Зимен трансферен сезон и подготовка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 24 Дек, 2021 18:57    Заглавие: Зимен трансферен сезон и подготовка Отговорете с цитат

Започнахме с трансферите.
Дотук:
Симеон Славчев полузащитник/28 г.
Йоанис Атанатос защитник/19 г.
Димитър Митков нападател/21г.
Борис Кръстев защитник/ ?г.
Мартин Стоилов полузащитник/18г.
Денис Стефанов полузащитник/18г.
Дамян Дамянов вратар / 21 г.
Давид Малембана, защитник /26 г.
Напуснали:
Бухмиди нападател
Хрито Иванов полузащитник
Христян Чипев полузащитник
Цецо Витков вратар
Реал Лолала крило

Новспорт:

Новото попълнение на Локомотив София Симеон Славчев сподели пред „Мач Телеграф“ първите си впечатления от „червено-черните“ и направи ретроспектива на отминаващата година.

„Чувствам се добре и се подготвям с кондиционен треньор. Правя всичко възможно за началото на зимната подготовка да бъда в най-добро състояние и бързо да вляза във форма. Здрав съм от половин година. Радвам се, че си намерих отбор в лицето на Локомотив София. Сега имам нужда от спокойствие и от това да бъда концентриран“, започна Славчев.

„Беше ми тежко от факта, че нямах отбор, след като се разделих с Левски. Чудех се къде да играя и бях в труден период. Единственото хубаво нещо беше, че имах малко повече свободно време и го използвах, за да си свърша лични неща. Определено обаче не беше хубав период за мен. Сега силно се надявам да успея да помогна на Локо Сф да се спасят от изпадане. Говорихме с президента на клуба Иван Василев и се разбрахме. Той иска „железничарите“ да се спасят от изпадане, а аз споделих, че ще направя всичко по силите си това да се случи. За мен е важно бързо да вляза във форма и да бъда полезен на отбора“, сподели той.

„Съжалявам, че се стигна до раздяла с Левски. Исках да сбъдна мечтата си. Аз си оставам привърженик на този клуб и му желая успех. Станимир Стоилов е точният треньор за „сините“ и вярвам, че отбора ще се върне там, където му е мястото. Желая им да показват добри игри и да побеждават“, каза бившият халф на Спортинг и сподели, че е неприятно изненадан от случилото се с него в България:

„Честно казано не очаквах да се сблъскам с всички тези неща, които ми се случиха, когато се върнах да играя в България. Не си го представях по този начин. Исках да помогна на Левски, да играя за този тим и да радвам невероятната публика на отбора. Кратко време бях с отбора на Локомотив София и не мога да си извадя генерални заключения. Имам програма, върху която да работя и го правя. Поддържам форма и допълнително тренирам. Винаги съм го правил по професионален начин и сега не е по-различно“, заяви той. Симеон Славчев е един от малкото футболисти в Първа лига, които са били вегани. Той сподели как му се е отразило това и защо е спрял да бъде такъв.

„Бях веган за 15 месеца. Тогава играех в Полша и се чувствах страхотно. Бях пълноценен, но това е една цяла наука и много тежка задача на която не успях да се отдам поради различни причини. Например, когато трябваше да заминаваме за лагер някъде, аз трябваше да казвам предварително какво искам да ям и не винаги успяваха да ми го осигурят. Това беше причината да се откажа. Но от тогава мина време и сега постепенно всичко става по-достъпно. Можеш да си набавиш необходимите продукти, защото в голяма част от ресторантите и хранителните магазини се продават. Някой ден пак ще опитам, сега спазвам отново режим, който дава необходимите резултати“, сподели халфът.

„Категорично тази година за мен беше неуспешна. Но по пътя, който минах, се срещнах с много хора и научих много неща. Надявам се следващата 2022 година да бъде изпълнена с много хубави моменти и здраве. Поставил съм си цели и в краткосрочен и в дългосрочен план, но ще ги запазя в тайна. Желая весели празници на всички“, завърши с усмивка Симеон Славчев.



Контролни срещи


15.01 Надежда (Доброславци), ст.Локомотив,София 2-0
22.01 Балтика(Калининград) 0-1 ,Турция-лагер;
25.01 Дука(Косово) 1-1 -------/--------
26.01 Славия 2-1 ------------/-------
28.01 Спартак(Суботица) 2-2-----------/----------
05.02 ЦСКА 48, Бояна 2-2(прекратен),София

_________________


Последната промяна е направена от bulgarista на Чет 10 Фев, 2022 16:30; мнението е било променяно общо 11 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Anatoly98



Регистриран на: 17 Апр 2018
Мнения: 234
Местожителство: Своге

МнениеПуснато на: Пет 24 Дек, 2021 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

На 20 Януари заминаваме на подготовка в Турция за около 10 дена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 25 Дек, 2021 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво изпадане бе!? Пак ли кърпата? beee chicken chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 25 Дек, 2021 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Какво изпадане бе!? Пак ли кърпата? beee chicken chicken


Нема кърпи тегава е програмата и шанса да не сме в последна четворка е само с победи над ЦСКА-София, "Левски", Славия, Ботев (Пд) и то последните три като гости ...
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 27 Дек, 2021 15:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Metala написа:
Какво изпадане бе!? Пак ли кърпата? beee chicken chicken


Нема кърпи тегава е програмата и шанса да не сме в последна четворка е само с победи над ЦСКА-София, "Левски", Славия, Ботев (Пд) и то последните три като гости ...


По-скоро да откраднем нещо от Пирин и Черно море и задължителни победи над Ботев(Вр) и Царско село.Но, в момента е много рано за каквото и да е било....


П.С.Ще ъпдейтна в първото мнение темата acute
Мисля да пусна и една статия в инфото,после ако някой може да я пипне малко с некоя снимчица ше е супер blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum