦСКА има нареждане от НАП парите от тези трансфери да се превеждат към агенцията. Христолов обаче разправял, че нито на него е платено за Муши и Минев, нито на НАП.

Недоволните искат от БФС да отнеме лиценза на ЦСКА за Европа поне докато червените не се издължат. Ще настояваме ЦСКА да внесе банкова гаранция за обслужване на задълженията, съобщи за "7 дни спорт" шеф на единия от клубовете. Неофициално се говори, че БФС вече е изискал от ЦСКА да внесе сума от 400 000 лв., за да има пари за спешно погасяване на задължения.


Айде сега да се задействат перуките и ръководството на УЕФА и ще играем реванш срещу БОРАЦ biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Юни, 2010 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

силно офтопик,ама как се работи в един друг отбор,който ще има и публика и успехи clapping
евалата clapping


http://football.sportal.bg/news.php?news=240442
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Юни, 2010 14:43    Заглавие: Отговорете с цитат

e това е пропагандна машина дъ бест:
http://donbalon.eu/exclusive3280.html
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Юни, 2010 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Дучето е футБОЛНИЯТ Бойко Борисов бе.

Сеа каквото и да е, истината е че прай адски много за ония елементи, с всичките му кусури. bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 01 Юни, 2010 20:06    Заглавие: Отговорете с цитат

http://football.sportal.bg/news.php?news=240525

Явно наема за Националния е висок ...
Така ,че трябва да сме подготвени за Драние


http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=23685

А циркаджиите от sportal ще ритат на Театъра и това ако не е корупция здраве му кажи,вместо нас да викнат... biggrin ,
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Юни, 2010 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=240525

Явно наема за Националния е висок ...
Така ,че трябва да сме подготвени за Драние
,



С таа разлика че при нас нема кой да се дере. Освен по дербитата.

Но аз съм ЗА високите цени на билетите НО само при положение че има абонаментни карти. aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Юни, 2010 7:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
stoian написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=240525

Явно наема за Националния е висок ...
Така ,че трябва да сме подготвени за Драние
,



С таа разлика че при нас нема кой да се дере. Освен по дербитата.

Но аз съм ЗА високите цени на билетите НО само при положение че има абонаментни карти. aggressive2


вижте им цените за абонамент за 'Г' примерно,
кое му е скъпото/??но си имат и масата ,ние верно на кой да ги продаваме тея абонаменти... chicken
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 02 Юни, 2010 15:22    Заглавие: Отговорете с цитат

при 2 и повече поредни години извън тройката както се очертава за прасето -говидните в близките години ще им видим масата щото ще паднат под нея bye
Ако си истински фен все ще намериш 90 лв. за карта нали са великани-смешници banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Сря 02 Юни, 2010 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Ръководството на ЦСКА направи реверанс към най-малките и най-възрастните фенове на отбора, като обяви намаление на цените на билетите за ученици и пенсионери. Както е известно, вчера шефовете на клуба оповестиха нови цени на билетите за идния сезон, като в сумите, които феновете на клуба ще трябва да плащат, за да гледат любимия си отбор, са драстично завишени в сравнение с миналата година. Днес от ЦСКА съобщиха, че учениците до 14-годишна възраст и пенсионерите над 65 години ще се ползват с привилегии в цените на билетите. Ето какво се казва в сайта на "червените":

Отстъпки за ученици и пенсионери

Ръководството на ЦСКА реши да направи отстъпка в цената на билетите за ученици и пенсионери за сезон 2010/2011 година.

Пенсионерите над 65 години и учениците до 14 години ще могат да влизат в сектор В на домакинските мачове срещу 3 лева.

За целта всеки желаещ ще трябва да представя документ за достоверност.





Муахахах ще вдигат средната възраст на феновете дето им ходят на мач biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
frenetix
Гост





МнениеПуснато на: Сря 02 Юни, 2010 19:52    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vbox7.com/play:f98fb2ea
СЕВЕРНАТА ТРИБУНА 2009-2010 ! ВИДЕО !
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 03 Юни, 2010 9:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Или на български както се казва "Сектор Г" acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 03 Юни, 2010 9:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Или на български както се казва "Сектор Г" acute


не си фиешън ти biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Чет 03 Юни, 2010 18:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-старият клуб в България Ботев (Пловдив) ще започне новия сезон от окръжните групи, реши БФС на днешния си Изпълком. Новооснованият клуб няма право да играе в "Б" група според правилниците на футболната централа. БФС отхвърли молбата на кмета на Пловдив Славчо Атанасов и на ръководството на новосформирания отбор, начело с Марин Бакалов. Самата молба е била разгледана от уважение заради историята на клуба.
Президентът на БФС Борислав Михайлов обяви, че има вариант "канарчетата" да започнат новия сезон във "В" група, но за това трябва да бъде постигната договореност с президента на "жълто-черните" Димитър Христолов за използване на притежавания от него клуб.

Тимът на Христолов, който бе изваден от "А" група в средата на сезона заради финансови проблеми, не е подал документи за участие в "Б" група за сезон 2010/2011 година, но има право да стартира от третия ешелон. Ако Новият Ботев и Христолов не постигнат договореност, то новосвормираният клуб ще започне от окръжните групи. Михайлов заяви, че събирането на подписки, които бяха над 14 000 не означава, че даден клуб може да започне директно от професионалния футбол.


Правдата възържествува biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Casual
Гост





МнениеПуснато на: Пет 04 Юни, 2010 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Както казваха на италиянците преди няколко месеца в едно село - GOODBAY AND DONT CRY biggrin
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 04 Юни, 2010 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

добре,
вие сериозно ли се кефите?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 131, 132, 133  Следваща
Страница 49 от 133

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum