Българската Сцена! ІІ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 131, 132, 133  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 19 Май, 2009 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Casual написа:
http://www.sport1.bg/sport1/node/137158

RIP


Ква е истината,че фенове на Ботев са го убили на тоя техния концерт?

СЛУХОВЕТЕ В ПЛОВДИВ СА ТАКИВА:


Преди няколко дена ми казаха,че жълтите са го прeтрепали от бой на тяхния концерт "свободен ботев"-не исках да повярвам,че е истина,но се оказва,че е така.Трябва да направим нещо!

АКО НАИСТИНА Е БИЛ УБИТ ЧОБАТА,ПОЛИЦИЯТА 100 % ПРИКРИВА СЛУЧЕЯ ОТ СТРАХ ОТ "ОТМЪЩЕНИЕ" ......

Преди няколко дена от познат в пловдивска ТВ, ми каза "На концерта, са убили някакъв клошар от Локото", аз не повярвах и казах, че е щяло да се чуе, отговора беше "Работя в телевизия!". Знае се, но определено се прикрива по някаква причина.

Тцтцтц...удъри с траба?!


от много силен източник знам за чобата---да-наистина е пребит(убит) с тръба......аз също не сам го мяркал от 10 дена, а го виждах всеки ден---почти 90% полицаите знаят дори извършителите, но идва дерби и мълчат
................


ако наистина е починал човека да почива в мир, и дано не е убит от фенове на друг отбор... comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Casual
Гост





МнениеПуснато на: Вто 19 Май, 2009 12:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Слухът е от доста страни че папагали са го били с тръба по време на тяхния измислен концерт

Той горкия човечец нямаше кво да яде но винаги имаше някой лев за мач бил той домакински или на гостуване
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 19 Май, 2009 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

А такаааа....Пак типичното българско "бий кучето щом е безтопанствено". Ако е така куките гаранция прикриват нещата. Преди години същото стана и тук като един чорбар го светнаха на 200 метра от Националния при едно сбиване с говедата,но всичко се потули,защото иначе щеше да стане гражданска война...

Но в страни от това да посегнеш на бездомен човек независимо какъв е, си е...не знам...Обаче помнете ми думата че е дело не пишлемета и некой ще се похвали...И после не ми се мисли. bye black_eye bye comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Casual
Гост





МнениеПуснато на: Вто 19 Май, 2009 14:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
А такаааа....Пак типичното българско "бий кучето щом е безтопанствено". Ако е така куките гаранция прикриват нещата. Преди години същото стана и тук като един чорбар го светнаха на 200 метра от Националния при едно сбиване с говедата,но всичко се потули,защото иначе щеше да стане гражданска война...

Но в страни от това да посегнеш на бездомен човек независимо какъв е, си е...не знам...Обаче помнете ми думата че е дело не пишлемета и некой ще се похвали...И после не ми се мисли. bye black_eye bye comando


Абсолютно си прав
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 20 Май, 2009 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Сектор "Б" организира дарителска кампания за двама привърженици
Вто, 2009-05-19 19:58


Организираните фенове на Левски организират дарителска кампания за подпомагането на двама привърженици, които се нуждаят спешно от бъбречна трансплантация. Това са Христо Василев и Георги Николов.

Чрез фен-сайта Sector-b.com левскарите призовават за подкрепа, като на мача със Спартак (Вн) в неделя са били събрани 740,49 лв. от поставените касички на стадион "Георги Аспарухов".

Запалянковците информират, че в най-скоро време ще бъде открит номер, на който могат да се изпращат дарителски SMS-и.

За повече информация всеки може да се обади на телефони:
0888 915 001 и 0888 914 111.

Дарителска сметка на Георги Николов:
Обединена Българска банка АД, BIC: UBBSBGSF
IBAN: BG48 UBBS 0021 0535 4142 00

Дарителска сметка на Христо Василев:
Централна Кооперативна Банка АД, BIC: CECBBGSF
IBAN: BG43 CECB 9790 4095 3785 00 (в лева)
IBAN: BG87 CECB 9790 4195 3785 00 (в долара)
IBAN: BG25 CECB 9790 4495 3785 00 (в eвро)
Върнете се в началото
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Сря 20 Май, 2009 10:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Shanko написа:
Сектор "Б" организира дарителска кампания за двама привърженици


Може да го обявим и в нашия сайт... Момчетата от Саут дивижън помогнаха на Насо и ще е добре да им окажем съпричастност. Ммм?
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 20 Май, 2009 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Fobos написа:
Shanko написа:
Сектор "Б" организира дарителска кампания за двама привърженици


Може да го обявим и в нашия сайт... Момчетата от Саут дивижън помогнаха на Насо и ще е добре да им окажем съпричастност. Ммм?


точно,качвай го направо. clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 20 Май, 2009 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Действай...напиши че призоваваме бла бла бла... acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Сря 20 Май, 2009 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Готово! Смятам, че им го дължим! Те оказаха помощ за Насо... Колкото на повече места го има този призив, толкова повече хора ще го забележат.
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Май, 2009 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

ИЗЧЕЗНАЛ ФЕН НА ЛОКО ПД СЕ ПОЯВИ ЖИВ И ЗДРАВ
Веско Вълчев 21 май 2009 11:02
Размер на шрифта: A | A | A |


/© lportala.net


Принтирай Изпрати
Обявеният за изчезнал фен на Локомотив Пловдив с прякор Чобата се появи на Лаута днес. Култовият запалянко бе „погребан” от различни информационните агенции, но в крайна сметка се оказа, че е жив и здрав. Фенът на „черно-белите” за няколко дни е бил при свой роднина на язовир, край Раковски.

Около появилата се информация за изчезването на Чобата се пуснаха какви ли не слухове, свързани с евентуално негово убийство. Дори се стигна до напрежение между агитките на Ботев и Локомотив, след като първосигнално феновете на „черно-белите” се хванаха за информациите, че Владо, както е истинското име на Чобата, е изчезнал във времето около концерта „Свободен Ботев”. Така се създаде лека истерия само няколко седмици преди дербито между двата тима и ако Чобата не се бе появил, можеше да се стигне между инцидент между двете агитки, точно по тази линия. Дори пловдивската полиция бе обвинена в укриване на информация, с цел избягване на напрежението.

„Бяхме инициирали среща с пловдивската полиция по този случай. Само няколко часа преди нея ми се обадиха и ми казаха, че Чобата се е появил на стадиона”, коментира шефът на фенклуба на Локомотив и именник днес Костадин Славов. „Благодарим на полицията, че реагира своевременно”, каза още Славов.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 21 Май, 2009 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 21 Май, 2009 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Пускат два типа безплатни билети за феновете на Пирин
Чет, 2009-05-21 14:45
След като вчера вечерта се разбра, че "Карлсбер България" ще изкупи и раздаде без пари билетите, предназначени за феновете на Пирин в Благоевград, днес бяха взети следните организационни решения:

- Привържениците, които ще пътуват с организирания от клуба транспорт, ще могат да вземат пропуските си от вече обявените пунктове: Спа Център Хармония, Аква Парк, Градския универсален магазин- ГУМ и непосредствено преди мача с Ботев в събота. Тези билети ще разполагат с печат на клуба, което ще бъде означението, че собственикът им ще пътува с организирания транспорт

- Привържениците на клуба, които искат да пътуват със самостоятелен транспорт, могат да вземат билетите си от административната сграда на клуба, САМО срещу предоставен списък на пътуващите. Тези билети ще бъдат без печат и няма да важат за организирания транспорт.

Поради стеклите се обстоятелства и дарението от страна на "Карлсберг България", предварително изготвените пакети отпадат

clapping ви еба майката утрепана banned
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Май, 2009 15:14    Заглавие: Отговорете с цитат

СЯ ЩЕ СЕ ИЗСИПЕ КУЦО КЬОРАВО И САКАТА.НЕ Е ИСТИНА.
И друго което не ми стана ясно,като вземеш билет с печат не може да си хванеш влака или да си дигнеш колата и да дойдеш.Кво като се пишеш в разни списъци.Аз викам да ходиме да вземем 200-300 билета,както и фенове на други клубове,да набутаме карлсберг вътре с парите
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Май, 2009 15:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ахахаххахахах!

Неееее...неееееееееее....БГ действителност здравей, здравей...ГУМ-а biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 21 Май, 2009 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ахахаххахахах!

Неееее...неееееееееее....БГ действителност здравей, здравей...ГУМ-а biggrin biggrin biggrin



ГУМ-а е култово бе ,има гумен маркуч и пирони biggrin

а сега как се прави по света:

Валенсия субсидира феновете си за гостуването на Виляреал
Чет, 2009-05-21 14:20
Футболистите на Валенсия ще извадят от джобовете си 40 000 евро, с които ще субсидират билетите за 2000 свои фенове за гостуването на Виляреал. Срещата е решителна за четвъртото място в Примера дивисион, даващо право на участие в Шампионска лига.

Феновете на Валенсия ще трябва да платят по 20 евро за билет, вместо пълната цена от 40 евро, като разликата ще бъде покрита от играчите, съобщи официалният сайт на Валенсия.

"Ще опитаме да обединим силите си, за да усещаме подкрепата на феновете, все едно играем на нашия стадион", каза капитанът на Валенсия Карлос Марчена.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 131, 132, 133  Следваща
Страница 3 от 133

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum