Българската Сцена! ІІ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 131, 132, 133  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 07 Дек, 2010 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

жалко по принцип,
смисъл от фенска гледна точка ташак брутален,
но замисъла им за отбор,школа,работа с обществеността-това е пътя. acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hooligana1986



Регистриран на: 16 Сеп 2006
Мнения: 719
Местожителство: In The Heart Of The Enemy

МнениеПуснато на: Чет 09 Дек, 2010 14:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Бирои на гейарена




_________________

ALL GIVE SOME - SOME GIVE ALL !!
DB
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 09 Дек, 2010 14:52    Заглавие: Отговорете с цитат

левски да приемем че са евроидиоти,ама тея какви са,
иначе го докарват на бройка за без пари пътуване.... connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 10 Дек, 2010 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат



comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 11 Дек, 2010 0:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Фенове развявали знамена на Локо (Пд) на концертите на Емилия в САЩ


Локо идеята явно се е вляла във вените на Емилия. Най вероятно системите е сложил любимият й Коко Динев. Онази вечер, навръх студентския празник в пловдиския нощен клуб Histeria, чалга точилката се впусна в размисли и страсти около черно-белия футболен тим.

"Исках Локо да бъде в тройката преди Коледа, но моето желание не се сбъдна. Надявам се обаче след края на сезона момчетата да се стягат за евротурнирите. На концертите ми в САЩ се почувствах поласкана, след като видях много български знамена, на които пишеше Локомотив. Те се вълнуваха много за отминалия мач с Миньор за Купата. Локо идеята е по цял свят", сподели пред репортер на "Под тепето" половинката на Коко Динев.

Явно Емилия влияе някак на футболярите, тъй като освен със студенти, Histeria бе фрашкана и с ритнитопковци. Там бе почти целият отбор на Брестник, както и защитникът на Левски Йордан Милиев.

comando comando comando comando comando

На тая единствено бих й развявал бикините докато краката й немат досег със земята.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 12 Дек, 2010 10:48    Заглавие: Отговорете с цитат

"А" група - кух бизнес за 264 милиона лева
11 декември 2010 | 06:42
(24) Чат Споделете55 Свежо Twitter Колко струва "А" група? На хартия цената е около 264 млн. лв. Само че клубовете ни са като гробница на пазара за недвижими имоти - има ги, ама никой не ги иска. Цената на "А" група се определя по няколко показателя. Единият е общата пазарна стойност на всички футболисти, които играят в 16-те отбора. Към тях се добавя капиталът на 12-те клуба, които са търговски дружества. Плюс договора за телевизионни права, който все още е за 50 млн. лв.

Футболисти за 166,7 млн. лв.
Ако се вярва на германския сайт Transfermarkt.de, в "А" група в момента са събрани футболисти на обща стойност 166,7 млн. лв. (85,275 млн. евро). Само че няма къде да ги продадеш. Германците претендират за точност на оценяването по специална методология, базирана на пазарните принципи. Така се оказва, че в "А" група хем има футболисти за толкова пари, хем няма пазар да се изкара нещо от тях. Сигурно струват нещо, ама цял живот ще си ги носят на гръб. И ще продават някой веднъж на няколко години.

Капиталисти губят като бесни
Клубовете в "А" група имат общ уставен капитал от 47,75 млн. лв. Но точно тези с най-високия капитал губят като бесни. Уж големи капиталисти, ама не могат да си направят сметката. Черноморец например има акции за 25 млн. лв., отделно е апортът на спортния комплекс в кв. "Акациите" за същата сума. На последното събрание на акционерите се реши да пристъпят към изваждането на стадиона от капитала. Но пак остават акции за 25 млн. Само че за миналата година Черноморец е отчел счетоводна загуба от 10,78 млн. лв. Това безразборно харчене е една от причините "Петрол холдинг" да спре парите, а Балъков да си замине.

Същата история е и в ЦСКА. Капиталът на клуба е 6,5 млн. лв. За миналата година от Армията декларираха загуба в размер на над 11 млн. лв. Отделно тънат в борчове, на които и Симеон Дянков не може да им хване сметката. Черно море е с 5 млн. лв. капитал и над 3 млн. лв. загуба според последния счетоводен отчет, публикуван в търговския регистър.

Славия е най-скъпият клуб
В цялата "А" група има само един клуб, който реално разполага със значителна собственост и се управлява по пазарни принципи. Това е Славия, който си има собствен стадион с прилежащите площи. Уставният капитал на клуба е 9,65 млн.лв. От тях 34% са апортна вноска на общината, което е и блокираща квота в дружеството. Апортът е на стойност 3,23 млн. лв. Славия, единствен от клубовете с висок капитал, не е губещо дружество. За президента Венци Стефанов се знае, че като удари калема в края на годината, не трябва да е на минус. Венци и Славия са инвестирали в стадиона и помощните игрища над 50 млн. лв.

Литекс има стадион
Някои клубове нямат стадион, други ползват общинските, трети чакат на концесия, четвърти я получиха, ама не правят нищо. Само Литекс обаче е клубът в "А" група, който хем има концесия, хем стадионът му е в нормите на УЕФА. Това лято Гриша Ганчев хвърли 7 млн. лв., направи нови сектори, всичките покрити с козирка. Левски е другият клуб, който има стадион в нормите за Лига Европа. Ползва го безплатно, но за последните 10 години за поддръжката е хвърлил повече от 15 млн. лв. Само че Герена вече е овехтял, а трибуните си променят наклона заради свлачището отдолу. Въпрос на време е сектор "В" да се изсипе към игрището. Третият стадион по изискванията на УЕФА е "Лазур" в Бургас, той принадлежи на холдинга "Петрол".

Парите от тв права - има ги, ама докога?
Друг актив на "А" група е договорът за телевизионните права. Сделката е най-едрата, извършвана някога във футбола ни. Договорът е за общо 50 млн. лв. за периода 2008 - 2013 г. Само че и там не е ясно докога ще идват пари. Вече се чува, че през пролетта футболни хора и телевизионери сядат на масата за преговори, за да режат парите. Ако въобще има какво да се реже.

Това е то "А" група. Де факто струва 264 млн. лв. Фактически от лятото може да няма и пукнат лев.

Станил Йотов
Цветан Ламбрев


Още по темата

Левски е най-печелившият клуб в България


connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

евала clapping


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат



Рапид, ПАО, Бешикташ, Спортинг... София се оказа тясна за много хора гостуващи тук. Поздравления на замесените
acute
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Бях убеден че така ще стане...Просто тука или идват само баламурни кинтаджии или си мислят че ние идея си нямаме за кво иде реч. bye bye bye black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 15:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Бях убеден че така ще стане...Просто тука или идват само баламурни кинтаджии или си мислят че ние идея си нямаме за кво иде реч. bye bye bye black_eye black_eye black_eye


и сериозни хора не идват тука,
като дойдоха сериозни хора от Рома се чу веднага bye .
Тея Рапид братче ги засичах се снимаха некви баламурници на Ал.Невски connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 15:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Именно... А и сериозните си пазат постата и гледат много много да не се навират между шамарите щото им е ясно че на изток от Италия и керемидите бият. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма никакво значение от кви хора са гърбени знамената... квото и да си говорим добър сезон направиха и чорбата, и говедата.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми като ги класирахме И двата отбора...как нема да напраат. Докато е така ние ще си е мелим с Моната, Сливен и чат пат с Израел, а те.... bye chicken blum2 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 21:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Балтанов би рекорда на Дембеле, хванаха го с 2 промила алкохол в кръвта
17 декември 2010 13:10 Размер на шрифта: T- | T | T+
Балтанов би рекорда на Дембеле, хванаха го с 2 промила алкохол в кръвта
© Gong.bg
Още по темата:
ВИДЕО: Гросмайсторски завършек на годината за Левски - с победа срещу Спортинг
Арестуваха Дембеле, карал пиян

Полузащитникът на Левски Лъчезар Балтанов бе хванат да кара с два промила алкохол в кръвта. Тази сутрин около 8 часа халфът на „сините” е претърпял лек пътен инцидент, като е ударил отзад друг автомобил със своята кола. При направената алкохолна проба се е оказало, че 22-годишният футболист се е почерпил доволно.

Балтанов подобри рекорда на Гара Дембеле с едно малко питие отгоре. Французинът бе хванат с 1,7 промила, а Балтанов стигна до „гросмайсторската” граница - два промила.

Играчът влезе като тактическа смяна в последната минута на двубоя между Левски и Спортинг Лисабон.

От Левски потвърдиха информацията, че техният футболист се е проявил в лоша светлина тази сутрин.
http://gong.bg/view_article.php?article_id=175599
за това лаино Метушката ми е разправял легенди, как неможе да се качи в колата от алкохол, пиян на руски обущар и кара из люлин с 120 JC_burp JC_stupid
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 17 Дек, 2010 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами като не могат да пият, да не пият бе деееба мааму!!! Само излагат алкохолната терапия!!! angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 131, 132, 133  Следваща
Страница 91 от 133

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum