Берое-ЛОКО-СФ,07.08.09(петък)-18:00,Ст.Загора,ст.Берое
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 06 Авг, 2009 16:50    Заглавие: Отговорете с цитат

за това дали сме отбор еднодневка се вижда от вечната ранглиста на А група(не влизат сезоните когато сме играли под името ЖСК-Славия)

Локомотив(София) 58 сезона,1630 мача 695 победи,417 равни,519 загуби,голова разлика 2412-1933
.......................................................................................................
Берое(Стара Загора) 42 сезона,1231 мача 396 победи,280 равни,555 загуби,голова разлика 1502-1888
С две думи 16 сезона по-малко,399 мача по-малко, но пък за сметка на това с 36 загуби повече и доста отрицателна голова разлика.От секъде се вижда,че сте асансьор.Макар,че от всички асансьори сте на второ място след Черно море

Това за отборите еднодневка.Иначе съм на мнение,че А група заслужава да играят отбори като Берое за разлика от селата които я обитават в момента
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fuckside
Гост





МнениеПуснато на: Чет 06 Авг, 2009 21:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Що не си направите една шопска лига на великите грандове и техните две курви, приберете си и Бела и Марек, за да можете да си правите минети. Оставете Българския футбол на останалите отбори да видите как ще се проеменят нещата. Асансьор сме били деба евробойци и големци bad
Върнете се в началото
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 0:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Лично мнение: Оня път изпаднахте защото си го заслужавахте и поради това че Бела ви би с 3-1, докато като домакини взехте само 2-1 ми се струва..Другото са прости оправдания а и освен това виждам Берое като изпадащ отново, не ми се вярва някой от Миньор,Пирин или Сливен да са зад вас, реалността е различна от пожълтелите снимки от Народен спорт
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 0:40    Заглавие: Отговорете с цитат

fuckside написа:
Що не си направите една шопска лига на великите грандове и техните две курви, приберете си и Бела и Марек, за да можете да си правите минети. Оставете Българския футбол на останалите отбори да видите как ще се проеменят нещата. Асансьор сме били деба евробойци и големци bad


И да ви лишим от смисъла на живота ви да има кого да мразите?! Не! Не можем да ви причиним това. biggrin biggrin biggrin bye

Брато колкото и да ми се пънеш и да ме замеряш с енциклопедика, мине немине пост и ти лъсва дребнаа провинциална душичка. Дерзай Андрешко, каруцата на бирника вече е 4х4 и ще се измъкне от блатото, в което ще останеш ти. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BEROEfan
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 1:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Много сте ми забавни с тази провинциална тематика и деленето с БГ - България не е София и останалите за ваше сведение, а си е едно цяло, както и СЗ е последното място, за което да говорите за каруци и Андрешковци, защо ли това ми изглежда пречупване през призмата на собствените провинциални комплекси biggrin Нормално е, спокс, в БГ са малко истинските граждани, а за Надежда и Люлин - да не говорим acute
Най-важното-вие не сте ни дразнител, нито като отбор, нито като агитка, напротив, вие ни нападахте и обиждахте тук нонстоп.
На мен лично сте ми симпатичен отбор, но като агитка сте - нека бъдем обективни - наистина както вие казвате няма място за сравнение - 20 човека...
Интересно ще ми е включването на капитана на канарчетата днес biggrin Но и нашия нападател е бивш канар и се доказа в контролите.
Иначе сега открих интересна статия за вас - Сезон 2008/09 - успешният провал на Локо (Сф) http://www.sportal.bg/news.php?id=180076
Спрете се със заплахите за изпадането в Б група - това е нормално във футбола, дори Нюкясъл отпадна, това е спорт, важното е бързо да се върнеш в елита, както ние, нали? Важното е, че и ние, и вие, сме качествени и с характер отбори, но ни натискат и не допускат до титли от върха отдавна.
Ще се изкефим заедно на страхотен мач на терена днес, нали?
Успех и САМО БЕРОЕ! И победа за нас, поне с 1 гол разлика от мен! biggrin
Върнете се в началото
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 7:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде на СЕЛООООООО!!!!!!!! Ние тръгваме!
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 7:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж приятел,не ние налазваме вашия форум да пишеме всевъзможни глупости колко снасят кокошките в старозагорско,какви складове и предприятия има открити,кой го боли кура ,честно?
Жестокото доказване и избиване на комплекси,аз спрямо теб няма какво да се доказвам и да избивам комплекси,повярвай.
Клишета ,простотии,стягане на анални фисули....баста.
"Успешния провал на Локомотив"-да съгласен съм,бихме 2 пъти Левски-единия път с 3:0 на Герена-пожелавам искрено на вашия зелен "гранд" такъв провален сезон.
Да си червено черен е много повече от Люлин и Надежда,от всички наши фенове дали има и 20% да са от тея 2 квартала,аз също не съм от тях.Да си червено-черенпърво семейна традиция,чест,всички сме слушали от бащи,дядовци за "НАЧКОВА ДРУЖИНА. acute
и не сме възпитавани да мразим "Тея тъпи шопи,майка им мръсна" Пак показвате незнание и тъпа комплексарщина как Люлин и Надежда били по големи села от Зара/гад блес ю/,
защо тогава се тъпчете десетки горди заралии,ямболии,радневци,сливналии и прочие хейтъри в една двустайна панелка в Люлин като делите колосалния наем от 400-500 лева????нали е гето,нали София е мизерия,нали няма идентичност?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 8:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато фактите говорят и боговете мълчат , Търо ви го каза един посредствен асансьор, който цял живот мечтае да бие шопите и майните!
Пилата го каза много добре щом ви зле в София - изчезнете , след последния уикенд да затворим бариерите и си останете в бизнес колоса на южна българия , продайте си заведенията , хотелите които придобихте с ремедета и с корупциони пари и си създайте държава Загория със столица Берое. Понякога наистина разбирам партиите в Ломбардия които искат да се отделят от Италия. Както на тях им пречи италянскя юг , а градове като Торино и Милано го издържат - така се случва и в нашата държава. Разни дерибейчета от прованса - заралиичета ,хасковличета и тем подобни - дойдоха в столицата на крилете на измислени партии, нагушиха се , изпокрадаха , уредиха синчета в чужбина , изхвърлиха си боклуците в буквалния и в реалния смисел и сега реват против София - Люлин ,Надежда . Та нали точно вашите боклуци осраха и развалиха всичко строено и създадено в нашия град!
Като не ви харесва стойте си в Зара и ни оставете на бира !!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaralii4o
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 13:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, кога сме имали безплатни екскурзии ве дръвници , ко ми се обяснявате !!!!!!!!!!!!!!Идвайте в Стз... омръзна ми да гледам клетката празна biggrin
Върнете се в началото
stz
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 13:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте момчета! Днес колко ще сте на мача грубо? Няма смисъл да се спори за безсмислени неща. Това, че Локото е по-успешния отбор в момента е 100 % сигурно, но пък публиката ни е много много повече clapping . Което си е вярно си е вярно. Вашия отбор заслужава много по-голяма публика. И колкото и да приказвате Стара Загора е футболен град. Айде дано стане хубав мач и успех ;) Не се връзвайте на тези "беройци", които се заяждат в този форум с вас. Те са макс на 14 години и са ходили на не повече от 5 мача. Не мога да разбера каква е тази злоба преди мача, хем двата отбора попринцип не се мразят.
Върнете се в началото
dickielokosofia
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 15:26    Заглавие: Отговорете с цитат

абе тука някои фйенове на зеленитии от ст. гъзора се изкараха най- великия отбор ахаххахахааххааааааааааа!
ох, милитйи тйе
днес бирое пада иначе ви пожелавам да останете в А група
drinks
Върнете се в началото
fuckside
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 15:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Как на 14 бе аз съм на 12 тази година съм 6 клас хаха. Аман от малоумници. Каквото и да си говорим няма да ви променим мнението. Относно защо сме паднали от Беласица 3-1 отговора е измислена дуспа в 90-та минута, за да се обърнат директнте мачове в тяхна ползва иначе по голва разлика ние оставахме. Омръзна ми да споря с профани, аз провинциалиста, с тях столичаните хаха все така продължавайте. Айде че стана време за мач. Берое играе нямам нерви да се занимавам с глупости. Пожелавам ви да влезете в УЕФА за сметката на говедата или на чорбата!
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 18:53    Заглавие: Отговорете с цитат

тая идиотска държава трябва да я забранат....всичко в нея се управлява от един малоумен селянин от с.Микре....който на всичко отгоре не е и българин,а помак....няма такова рязане както второто полувреме....всичко се свиреше за Берое....аман да му дават титлата и да миряса мръсния помак....всичко е подготвил с неговите интриги....ама дано е види титлата под земята angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 19:06    Заглавие: Отговорете с цитат

ВСИЧКИИИИ - СЪДИЯТААА СЪДИЯТААА СЪДИЯТА ПЕДЕРАААС !!!!!
Всяко леко бутане за тях го свири.Тва да не ти е балет бе??
Ония тъпи селяни лежаха по 1 минута на всяко бутане.Накрая вместо да се дадът поне 5 минути продължение се дават 3 !!! И черешката беше на съдията педерас,който свири на втората минута и триистата секунда краи на мача !!!! АРЕ БЕГАЙ БЕ ............. ТВА АКО Е ФУТБОЛ ......... ПО-ДОБРЕ ДА НЯМА !!! ТЪПИ, ПРОСТИ СЕЛЯНИ !!!!!
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Амедик
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Авг, 2009 19:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Лека стъпка в страни от иначе сигурната титла angry2
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 9 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum