ПАКТ ЗА СПАСЕНИЕ НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!!!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 8:59    Заглавие: ПАКТ ЗА СПАСЕНИЕ НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!!! Отговорете с цитат

Както Туро каза, хем не сме много, хем и тия дето сме, се делим и дърляме! ТОВА ТРЯБВА ДА СПРЕ! ПРЕСТЪПНОТО БЕЗХАБЕРИЕ НА ГИГОВ И ТОНЕВ трябва да се прекрати!! Трябва ни обединение - фенове, ветерани, треньори... ВСИЧКИ, които обичаме ЛОКО или поне малко ни пука!!!
ТРИ ТОЧКИ, предлагам аз! ТРИ ТОЧКИ, които, мисля, са напълно достатъчни и не би трябвало да има никакви спорове по тях, защото те са БЕЗСПОРНИ!

1. НА ВСЯКА ЦЕНА подобряване, възстановяване и инвестиции в ДЮШ-а на ЛОКО, без значение чия е базата и т.н. оправдания това да не се случва(защото това са НАШИТЕ ДЕЦА и няма оправдание за безхаберието точно по тая болка) - за да бъде тя отново НАЙ-ВЕЛИКАТА в БГ!!!

2. НА ВСЯКА ЦЕНА подобряване, ремонт, дострояване на стадион Локомотив, за да се превърне в най-красивия в България(какъвто без съмнение щеше да бъде ако с всички средства още по времето на соца не се пречеше и на Берков и на останалите след него да го завъши тоя стадион - защото с такъв стадион щяхме да се превърнем в истинска заплаха за двувластието на двете грандчета) - за да може отбора да се завърне У ДОМА СИ! БЕЗ ПОВЕЧЕ ОПРАВДАНИЯ за това чия соственост бил стадиона! Г-н Юда (иво тонев) е общински съветник и член на управляващата партия, която има пълно мнозинство в тоя съвет. Ако досега Гигов имае желание да вземе стадиона - щеше да е го е направил! Преди, защото парата купуваше всичко - и сега заради гореспоменатите факти.

3. АКО г-н Търговеца на смърт не желае да го направи, ДА СЕ МАХА и да отвори път на някой, който би го направил! С него или без него, по тоя начин, нито ще станем шампион, нито ще си оправим ДЮШ-а и базата, което е бъдещето на тоя клуб! По този начин той отказва бъдеще на Велик клуб с богата и славна история, отказва бъдеще на нас феновете, които обичаме с цялото си сърце и душа тоя клуб, тая емблема, тая идеология, наречена ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!

Толкова - 3 точки! ПАКТ ЗА СПАСЕНИЕ НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!

Призовавам ЖЕЛЕЗНИТЕ БРИГАДИ да оглавят това движение, тоя ПАКТ за обединение и СПАСЯВАНЕ НА ЛОКО СФ и с желязна воля да се борят за него, както и всеки един от нас - потомствените локомотивци, бивши футболисти, треньори, фенове от вчера или днес, служители в БДЖ, бивши и настоящи ръководители в клуба, секретарки и чистачки! Няма как всеки здравомислещ и независим по някакъв начин от парите на Гигов локомотивец - било той фен или ветеран, или треньор - да не подкрепи всяка една от тия 3 точки. СТИГА ОПРАВДАНИЯ - 20 години ги слушаме!
Знаме, ръководство, фланелки, цвят, медии, гласност - само някои отправни точки за РЕВОЛЮЦИЯТА, която трябва да се състои в кв. Свобода! Време е в кв. Свобода да се освободим от "оковите" на мерзавците, които дърпат с тях Локо към дъното!
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятелю,като те слушам и чета по-точно ,направо тръпки ме побиват !Тръпки на кеф разбира се... chicken clapping съгласен съм с тебе по всички точки и запетаи,НО има ЕДНО ГОЛЯМО НО... black_eye как да направиме така че ДА СЕ СЛУЧИ НЕЩОТО ,КОЕТО ЧАКАМЕ ОТ 1994 НАСАМ ?в Смисъл номера е да се намери алтернатива на тия хубавци в ПФК(псевдо)ЛОКОМОТИВ СОФИЯ.Щото нали се сещаш че ако НЕ ГИ ПРИНУДИМЕ ЧРЕЗ ДЕЙСТВИЯ,ДЕКЛАРАЦИИ,ПРОТЕСТИ НА ВСЕКИ МАЧ тея ше си лялят се една и съща песен... connie_29 Ето вчера четох че човека на който е сектор А по наследство няма претенции да прави молове и др. глупости а е готов ако от дружеството или както там се именува да се правят подобрения,ремонти и др.И СЕГА ВЕДНАГА дарадончо Димитровградския селтик connie_29 контрира със ЗАУЧЕНИ ОТ ШЕФА МУ ФРАЗИ И ДЕКЛАРАЦИИ:на стадион ЛОКОМОТИВ НИКОГА НЯМА ДА СЕ ИГРАЯТ ЕВРОПЕЙСКИ МАЧОВЕ,А СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ И БЪЛГАРСКИ ТАКИВА СЪЩО... comando демек са като го вземем и инвестираме парички след 4-5 години цялата хубостия отива на вятъра... bye
Тия са като БКП винаги са готови с реплики наизустени от дебелогъзи адвокати и хрантутници-съветници...ВЪПРОСА Е КАК ДА СМЕНИМЕ ТАЗИ ПАПЛАЧ И ДА Я РАЗКАРАМЕ ДАЛЕЧ ОТ СВОБОДА ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Хмммм...много ми хареса това със заглавието "пакт"...мноо яко звучи. И ми харесаха и контрапунктите в него,само че както се оказа за пореден път, май не само тия от ФК са за ебане,ами и лицето Аврионос и община, и областна оправа и т.н. Тва че ФК пак говорят, а не казват нищо не е ново. Това което трябва да искаме от тях на 100% е "стратегия за справянето с положението" Написана черно на бяло като документ, с точки,цели,срокове и начини на постигане. И да я закачат некаде, а ние да следим как се спазва. И най-вече да има отговорници. Там където тази "стратегия" среща затруднения да натискаме така както можем.

Другото е че на всяка цена трябва лицата от ОСК, Община "Надежда", Областна оправа и Министерство на спорта да се размърдат и поне да кажат нещо. Трябва да се синтезира АРХИВИНОВНИКА за цялата тая патова ситуация и той да се елиминира.

Но бъдете наясно,че това няма да стане от раз и лесно.Просто свикнете с мисълта,че поради факта че сме малко "не сме оферта" за никой, не сме на мода, не сме актуални. Така че имаме само себе си,но не трябва да спираме нито за миг да привличаме вниманието върху проблема. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Истината е да се легализираме....дали ще е пакт,гражданско сдружение или каквото и да е - няма значение.

Докато това не стане факт, всичко останало няма никакъв смисъл.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Legalize it! 0019-rasta2 0019-rasta2 0019-rasta2 a0553

Иначе съм съгласен. Но за това пак си треат нужните хора. Ще ми се да вярвам че извън ултрасите блатото на НФК не е заляло всичко и са останали чисти и достойни нерадикални локомотивци,които да се заемат. Ние като агитка може да сме двигателят на този процес,но следва редовите фенове да се идентифицират с нещата и да го оглавят. agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 13:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Е тука си в грешка Метъл... bye Ти който си от доста години на стадиона ,видя ли го тва чудо"редовият локомотивец" да ревне и да иска права или нещо от сорта.... comando НЕ ГО ЛИ ПОВЕДЕ И УВЛЕЧЕ ТОЧНО АГИТКАТА ,ЩЕ ИМА :НЕМА ДА ИМ СТЪПИМ ПОВЕЧЕ !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

адмирации Гепарди,
тва е пътя и начина горе -долу,
трябва да станеш един от нас,смисъл активно да учасатваш в процеситите,които са задействани и ще се получат нещата...
колко повече хора активно участват ,толкова по добре.
Иначе гледаме ли отстрани нищо не предприемайки се превръщаме в съучастници в съсипването на Локомотив София...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 18:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Къдееееее сиииии вярнааааа ти лИбооооооофффффффф желеееезнаааааааа..... bye bye bye Сеа разбирам на тия дето са дигали Априлското възстание какво им е било... С тая клесава рая...Ама тва ултрасите да не сме "хората-слънца"? Да огряваме насекъде.Или кво...всеки си вика "Те, те лудите да са живи", а да стои и да си попръцнуе на топло между кълките на жИната. Така революция не се прави...поне така са ме учили по история де...
Аре вие другите добре чакате на нас, ама давайте идеи и за радикализиране на масите. bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bobit94
Гост





МнениеПуснато на: Нед 13 Мар, 2011 12:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Лично мое мнение е че начин за спрявяне с проблема , първо да се върнем в Надежда където е стадионът ни , второ билетите трябва да са почти без пари за да се събуди някакъв интерес у хората без възможности ,освен това всички трениращи в Локомотив да са задължени да идват на мачове било то с треньор или сами и някак си Гигов трябва да си отиде чудя се аз не се ли намери някоя мутра да го гръмне?Това е лично мое мнение и не го налагам на никого.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 13 Мар, 2011 18:10    Заглавие: Отговорете с цитат

А ролята на ветераните как я виждате в тоя пакт да питам аз?!!? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bobit94
Гост





МнениеПуснато на: Нед 13 Мар, 2011 23:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ветераните трябва да предадат традцията вярата и честа към Локомотив на по-младите и да им демонстрират примерно държание и поведение.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 23 Мар, 2011 14:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Батки скийте каква поща почнах да получавам на мейла на агитката:

Цитат:
Слушайте сега момчета, трябва да бойкотирате следващия мач с Берое!!! Трябва да покажете, че ни пука за този отбор!!! Например влезте 2-ма човека и сложете един трансперант "Харесва ли ви без публика г-н Гигив", а отдолу "Няма те ли чест бе момчета", защото тозо ла*нар Гигив от 15 години съсипва отбора и целия клуб Локомотив!!!! Чакам да ми отговорите и САМО ЛОКО Smile)))))))))


Ега повече хора се пробудят и поне имат някакво отношение към нещата, не че това което пише е най-правилното. blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 1:24    Заглавие: Отговорете с цитат

От тук надолу нямаше нищо по темата и всичко замина ей тук
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

bobit94 написа:
Лично мое мнение е че начин за спрявяне с проблема , първо да се върнем в Надежда където е стадионът ни , второ билетите трябва да са почти без пари за да се събуди някакъв интерес у хората без възможности ,освен това всички трениращи в Локомотив да са задължени да идват на мачове било то с треньор или сами и някак си Гигов трябва да си отиде чудя се аз не се ли намери някоя мутра да го гръмне?Това е лично мое мнение и не го налагам на никого.


хахаха - това с гръмването е малко крайно, но пък глей до къде ни докараха, а?! Инае съм съгласен с останалото - и за билетите, и особено за децата. Едно реме беше точно така - водеха ни да гледаме батковците. ТАКА СЕ ВЪЗПИТАВА ЛОКОМОТИВСКИЯ ДУХ И ИДЕЯ! Е, малко кофти беше, че от целия отбор само 4-5 човека бяхме истински локомотивци, въпреки че всички носехме фланелката с влакчетоSmile Но това са подробности. Трябва ни някаква юридически издържана структура, която да има по-сериозни лостове за влияние и над общ. мнение, и над изедниците в клуба. За тва идеята за гражданско сдружение на Българиста е много удачна...
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

gepardy написа:
bulgarista написа:
Истината е да се легализираме....дали ще е пакт,гражданско сдружение или каквото и да е - няма значение.

Докато това не стане факт, всичко останало няма никакъв смисъл.


Ами айде де - дайте да правим нещо в тая насока!


Пиши ми на мен на лични или на bulgarista и си дай някакви координати, за да те включим в заверата agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum