Феновете по света II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 72, 73, 74  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 27 Сеп, 2011 8:03    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя от ОФК много се изхвърля с бройките,на стадиона на Звезда и Партизан ходят по 250 човека макс
преди време си пишех с двама от тях,

ама са промити мозъци шовинистически и предпочитат да духат по линия на големите им агитки на сърби и на гърци,

смърт за тех angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Сеп, 2011 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Е тука е било мноо интересно:

Цитат:

Инфо Германия : Динамо Дрезден - Айнтрахт Франкфурт ( видео)
По материали от: ultras.bg


Това е едно много горещо дерби от германската Втора дивизия.Феновете на Динамо Дрезден са всепризнати в бившата Източна Германия, докато ултрасите на изпадналия от Първа Бундеслига, миналия сезон Айнтрахт се прочуха, като най-буйните привърженици в цяла Германия.

И двата отбора бяха подготвили супер хореографии.Феновете на Айнтрахт бяха разбрали от някъде, как ще изглежда хореографията на домакините и направиха същата, но в умален вид с пренебрежителни мотиви.

От друга страна, ултрасите Дрезден показаха (във вид на огромен надпис)много пленени шалове и знамена на противникови отбори гостували преди, включително и на Айнтрахт.



Е тва е е некво като надпис направено от гърбените шалове. Мноо оригинална идея:



А е тва им е кореото..Наистина много добро като техническо изпълнение:

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 27 Сеп, 2011 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

и невероятна атмосфера по трибуните,
евала на хората clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 27 Сеп, 2011 23:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Батее, тия Оцелул къде ги бихме като маче о дирек преди неколко години, че и нио се смееха, колко са дръпнали, не е истина просто.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ultras Passion
Гост





МнениеПуснато на: Сря 28 Сеп, 2011 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Sparta Prague – Slavia Prague 26.09.11 (3-0)
http://www.europeanultras.com/2011/09/sparta-prague-slavia-prague-26-09-11-3-0/

Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 29 Сеп, 2011 8:02    Заглавие: Отговорете с цитат

феновете на Зенит от град Питер
с позиция за случващото се в България,византия и западните чукари на въженце да увиснат,да си пишат ортодокс брадърс на оня свят

респект за русите acute


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 29 Сеп, 2011 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

РЕСПЕКТ, братушки! clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 30 Сеп, 2011 8:28    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sport.webcafe.bg/id_980707822_Albanskata_zaplaha_ot_Tetovo

СМЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪРТ!!! angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
prase



Регистриран на: 21 Дек 2010
Мнения: 37
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 30 Сеп, 2011 21:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Е тва е е некво като надпис направено от гърбените шалове. Мноо оригинална идея:
чак много оригинална не е, преди 4-5 години съм виждал някоя от традиционните им агитки (примерно Кьолн, ама не съм сигурен) със знаме, съшито само от гърбени шалове
а тая пролет БББ си празнуваха 25 години с лозунг на който буквите бяха от гърбени знамена
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 8:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Поли Тимишоара



иззет от куките подобрен транспарант на Спартак Москва
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат



Е така се прави. bb clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат



Нема кво да се лъжем...ама много добре и разчупено замислено и изпълнено с акуратност clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BUFER4ETO



Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 479
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Окт, 2011 7:14    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Metala"]

нека бъде светлина нека има деца acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 06 Окт, 2011 13:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Задържаха убиеца на фена на ЦСКА.Фенове от цяла Русия призовават за масов протест

В Русия задържаха и установиха самоличността на заподозрения в убийството на фена на ЦСКА в град Подолск, на 35 километра западно от Москва. Правоохранителните органи откриха човека, който е извършил нападението на феновете на ЦСКА в градчето, в резултат на което 18-годишно момче е починало от прободни рани в сърцето, съобщи руската полиция.

Иззети са записи от камери за наблюдение, което потвърждава участието на заподозрения в престъплението.Той е родом от Азербайджан, но според комисията участвала в разследването, конфликта не е на етническа основа.Убиеца го очаква 15-годишна присъда.

След смъртта на младежа, който е активен привърженик на ЦСКА, руските фенове из цялата страна призовават по форумите за организирането на масов протест.


Как нема ръшаните да изразяват съпричастност като на тях и е ясна тая хава. Ние си имаме мангали, а те дагестанци,чеченци, азери и всякаква друга сволоч. angry2 bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 9:45    Заглавие: Отговорете с цитат

бой по помачора....

Цитат:
Столицата на Босна и Херцеговина Сараево стана арена на кървава битка между феновете на местния Железничар и хърватския гранд Хайдук (Сплит), воден от Красимир Балъков. Двата клуба трябваше да изиграят приятелски мач по случай 90-годишнината от основаването на "Жельо", но двубоят беше отменен заради масовите безредици на стадиона и по улиците на града. Босненските медии съобщават за десетима пострадали, сред които и полицай със счупена ръка. В порталите се появи дори информация за един загинал в резултат на жестоките сбивания, но тя не беше потвърдена.

Всичко започнало час преди началото на мача. На трибуните на стадион "Гърбавица" имало малка група фенове на Железничар, които подготвяли хореографията и разпъвали транспаранти. Тогава се появили около 200 запалянковци на Хайдук и атакували агитката на домакините. На свикана по-късно спешна пресконференция от полицията обявиха, че феновете на Хайдук не са притигнали от Хърватия, а от няколко града в Босна и Херцеговина.

Сбиването на стадиона прерастнало в масови сблъсъци извън него. Въпреки опитите на полицията да овладее ситуацията, враждуващите фенове за кратко време превърнали улиците около съоръжението в декор, типичен за американски екшън. Екипите на Бърза помощ едва си пробивали път, а няколко от пристигналите журналисти били нападнати от разбеснелите се фенове.

Запалянковците на Железничар, които в началото отстъпвали по численост, много скоро получили подкрепа от най-крайната фракция, т. нар. "маниаци". Тези на Хайдук пък се представяли за част от прословутата "Торсида". Бомбички, камъни и всевъзможни предмети летели между двете групи. В същото време отборите вече били на терена и очаквали началото на мача. От Хайдук твърдо заявили, че няма да играят, ако на стадиона не влязат техните привърженици, пътуващи от Хърватия. Полицията в Сараево обаче изобщо не допуснала автобусите от Хърватия да влязат в града, за да не се стигне до още по-сериозни инциденти.

Твърди се, че представители на "Торсидата" дори се свързали с ръководителите на Хайдук и ги предупредели да откажат мача с посланието: "Ако тази вечер играете, по-добре не се прибирайте в Сплит!"






_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 72, 73, 74  Следваща
Страница 69 от 74

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum