В "А" група и догодина !

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 21 Май, 2022 23:07    Заглавие: В "А" група и догодина ! Отговорете с цитат

В "А" група и догодина!
Че даже завършихме 11-ти chicken
Не че съм особено вдъхновен и радостен, но все пак не се представихме лошо тоя сезон, след дълго митарстване.Поне не треперИхме, както се казва.Момчетата,щаба и Василев заслужават уважение(убийте ме с камъни), но фактите са си факти.Сега ако заиграем отново на "Локомотив", мисля всичко да придобие по-сериозен вид и да надградим още няколко места напред в класирането.И наистина Локомотив да се върне там, дето му е мястото.

САМО ЛОКО !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Май, 2022 6:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Не с камъни! С шутове треа те заличим! black_eye aggressive2
И на това ако му викаш "нетреперене" не знам chicken Василев и кликата му се доказаха като топ аматьори и загубеняци, сега ще ги видим какво ще натворят в новия сезон на цирка comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 27 Май, 2022 21:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Не с камъни! С шутове треа те заличим! black_eye aggressive2
И на това ако му викаш "нетреперене" не знам chicken Василев и кликата му се доказаха като топ аматьори и загубеняци, сега ще ги видим какво ще натворят в новия сезон на цирка comando


Ти сам си се заличил и зашутил, щото мачовете ти тоя сезон са по-малко от пръстите ми на едната ръка. banned
И в крайна сметка не сме последни,не сме предпоследни, не сме дори пред предпоследни.Което всеки един нормален човек,разбиращ поне малко от футбол биго оценил като съвсем нормално.
Всеки един клуб след от 10-тото място е с двойно,тройни,четворно по-голем бюджет от нашия....ама кво да обеснявам на човек ,който не може дори една топка да ритне да хората sarcastic
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2022 0:06    Заглавие: Отговорете с цитат

С тези ресурси 11-тото място е успех, за историята на Локомотив обаче е слабо представяне. Който живее само с история бързо остава само с нея. Колкото и някои да плюят Колев, след Васев и бай Гроздан, това е най-читавия треньор, който сме имали в по-нови времена.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2022 7:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
С тези ресурси 11-тото място е успех, за историята на Локомотив обаче е слабо представяне. Който живее само с история бързо остава само с нея. Колкото и някои да плюят Колев, след Васев и бай Гроздан, това е най-читавия треньор, който сме имали в по-нови времена.


За Човечеца съм съгласен...За другото - не особено boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 02 Юни, 2022 19:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би един от най слабите отбори на ниво А група,
Но ,наистина е важното оставането ,колкото и трагикомично да звучи за Ф.К. ЛОКОМОТИВ СОФИЯ.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum