Скивайте смех!:)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 178, 179, 180  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 06 Юли, 2010 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
pepi svoboda написа:
Абе тоя нема ли кои да го застреля да се не мъчи, деба и комуниста утепан деба comando


biggrin е па до колкото знам са го били от Ба Бо Бух , т.е. Баварци с Борци с Бухалки biggrin



не се прай ве,баба ти tе е водила biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 06 Юли, 2010 19:26    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=FY1uiVFG2-M

comando comando comando comando

Обърнете внимание на хореографията на "кукер денс"...Покъртително... biggrin boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 06 Юли, 2010 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://www.youtube.com/watch?v=FY1uiVFG2-M

comando comando comando comando

Обърнете внимание на хореографията на "кукер денс"...Покъртително... biggrin boredom


http://www.sport1.bg/sport1/node/180144

Вазелин за мазане и Вазелин за слушане
Вто, 2010-07-06 02:21

Вазелинът е гъста и мазна субстанция на петролна основа, лайтмотив на безбройни сексуални закачки, особено що се отнася до контакти между двама и повече представители на мъжкия пол. По съвместителство обаче Вазелин освен на лубрикант, изпълнява и функцията на придворен бард.

Пада си по сребристи джипове, футболистки прически, своднически костюмчета от пясъчна коприна, старомодно белканто, социална справедливост и здравата ръка начело на държавата. Жлезите му с външна секреция имат силна хиперфункция, което пък от своя страна причинява ответна обилна секреция от определени жлези с вътрешна секреция на почитателките му над 84-годишна възраст, за която те по принцип отдавна са забравили и си мислят, че пак са се изпуснали в кюлотите.

Обича да се пличка в хотелските басейни редом до силните на деня и да дава прочувствени интервюта, да си спомня с носталгия детските години в мегаполиса Селски Келеш и да се просълзява при мисълта как нелепа контузия му е попречила да стане футболист. Самосъжалението обаче е изкуствено като пионерския му патос пред микрофона, защото хитрото аграрче Вазелин тайничко се мисли за Хулио Иглесиас и зад големите и тъжни като на кошута очи играе усмивчицата на Бай Ганя.

Някога Вазелинчо се възбуждаше от червения цвят и левичарските идеи на един пловдивски младеж с безумен бретон и още по-безумни очи, който само за шест месеца превърна всички ни в милионери с хиперинфлация, ценови контрол и фалит на дузина банки.

Днес големият глас от Селски Келеш е захвърлил „Капитала" в ъгъла и е отворил Библията, а там пише да не даваш на лявата ръка да знае какво прави дясната. И Вазелин вече е десно-центрист, реформист, носител на новото и борец срещу унищожителното социалистическо наследство.

Както зад всеки успял мъж стои една силна жена, така зад всеки Вазелинчо стоят двама застаряващи културтрегери, Цончо Гусев и Ефрем Ефремов, които го помпат с непресъхващите си творчески сокове, когато е изпаднал в идеен партер.

Резултатът е един лишен от съзнание за собствената си селяшка маргиналност псевдопоетичен бълвоч, недостоен дори за фестивала на монголската революционна песен в Улан Батор.

Целта му обаче не е да ни забавлява, или да обогати обрулената ни от попфолк ритми и изрусени цигански задници душевност. Вазелин е тук, за да може хипнотизирани от медения му глас по-безболезнено да понесем тежестта на цецките и фидоските, на топлофикациите и електоразпределитените дружества, на руските интереси и надигащия глава ислямизъм. С други думи - Вазелин си е вазелин - служи за смазка, за да не ни боли толкова, когато ни е..т.

Кольо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 07 Юли, 2010 7:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Metala написа:
http://www.youtube.com/watch?v=FY1uiVFG2-M

comando comando comando comando

Обърнете внимание на хореографията на "кукер денс"...Покъртително... biggrin boredom


http://www.sport1.bg/sport1/node/180144

Вазелин за мазане и Вазелин за слушане
Вто, 2010-07-06 02:21

Вазелинът е гъста и мазна субстанция на петролна основа, лайтмотив на безбройни сексуални закачки, особено що се отнася до контакти между двама и повече представители на мъжкия пол. По съвместителство обаче Вазелин освен на лубрикант, изпълнява и функцията на придворен бард.

Пада си по сребристи джипове, футболистки прически, своднически костюмчета от пясъчна коприна, старомодно белканто, социална справедливост и здравата ръка начело на държавата. Жлезите му с външна секреция имат силна хиперфункция, което пък от своя страна причинява ответна обилна секреция от определени жлези с вътрешна секреция на почитателките му над 84-годишна възраст, за която те по принцип отдавна са забравили и си мислят, че пак са се изпуснали в кюлотите.

Обича да се пличка в хотелските басейни редом до силните на деня и да дава прочувствени интервюта, да си спомня с носталгия детските години в мегаполиса Селски Келеш и да се просълзява при мисълта как нелепа контузия му е попречила да стане футболист. Самосъжалението обаче е изкуствено като пионерския му патос пред микрофона, защото хитрото аграрче Вазелин тайничко се мисли за Хулио Иглесиас и зад големите и тъжни като на кошута очи играе усмивчицата на Бай Ганя.

Някога Вазелинчо се възбуждаше от червения цвят и левичарските идеи на един пловдивски младеж с безумен бретон и още по-безумни очи, който само за шест месеца превърна всички ни в милионери с хиперинфлация, ценови контрол и фалит на дузина банки.

Днес големият глас от Селски Келеш е захвърлил „Капитала" в ъгъла и е отворил Библията, а там пише да не даваш на лявата ръка да знае какво прави дясната. И Вазелин вече е десно-центрист, реформист, носител на новото и борец срещу унищожителното социалистическо наследство.

Както зад всеки успял мъж стои една силна жена, така зад всеки Вазелинчо стоят двама застаряващи културтрегери, Цончо Гусев и Ефрем Ефремов, които го помпат с непресъхващите си творчески сокове, когато е изпаднал в идеен партер.

Резултатът е един лишен от съзнание за собствената си селяшка маргиналност псевдопоетичен бълвоч, недостоен дори за фестивала на монголската революционна песен в Улан Батор.

Целта му обаче не е да ни забавлява, или да обогати обрулената ни от попфолк ритми и изрусени цигански задници душевност. Вазелин е тук, за да може хипнотизирани от медения му глас по-безболезнено да понесем тежестта на цецките и фидоските, на топлофикациите и електоразпределитените дружества, на руските интереси и надигащия глава ислямизъм. С други думи - Вазелин си е вазелин - служи за смазка, за да не ни боли толкова, когато ни е..т.

Кольо


Хора, запалете книга у дома!
---
Ако някой в нета книга прочете,
мъж, жена, Азис или дете,
или обичта към Бойко да погази -
моята полиция ще го прегази.
.
Ако някое сенилно братство
обвини четящите в пиратство,
истината днес е само тази -
родната полиция ще ги налази.
.
Припев: Хора, подарете пламък,
хора, запалете книга у дома!
Няма нужда днес да се чете,
щом са в нета акциите на МЕ ВЕ РЕ!
.
Ако някой смело книгата убива
а медиите го славят най-лъжливо,
ако някой пред властта ни лази -
нашата полиция ще го опази.
.
Припев: Хора, подарете пламък,
хора, запалете книга у дома!
Няма нужда днес да се чете,
щом има в нета акциите на МЕ ВЕ РЕ!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 07 Юли, 2010 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха
тоя му се еба майката biggrin


Фенка на Веселин Маринов го снима с мобилния си телефон

култов коментар

Цитат:
Господа, Великобритания е остров” – с тези думи френският историк Жул Мишле е започвал лекциите си преди около век и половина. Без претенции за велико географско откритие, а като въведение в британската народопсихология. Уроците по България трябва да започват с „Тази страна е 110 000 кв. км., но всъщност е още по-малка и още по-тясна”. Толкова малка, че в нея няма място за големи мечти. Толкова тясна, че в нея няма пространство за бунт. Има само пазар за дребни поръчки срещу дребни суми. Тази страна прилича на вулва и ражда вулви. Вулви на земя прекрасна, вулви на юнашко племе, но въпреки това вулви – постоянно шиканиращи собствената си свобода, давейки я в собствените си сокове. Те се продават, за да оцеляват, и това може да бъде разбираемо. С парите обаче никога не си купуват нещо повече от бели дрехи и нова кола, което вече е манталитет.

Вулвите като отделни единици не са виновни, защото – с какъвто се събереш, от неговото се заразяваш. Население, правещо си всичко само – от киселото зеле в мазето до фаянса в клозета, не може да има авторитети. Може да има единствено посмешища. Затова по неговите стени никога няма да рисува Banksy, а ще пише „Кур за Левски”. За неговите ченгета никога няма да пеят The Clash, а ще композира Тончо Русев.

За да осъзнаете пълния мащаб на дефицита от авторитети – опитайте се да се сетите поне за една актуална некриминална и неполитическа личност с обществено влияние, която може да подрине всяко правителство. И системата да бъде принудена да я пречука. Поне половин личност, след чиято смърт да кажем – Такива хора не могат да умрат просто ей така. Както руснаците продължават да се съмняват в наглед баналната катастрофа на Виктор Цой. Както ЦРУ и ФБР продължават да хвърлят конспиративна сянка върху Марк Чапман – убиеца на Джон Ленън.

Ние имаме Веселин Маринов, когото никога няма да откриете с google, ако го търсите с „бунтар” или „сърдит млад човек”. Заради него в момента може да ви е леко смешно, но назад и в перспектива – все ще ви е тъжно и тъпо. За него трябва да си спомняте винаги, когато чуете оплаквания от „независими творци”, че държавата не дава пари за изкуство и култура. Маринов може и да прилича на милиционерски виц, но много повече прилича на културна мечта за пълнен с творчески успехи живот. А мечтата много прилича на рецепта за пълнен шаран.

Съдът ще бъде справедлив
и ще накаже всеки жив.
Виж Тончо Русев как крещи,
в казана нека, нека ври!

„Апокалиптра” на Димитър Воев

Съжалявам, Воев, не позна. Ти си толкова мъртъв, колкото Тончо Русев е жив и в добра форма. Той никога няма да напише Police on my back, с която звъни телефонът ми. Защото това е песен за бунт срещу системата, която на всичкото отгоре си върши работата. Такъв бунт трудно може да се разбере от послушни вулви. По навик те трябва да харесват системата дори когато тя въобще не работи. Евтим Евтимов никога няма да напише London calling, а по-скоро - римейк на Говорить Москва. Посланията и в двата текста са почти еднакви, но разликата е като между пънк и диалектически материализъм. И заради нея The Clash бунтарят Джо Стръмър пее заедно с балканския оркестър на Кустурица в Лондон, но избягва да го прави с Веселин Маринов в зала 1 на НДК.

Господа и дами, България е малка и тясна. В която оцеляват по-пробивните и по-потните. Ако бяха като Мадона – откровени материални момичета и момчета, щяхме дори да ги харесваме. Но те са изкуствени като плейбек и задължително имат претенции за нещо повече. Например да си изсипят самосвал със силикон в деколтето и да се представят за майка Тереза. Или да вземат едни пари, но да настояват, че вършат всичко по убеждение. Разбираме, че трябва да обядвате, и ви пожелаваме „Приятен обяд”. Но не настоявайте за нищо повече.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 07 Юли, 2010 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

„Българин постави рекорд в дисциплината хвърляне на диск. Дискът бил на Веселин Маринов!”
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пет 09 Юли, 2010 9:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Съб 10 Юли, 2010 20:30    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=24589
Ето така се изгражда мъжки колектив biggrin
Да живее мъжката любов boast
След подобно сплотяване на колектива,за награда победителите ще играят мъжа във връзката
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 11 Юли, 2010 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vbox7.com/play:73aa7231
Дали не говори Англииски по добре от Стойчков а biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 12 Юли, 2010 21:40    Заглавие: Отговорете с цитат

агитката на Карабах (Азербейджан)
с фанелки на Галатасарай comando

много по прости нации има от наща,поне тва е ясно:


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 13 Юли, 2010 20:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Я ДЕБА И КЮРДИТЕ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 13 Юли, 2010 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

JOPETO написа:
Я ДЕБА И КЮРДИТЕ...


не са кюрди братле,
азери са
кюрдите са народ борещ се до ден днешен за независимост от турската държава,подобно на нас преди 100 години.
азерите на сапун connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 14 Юли, 2010 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Евреин идва в Славия biggrin
Израелският футболист Том Маншров ще пристигне днес в София и ще се присъедини към лагера на Славия в Банско
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 14 Юли, 2010 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Кръв при кръвта отива. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 14 Юли, 2010 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Евреин идва в Славия biggrin
Израелският футболист Том Маншров ще пристигне днес в София и ще се присъедини към лагера на Славия в Банско


Събрахме се! clapping clapping clapping biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 178, 179, 180  Следваща
Страница 98 от 180

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum