ЛОКО СФ-БОРАЦ 26.08 20.00 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vojdek
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 11:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм...този който каза.Но ще ти кажа,че не си прав за Гигата.Защото той има много кинти,вярно е.Но също така е вярно че не може да ги пръсне ей така за трансфери.Нали като направи трансфери за 2 мил. и треа да плаща още толкова за заплати?И още за апартаменти и други глупости за ония примадони-футболарчета.Гигов не е Абрамович.То ако не са трансферите навън той не може да избие и 1/1000 от това което влага.А както казах пари има.Ама я да събереме ние за 1 трансфер 300 000 евро примерно?И после да плащаме 3-4000 ежро заплата секи месец.И апартамента 5-600 евро.И за стадиона некви кинти.И за автобусчето и за .............
И после какво?Няма и 300 лв. от билети,няма и 200 от артикули от ТВ права още 5-600 000 евро...и закъде?Тъй че мани ти ама ако се замислиш за един трансфер колко се вътриш без да връщаш нищо...май и аз и ти няма да ги праиме трансферите. :wink:
Колкото до играчите..Цоко да седи.Трябва ни се още.Едно полувреме прави на ниво.Защото го подценяваме ние,ама Рен взеха 2 гола у Франция и потрепериха,нали?
Другите са ми малко през....
А и Гигов не е ЛОКО.Да се разберем не го защитавам,просто да подържаме баланс некъв щот не е като да не дава нищо... :wink:
Айде стига сме пълнили темата с off-topic.Ще се видиме може би на следващия мач.Дано ги треснеме поне с 2:0 че да ми се върне поне малко вярата че тоя сезон може да стане нещо интересно :twisted:

П.П.
Плюс това съм се хванал на бас с 10-годишна давност за 100 кинта че Локо до 10 год. е шампион. :D
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

уфффф понякога наистина ме яд на буфера. ма такава ни е публиката ........наистина ултрасите трябва да се преместим от сектора някъде в страни ,щото като че ли излиза 4е ние сме виновни 4е не идват хора.....ама може ли да ги питам тия добри души на колко ма4а са се дигнали тая година ? да не говорим за гостуване ?! абе ебало си майката......... :oops:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 12:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Вождек няма да ти влизам резко ,че форти пак ще каже абе нямате търпимост! но ще ти кажа агиткакта ни е доста по безопасно място от кварталния гейм клуб или дискотека, кадето има дрога и други нерегламентирани места . Второ не знам на кой мач си бил ,но хард ядрото излезе можеби 20 мин след края на мача ,защото трябваше да се съберат знамена и други преспособления , не възможно никой от тези 100 хард фена да е бил пиян и да е смачкал някой твой приятел!! Това са филми от приказките и тъпи журналистически приказки. Точно ние и по точно 10 млади момчета бяха 2 часа преди мача за да се вържат знамена , а хората от фенклуба да създадат нормална организация при влизането в естадиото за която пречеха безумните домакини от сатдиона . За да има артикули и шалчета локомотивската публика - точно тези лумпени вършат вече 9 г работата в тази насока ! За това пич театъра се намира в центъра постановки много, явно си сбъркал трибуната и форума на твоята изява . По диема има театрални постановкш от Вишата лига приятно гледане !
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Вождек няма да ти влизам резко ,че форти пак ще каже абе нямате търпимост! но ще ти кажа агиткакта ни е доста по безопасно място от кварталния гейм клуб или дискотека, кадето има дрога и други нерегламентирани места . Второ не знам на кой мач си бил ,но хард ядрото излезе можеби 20 мин след края на мача ,защото трябваше да се съберат знамена и други преспособления , не възможно никой от тези 100 хард фена да е бил пиян и да е смачкал някой твой приятел!! Това са филми от приказките и тъпи журналистически приказки. Точно ние и по точно 10 млади момчета бяха 2 часа преди мача за да се вържат знамена , а хората от фенклуба да създадат нормална организация при влизането в естадиото за която пречеха безумните домакини от сатдиона . За да има артикули и шалчета локомотивската публика - точно тези лумпени вършат вече 9 г работата в тази насока ! За това пич театъра се намира в центъра постановки много, явно си сбъркал трибуната и форума на твоята изява . По диема има театрални постановкш от Вишата лига приятно гледане !
[smilie=coolup.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Вождек няма да ти влизам резко ,че форти пак ще каже абе нямате търпимост! но ще ти кажа агиткакта ни е доста по безопасно място от кварталния гейм клуб или дискотека, кадето има дрога и други нерегламентирани места . Второ не знам на кой мач си бил ,но хард ядрото излезе можеби 20 мин след края на мача ,защото трябваше да се съберат знамена и други преспособления , не възможно никой от тези 100 хард фена да е бил пиян и да е смачкал някой твой приятел!! Това са филми от приказките и тъпи журналистически приказки. Точно ние и по точно 10 млади момчета бяха 2 часа преди мача за да се вържат знамена , а хората от фенклуба да създадат нормална организация при влизането в естадиото за която пречеха безумните домакини от сатдиона . За да има артикули и шалчета локомотивската публика - точно тези лумпени вършат вече 9 г работата в тази насока ! За това пич театъра се намира в центъра постановки много, явно си сбъркал трибуната и форума на твоята изява . По диема има театрални постановкш от Вишата лига приятно гледане !



добър пост ама на Чикяра...

Вождек мождек ли си...леко с определенията каква агитка сме били и на кой приличаме Ние сме лицето на Локомотив именно хората с по-крайно мислене и ако ние даваме всичко от себе си за да ходиме на всеки мач и да вържеме
знамето във всяко село и в чужбина такива като тебе ходят на 3 мача
в годината...и не само запалки и граната да имах и нея щях да метна..щото докато ти люпеше семки 20 реда нагоре ние не спряхме да викаме цял мач....

Що съм викал Цигани ли...щото по-принцип мойто момче се разрови малко в историята ни и можеш да разбереш каква е омразата между България и Сърбия...защо Македония ни мрази и кой е виновен за това...явно си бегал от часовете :oops:

10-то като имаме Сърби в отбора да пееме химна на Сърбия ли..пръц

30-то това е Ултрас форум(може би ) и такива като тебе нямат място тука... да не кажа по резки думи

освен на Теаътър и на Кино межеш да ходиш...


ППС: за последен път влизам в спор с такива ама пича прекали..


така че не си правете труда да ми8 отговаряте...поздрави и Србе на Врбе 8)


Последната промяна е направена от Zaspalan на Чет 28 Авг, 2008 13:22; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 13:18    Заглавие: Отговорете с цитат

пича си каза неговата гледна точка ... недейте толкова рязко да реагирате ...

който му е кеф идва при нас, който не - да подкрепя по собствен начин ... thats the way aha aha i like it

:twisted: [smilie=ebilxmas-hat.gif] [smilie=geesturbed.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
пича си каза неговата гледна точка ... недейте толкова рязко да реагирате ...

който му е кеф идва при нас, който не - да подкрепя по собствен начин ... thats the way aha aha i like it

:twisted: [smilie=ebilxmas-hat.gif] [smilie=geesturbed.gif]



Винаги си бил много мъдър [smilie=coolup.gif] [smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif] 8)
Върнете се в началото
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

tsveteto написа:
Ra4mO написа:
пича си каза неговата гледна точка ... недейте толкова рязко да реагирате ...

който му е кеф идва при нас, който не - да подкрепя по собствен начин ... thats the way aha aha i like it

:twisted: [smilie=ebilxmas-hat.gif] [smilie=geesturbed.gif]



Винаги си бил много мъдър [smilie=coolup.gif] [smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif] 8)


Ултрас форума е един и е за всички,но не трябва да се забравя,че ОТБОРЪТ И СТАДИОНЪТ също са едни и са на всички... нали така.. :roll: :P
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Vojdek написа:
Не съм...този който каза.Но ще ти кажа,че не си прав за Гигата.Защото той има много кинти,вярно е.Но също така е вярно че не може да ги пръсне ей така за трансфери.Нали като направи трансфери за 2 мил. и треа да плаща още толкова за заплати?И още за апартаменти и други глупости за ония примадони-футболарчета.Гигов не е Абрамович.То ако не са трансферите навън той не може да избие и 1/1000 от това което влага.А както казах пари има.Ама я да събереме ние за 1 трансфер 300 000 евро примерно?И после да плащаме 3-4000 ежро заплата секи месец.И апартамента 5-600 евро.И за стадиона некви кинти.И за автобусчето и за .............
И после какво?Няма и 300 лв. от билети,няма и 200 от артикули от ТВ права още 5-600 000 евро...и закъде?Тъй че мани ти ама ако се замислиш за един трансфер колко се вътриш без да връщаш нищо...май и аз и ти няма да ги праиме трансферите. :wink:
Колкото до играчите..Цоко да седи.Трябва ни се още.Едно полувреме прави на ниво.Защото го подценяваме ние,ама Рен взеха 2 гола у Франция и потрепериха,нали?
Другите са ми малко през....
А и Гигов не е ЛОКО.Да се разберем не го защитавам,просто да подържаме баланс некъв щот не е като да не дава нищо... :wink:
Айде стига сме пълнили темата с off-topic.Ще се видиме може би на следващия мач.Дано ги треснеме поне с 2:0 че да ми се върне поне малко вярата че тоя сезон може да стане нещо интересно :twisted:

П.П.
Плюс това съм се хванал на бас с 10-годишна давност за 100 кинта че Локо до 10 год. е шампион. :D


А бе какво да ти кажа-сложни са бакиите на Гигов, ей го май ще продаде Димо и Иво на Левски.......Аз казвам добре: но кой ще вземе!?!!?! И трето: айде Гигов е собственик-добре, криво лево плаща нещо-извинявай, един нормален играч не е взел 3 години....Тия старите кримки си беха в отбора от преди 4 сезона...Е, не може така съгласи се!!! И И.Т. махна Гроздан-бил стар, бил тъп.....Тъп е, ама знаеше как да бие и знаеше, че му тлябват играчи и прадсказа този крах!!!!!
Върнете се в началото
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 16:19    Заглавие: Отговорете с цитат

:twisted: :evil: :twisted: :evil:
още съм бесен ,
няма да ви напиша кво мисля .............
но рибата се вмирисва от към главата.
:evil: :evil: :evil: :evil:
а г-н Бен от сериала -изгубени-вече нема нужда да се намира.
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 17:22    Заглавие: Отговорете с цитат

tsveteto написа:
Ra4mO написа:
пича си каза неговата гледна точка ... недейте толкова рязко да реагирате ...

който му е кеф идва при нас, който не - да подкрепя по собствен начин ... thats the way aha aha i like it

:twisted: [smilie=ebilxmas-hat.gif] [smilie=geesturbed.gif]



Винаги си бил много мъдър [smilie=coolup.gif] [smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif] 8)


Мъдър, но за сметка на това много млад!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Vojdek
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 18:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми се обиждайте като за начало а ми кажете че това което съм написал по-надолу не е вярно.

bulgarista,Никой не е казал че сте виновни.Напротив-твърдо за атмосферата,но се пак по едно време видях как запушваха на малкото деца носовете да не дишат.Вятъра е кофти нещо,а онова си беше бая димка.

lokoman,благодарско че си прочел точно това което бях написал.Явно може и да сме били на различни мачове,защото на онзи на който аз бях,накрая към тунела се затичаха доста хора,някои от тях доста афектирани,и един от тях бутна един дядо...разбираш ли?Възрастен човек?Схващаш ли идеята?Нито се спря да се извини,нито е обърна поне да види добре ли е човека?Яко културно!!!

Zaspalan::
xiii. Не се прави на вандал, не разрушавай това което те заобикаля, не кради от магистралите или от обикновенните пътища каквото и да било.
Прочети си идеологията на крайните,и после ми говори за седели и неседели в час.
50-то щом е ултрас форум си го направете затворена група.После питайте защо няма фенове на мача?Пращай всички фенове които не са
членове на ултрас формацията на кино и театър и не се учудвай,
ако накрая останете само вие.Дръж се враждебно с феновете,на мен лично не ми пука-аз пак ще отида и в Надежда и на гостуване,ако имамвъзможност и т.н.И честно казано с тия приказки само градиш лошо име на всички от Ултрасите.
100-но пей който искаш химн,но след като си обидиш на расова основа играчите от отбора не очаквай много от тях.
170-то и аз мога да пиша и да говоря наизуст,като съм прочел отгоре-отгоре мнението на писалия преди мен.Не ми се занимава да споря с теб,щот сме от един отбор и няма смисъл.Но все пак си помисли дали не съм прав,преди да съдиш.
A и грам не ме "брига" дали сърби или "македонци" ме мразят.Отидох на футболен мач,а не на "Оплюй другарче".
А,за малко да забравя-чел съм история и никъде не виждам да наричат сърбите цигани,нито да пише че са произлезли от цигани.
А това че отборченценценценто им ни засрами насред София,то вината е у наш'те играчи а не у техните или у публиката.
Спирам да не ни банне модератора заради безмислени спорове.
Различни хора-различни нрави.Демокрация=прави каквото искаш
стига да не пречиш на всички останали. :wink:
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 20:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Истината за отпадането ни е липсата на тримата големи - КАЙО,ЦЕЦО И МАРЧО.......с тях и треньор Окука на 100% влизахме в групите на УЕФА....НО......сега ще е така :twisted: :twisted: :twisted: няма сърце/Кайо/,мозък/Марчо/ и стрелец/Цецо/ ........има едно нищо :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 20:53    Заглавие: Отговорете с цитат

айде Черно море и Литек с 1 кръг за УЕФА :roll:
Върнете се в началото
loko_sf_forever
Гост





МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

АРЕ ДА ГО ДУХАМЕ. ВСИЧКИ ДРУГИ БГ ОТБОРИ ЩЕ ИГРАЯТ В УЕФА, А НИЕ ЩЕ ГО ДУХАМЕ!

Така е докато има балъци дето колкото по-надълбоко им го навират, толкова по-нашироко си отварят дупетата. Не били хейтъри, не били не знам си какви. Затова в БГ е такава цигания, щото всеки си трае.

Докато Гигов е там и няма кой да подпали мрежите, все така ще го духаме. Всичко друго е BS.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следваща
Страница 11 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum