Феновете по света II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 72, 73, 74  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Авг, 2011 8:29    Заглавие: Отговорете с цитат

хахаха

оня окървавения верно е с некви плувки,ебати и селяците biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 03 Сеп, 2011 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Футболистите на Рапид Виена подкрепиха кампанията за легализиране на пироефектите

Футболистите на австрийския Рапид Виена подкрепиха кампанията на австрийските фенове, борещи се за отмяна на забраната за използване на пиротехника по стадионите в Австрия.

Австрийската футболна федерация и правителството на страната наложиха забрана за използването на всякакви факли, димки и фойерверки по трибуните на стадионите в страната. Забраната влезе в сила през май 2010 г. и беше закрепена със специална разпоредба в наказателния кодекс на страната. Нарушаването й води до санкции включващи сериозни глоби, забрана за посещение на футболни срещи и дори ефективна присъда.

Още тогава стартира и кампанията на феновете в Австрия срещу забраната, включваща издигането на банери с лозунги призоваващи за отменяне на разпоредбата. На дербито с Аустрия Виена, играчите на Рапид излязоха на терена със специални фланелки, призоваващи към отменяне на забраната.


Огромен респект!!! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 03 Сеп, 2011 9:48    Заглавие: Отговорете с цитат

огромен проблем имат в Австрия с пирото...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 03 Сеп, 2011 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
огромен проблем имат в Австрия с пирото...


То да беше само там...Е оня ден във Финландия за една факла АСАВ нахлули в сектора и заключили 10 човека...Тва и тука го няма bad banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 07 Сеп, 2011 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Британски фенове убиха вчера един запалянко на Уелс при масов бой


"британски фенове"
добре ли е,британски фенове не значи английски бе малоумници,британци са и ирландци,уелсци,шотландци,англета angry2
обичам Бг убити хуьове да ми пишат на дедовия,
а по случката Кардиф и Суонзи са се млели и един е дал фира...кофти black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 09 Сеп, 2011 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат



ЯКО!!! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
UU



Регистриран на: 22 Яну 2011
Мнения: 36

МнениеПуснато на: Съб 10 Сеп, 2011 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.ultra-tribune.com/2011/09/kickers-offenbach-season-overview.html

Офенбах - сезон 2010/2011
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 14 Сеп, 2011 8:24    Заглавие: Отговорете с цитат

ха...

Цитат:
Лондонската полиция вече се подготвя за следващата битка. За първи път от години отново ще играят кръвните врагове Милуол и Уест Хям.Те ще се срещнат този сезон в Чемпиъншип.

За последно на 25-ти август 2009-та, пред погледа на целия английски футбол в света, феновете на двата отбора направиха зрелищно нахлуване на терена и масови безредици.Това е може би най - големия инцидент в най - новата история на английския хулиганизъм.

"Аврам Грант, легенда на Милуол "

Това гласеше подигравателен транспарант, качен на самолет от феновете на Милуол по повод изпадането на Уест Хям от Висшата Лига.

Кой би си представил, че двата отбора ще се срещнат пак, след като бяха с две дивизии разлика.Милуол обаче се изкачи, през 2010-та в Чемпиъншип, докато Уест Хям изпадна там под ръководството на Аврам Гранд.

След сблъсъците през 2009-та, имаше идея, двата отбора да играят по между си без публика, завинаги.В крайна сметка, нищо не бе направено.

Събота, 17 септември от 12, 30 за първи път от шест години ще се играе мача между съперниците. Декора е стадиона на Милуол. Лондон е притаил дъх.

Съперничеството между Уест Хям и Милуол датира от времето, когато английският футбол все още е в начален стадий и бедността и безработицата в обществото са голям проблем. Основан през 1885 г., от работници и докери на пристанището, клуб Милуол Роувърс, по късно Милуол. В съседната корабостроителница, впечатлени от успеха на съседния Милуол, десет години по-късно е създаден футболен клуб, който е наречен на корабостроителницата Thames Ironworks. Пет години по-късно клубът е преименуван на Уест Хем Юнайтед.

Още преди първия сблъсък между двата клуба цари омраза и завист. Играчите от двата отбора са от същия квартал и е всеки ден буквално се борят за оскъдните работни места в Източен Лондон .

Омразата между привържениците на Уест Хям и Милуол е толкова дълбока, че не може да се сравни с другите дербита по футбол.



_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hooligana1986



Регистриран на: 16 Сеп 2006
Мнения: 719
Местожителство: In The Heart Of The Enemy

МнениеПуснато на: Сря 14 Сеп, 2011 13:17    Заглавие: Отговорете с цитат

AПОЕЛ (Никозия) - Зенит
umnik2 connie_nutzo



Даже и знаме изгърбили на руснаците баси цирка..


Милан на ноу камп:


Порто - Шахтьор





Borussia Dortmund vs Arsenal




http://www.youtube.com/watch?v=W0kfkNEdwd8&feature=player_embedded


Olympiakos - Olympique Marseille







_________________

ALL GIVE SOME - SOME GIVE ALL !!
DB
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Сеп, 2011 10:54    Заглавие: Отговорете с цитат

biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пет 16 Сеп, 2011 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам дали е пускано тука,ама случайно попаднах на него и е интересно. Жалко,че не пише за Славия biggrin

http://www.fanface.bg/bg-futbol/item/1754-кои-са-еврейските-отбори-и-дали-действително-са-такива?.html
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Сеп, 2011 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
Не знам дали е пускано тука,ама случайно попаднах на него и е интересно. Жалко,че не пише за Славия biggrin

http://www.fanface.bg/bg-futbol/item/1754-кои-са-еврейските-отбори-и-дали-действително-са-такива?.html


Пускал съм го acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Сеп, 2011 17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Феновете на "Зенит" наказаха своя групировка
По материали от: ultras.bg

Фенове на " Зенит" обявиха чрез фенския си сайт Ландскрона.ру прекратяване съществуването на групата "Невская Застава"

По време на мача Шампионската лига между Апоел Никозия и " Зенит" се случи неприятен инцидент по трибуните.Пиян фен на "Зенит" метна бомба в публиката на Апоел и предизвика масова ярост по целия стадион. Към сектора на гостуващата агитка полетяха различни предмети и даже беше отнето едно от знамената, което в последствие беше върнато.Човека извършил глупавата постъпка беше наказан от своите.Тъй като руските феновете не са имали негативни чувства към гърците, групата в която членува фенът хвърлил бомбата направо беше разформирована.

Общо 3-ма руснака бяха задържани на мача, заради което чартърния полет на феновете закъсня с няколко часа.


Е на тва му викам мечтан за мен вътрешен контрол и дисциплина.За тва тия ще са на върха. clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 17 Сеп, 2011 7:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Феновете на "Зенит" наказаха своя групировка
По материали от: ultras.bg

Фенове на " Зенит" обявиха чрез фенския си сайт Ландскрона.ру прекратяване съществуването на групата "Невская Застава"

По време на мача Шампионската лига между Апоел Никозия и " Зенит" се случи неприятен инцидент по трибуните.Пиян фен на "Зенит" метна бомба в публиката на Апоел и предизвика масова ярост по целия стадион. Към сектора на гостуващата агитка полетяха различни предмети и даже беше отнето едно от знамената, което в последствие беше върнато.Човека извършил глупавата постъпка беше наказан от своите.Тъй като руските феновете не са имали негативни чувства към гърците, групата в която членува фенът хвърлил бомбата направо беше разформирована.

Общо 3-ма руснака бяха задържани на мача, заради което чартърния полет на феновете закъсня с няколко часа.


Е на тва му викам мечтан за мен вътрешен контрол и дисциплина.За тва тия ще са на върха. clapping clapping clapping clapping



кое е мечтан контрол?
да лапаш на гърците сосе ташаците и да се снимаш с банери Ортодокс брадърс??? comando
тея па са толко далече от истината,предаваш си хората да се прайш пред некой,айде нема нужда.... bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 17 Сеп, 2011 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей...ама тва българите все да сме на контра и да викаме "Е такова животно нема" като видим жирафа у зоопарка... Щом така са решили хората да им се прай ефала на религиозна основа - решили са. Идеята е че го спазват и важи за всички. А не като при нас "Ааа тоя ли ше ми каже, аз ще си праа квото си искам". Там като си правиш квото си искаш ли прайш изцепки те саморазформироват,така че друг път да си знаеш. black_eye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 72, 73, 74  Следваща
Страница 67 от 74

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum