Етър - Локомотив 1 април 2017
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 22 Мар, 2017 22:40    Заглавие: Етър - Локомотив 1 април 2017 Отговорете с цитат

Организирано пътуване за Етър - Локомотив 1 април 2017

Фенклубът на Локомотив организира пътуване за дербито във Велико Търново. Един срещу друг се изправят лидерът на пролетния полусезон Локомотив срещу лидера във временното класиране Етър.

Цена на пътуването 15 лева / 5 лв. за лица под 18 години. Местата са ограничени и бързо се изчерпват. Свържете се, ако искате да пътувате с организирания транспорт!!!

http://lokosf.info/%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D1%81-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%86%D0%B8/1583-%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%8A%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-1-%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB-2017

Дами и господа фенове на Локомотив. На 1 април от 17 часа на стадион Ивайло във Велико Търново предстои голям футболен празник. Срещат се лидера в Б група Етър и най-силния и подкрепян от феновете си отбор в групата Локомотив София. По всичко личи, че интереса към мача е много голям и ще постави 2 рекорда за сезона, а именно за най-посетен мач и най-голяма гостуваща публика. Стани част от големия празник като подкрепиш Локомотив заедно с нас от сектора за гости. Записванията за пътуването продължават на 0988981785 на 0886446786 както и на лични съобщения. Локомотив има нужда от подкрепата на всеки свой фен! Легендата продължава! ЕДНА ИДЕЯ! ЕДНО ИМЕ! САМО ЛОКО! САМО НИЕ!
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 7:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Нема шега, нема майтап...Отиваме 150 човека,смазваме и бием!

САМО НИЕ! connie_running lokosf_gif2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 7:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Повече, мисля към 300 да сме !

Айде Локо !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 8:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да забравя гостуването ни пак във Велико Търново срещу Етър през пролетта на 1990 г. Това беше един от най-силните ни полусезони. Тренер ни беше Данко Роев. На зимната пауза на полусезона бахме някъде на 13 - 14 място във временното класиране, а накрая на първенството за малко можехме да завъриме на 2-рото място като вицешампиони. Та за конкретния ни мач срещу Етър пътувахме с влак . От София да сме били примерно един вагон хора. Но като слязохме на гарата в Търново и тръгнахме пеша за към стадиона не можах да повярвам. Някаква огромна колона от хора бяхме , може би близо километър дълга. Имаше специално отделена каса за билети за нас - гостуващите фенове. След това официално съобщиха, че са били продадени около 500 билета на тази каса. Никога преди това не бях виждал на живо толкова народ при гостуване. Мача завърши наравно 2 : 2 . като те ни поведохар а ние накрая можехме да направиме и пълен обрат. Тренер им беше Гочето Василев, а на вратата им тогава пазеше нашия Колъо Донев. Голям мач беше, а и те си бяха тогава в силата си, но пък и ние си бяхме отбор. На следващата година 1991 г. станаха шампиони. Само Локо , дано се събереме отново толкова много хора на гостуване.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 9:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще acute 0012-loko3 0014-lokooo 0011-loko2 lokosfscarf1
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Няма да забравя гостуването ни пак във Велико Търново срещу Етър през пролетта на 1990 г. Това беше един от най-силните ни полусезони. Тренер ни беше Данко Роев. На зимната пауза на полусезона бахме някъде на 13 - 14 място във временното класиране, а накрая на първенството за малко можехме да завъриме на 2-рото място като вицешампиони. Та за конкретния ни мач срещу Етър пътувахме с влак . От София да сме били примерно един вагон хора. Но като слязохме на гарата в Търново и тръгнахме пеша за към стадиона не можах да повярвам. Някаква огромна колона от хора бяхме , може би близо километър дълга. Имаше специално отделена каса за билети за нас - гостуващите фенове. След това официално съобщиха, че са били продадени около 500 билета на тази каса. Никога преди това не бях виждал на живо толкова народ при гостуване. Мача завърши наравно 2 : 2 . като те ни поведохар а ние накрая можехме да направиме и пълен обрат. Тренер им беше Гочето Василев, а на вратата им тогава пазеше нашия Колъо Донев. Голям мач беше, а и те си бяха тогава в силата си, но пък и ние си бяхме отбор. На следващата година 1991 г. станаха шампиони. Само Локо , дано се събереме отново толкова много хора на гостуване.


Венци всичко което казваш е така. Ще си позволя обаче да те поправя. От София не тръгна 1 вагон хора а цял влак. 9 вагона и ресторант вагон, вярно, че не бяха пълни. От всяка гара се качваха локомотивци. Когато тръгнахме от гарата в Търново на горе към стадиона местните не можеха да повярват
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 10:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей ама няма начин да минем без ретро хит парад от лелеяното минало начи boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Така беше търе. Мисълта ми е , че от София на централната гара не бяхме кой знае колко човека . Дори ми се струваше, че бяхме малко. Но явно, е че на всяка следваща спирка се качваше още и още народ и когата слезнахме от влака в Търново и тръгнахме към стадиона пеша просто не можах да повярвам на очите си. Невероятно беше . Същото беше и на връщане. Вечерта късно като си пристигнахме в София сравнително малко бяхме тези, които слезнахме на центр. гара.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ей ама няма начин да минем без ретро хит парад от лелеяното минало начи boast


Друго ретро.
Началото на Кайчо някъде... Безплатна екскурзия... Два автобуса по 50 човека = 100. Ама на стадиона 30-40... Останалите къде? - Захарта в Търново била по-евтина, отколкото в София... black_eye
От тогава съм казал, че безплатно нищо не трябва да има!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 16:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Metala написа:
Ей ама няма начин да минем без ретро хит парад от лелеяното минало начи boast


Друго ретро.
Началото на Кайчо някъде... Безплатна екскурзия... Два автобуса по 50 човека = 100. Ама на стадиона 30-40... Останалите къде? - Захарта в Търново била по-евтина, отколкото в София... black_eye
От тогава съм казал, че безплатно нищо не трябва да има!


ей,ма не пишеме в правилната тема biggrin
http://ultrasloko.com/forums/viewtopic.php?t=2941&start=45

това с 500те човека в Търново и Враца години преди това съм чувал че са най култови за онова време ( и на 2те не съм бил)...

0011-loko2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 17:21    Заглавие: Отговорете с цитат

На мене 500-те човека в Търново ми е първата екскурзия. От тогава чакам да надминем рекорда, а именно 517 бяха продадените билети за феновете на Локомотив, а на стадиона имаше над 12 000
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Пет 24 Мар, 2017 13:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 18:05    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.youtube.com/watch?v=Kba32F4qWuE

whatever_01 scenic hi JC_run JC_run JC_run
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 21:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
На мене 50-те човека в Търново ми е първата екскурзия. От тогава чакам да надминем рекорда, а именно 517 бяха продадените билети за феновете на Локомотив, а на стадиона имаше над 12 000


"Мача за титлата" в Ловеч колко бяхме?
400?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Turo_Bufera написа:
На мене 50-те човека в Търново ми е първата екскурзия. От тогава чакам да надминем рекорда, а именно 517 бяха продадените билети за феновете на Локомотив, а на стадиона имаше над 12 000


"Мача за титлата" в Ловеч колко бяхме?
400?


Към 450...но нищо не може да бие инвазията в Джумаята 95та га паднахме 2:0 и сдадохме първото място на рогата bad Близо 700 човека bb air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 22:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Май и 12 автобуса са тръгвали навремето.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum