Гигов, Чаво и РЕНДЕ - всичко да се измете!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 41, 42, 43  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 24 Окт, 2014 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ако запазят мястото си в топ 6
Гигов вади по 5 бона на калпак в Локо Сф
Босът на Железничарите раздава по една премия преди мача в Ловеч


Собственикът на Локомотив Сф Николай Гигов е амбициран на всяка цена да вкара своя тим в топ 6. Благодарение на победата над Ботев Пд с 3:1 в последния кръг на „А” група, Железничарите изпълниха желанието на боса си и в момента заемат шестата позиция в класирането.

„7 дни спорт” научи, че босът на Локо Сф е приготвил солидни бонуси за футболистите, ако останат в топ 6. Според наша информация Николай Гигов е приготвил по 5 бона на калпак, ако през пролетта неговият тим се бори за челните места в класирането. Босът се надява, че с евентуалното класиране в топ 6 феновете на отбора ще забравят за последните три години, в които червено-черните се бореха за оцеляването си.

До края на редовния дял в елитната ни дивизия остават 10 кръга, а програмата на столичани никак не е лека. Още утре Железничарите гостуват на амбицирания да прекъсне негативната си серия в шампиона Литекс. След това пък Локомотив Сф приема Левски, а до края на редовния дял от шампионата Железничарите имат тежки визити на Славия, Лудогорец, Локомотив Пд и Берое. Гигов се надява, че обещаните бонуси допълнително ще повишат мотивацията на футболистите да бранят със зъби и нокти шестата позиция в класирането.

Според наша информация днес босът ще зарадва футболистите си преди гостуването в Ловеч на местния Литекс. Гигов ще плати на футболистите си премията за победата с 2:0 над Локомотив Пд, а не е изключено играчите на Васев да получат и по половин заплата. Както самият бос призна след победата над Ботев, в момента футболистите му имат да получават по 2 заплати и 2 премии.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Окт, 2014 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не съм виждал никой от отбора да ходи с калпак boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 24 Окт, 2014 13:01    Заглавие: Гигов вади по пет бона на калпак Отговорете с цитат

този лъжец срама няма. Винаги по традиция щом каже нещо подобно за пари - нещата не се получават. И аз мога да им обещая и доста повечко след като съм не сигурен, а убеден на 1000 % , че няма да стане. И какво от това като Локомотив влезне в първата шестица. Яйца се кършат - големия успех и авторитет, няма що. За Локомотив Сф никога през годините назад във времето не е било проблем да бъде сред първите 5 или шест отбора. И то във времена, когато българското първенство беше с класи по силно от сегашното ни. Във всеки един отбор играеха далеч по силни и талантливи футболисти в сравнение със сегашните дървета. Така че най-добре е този гробокопач на най-хубавия отбор в България да си измете крушите от Локо или поне да си затвори лъжливата и омърсена уста. Само Локо!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 24 Окт, 2014 23:19    Заглавие: Re: Гигов вади по пет бона на калпак Отговорете с цитат

veni78 написа:
този лъжец срама няма. Винаги по традиция щом каже нещо подобно за пари - нещата не се получават. И аз мога да им обещая и доста повечко след като съм не сигурен, а убеден на 1000 % , че няма да стане. И какво от това като Локомотив влезне в първата шестица. Яйца се кършат - големия успех и авторитет, няма що. За Локомотив Сф никога през годините назад във времето не е било проблем да бъде сред първите 5 или шест отбора. И то във времена, когато българското първенство беше с класи по силно от сегашното ни. Във всеки един отбор играеха далеч по силни и талантливи футболисти в сравнение със сегашните дървета. Така че най-добре е този гробокопач на най-хубавия отбор в България да си измете крушите от Локо или поне да си затвори лъжливата и омърсена уста. Само Локо!!!!!!!!!!


Само Локо!
И всичко живо с говедата banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 25 Окт, 2014 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

химна на управлението,провал.ком

http://www.youtube.com/watch?v=PJxJWWM1FJM
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 25 Окт, 2014 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
химна на управлението,провал.ком

http://www.youtube.com/watch?v=PJxJWWM1FJM


Ето и един достоен герой за клип на циганина 100 кила:

Цитат:
Марков: Искаме да ни свирят мъже, а не жени!


Изпълнителният директор на Локомотив София Георги Марков беше много критичен към представянето на съдията Станислав Ставров при загубата на столичани с 2:4 в Ловеч.

Босът на „железничарите“ имаше претенции най-вече за спестения червен картон на Васил Божиков в 21-ата минута.

„Виждате, че съдията много рано искаше да предреши мача“, каза бившият национал, визирайки също и дузпата за домакините малко след първия четвърт час. „Видяхте как не се наказаха влизания за червен картон. Не искаме да ни свирят жени, искаме да ни свирят мъже!“

Какво напрежение в клуба? Вие го виждате това напрежение. Имаме си нашите проблеми, но така е във всеки клуб. Оттук продължаваме да играем и да гледаме напред“, допълни Марков.


И ние искаме аз Изп.директор професионалист, а не зеленчук...ама няма bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 25 Окт, 2014 23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

аз па
съм навит да ни свирят верно жени biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2014 9:26    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
аз па
съм навит да ни свирят верно жени biggrin


Тогава дон Цеци пак ще може да избухва с вечната класика "Да ти го набутам...момиче"! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2014 12:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Позицията на организираната ни публика трябва да е само и единствена
Гигов вън, Свободен Локомотив!!!

всичко друго е безмислено
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2014 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Декларасион? black_eye boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2014 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

би требвало...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2014 13:49    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
би требвало...


Ми цайсатият словослагател с естрогенов прякор и твой комшия, защо нещо изчезна, а не вземе да сбара нещо по темата? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2014 20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Богаташът Николай Гигов потресен от унижението на дъщеря му Ели! Изкарва я спешно от "ВИП Брадър"

Николай Гигов е бесен след снощния лайф на шоуто "ВИП Брадър". Олигархът настоява пред продуцентите на шоуто дъщеря му веднага да бъде изкарана от Къщата и участието й да бъде прекратено, съобщава hotarena.net.

Причината за възмущението на Гигов е мисията „Фобии“ и бруталната задача, възложена на Ели.

Според Големия брат Гигова имала фобия от пъпове - т.нар. омфалофобия. Затова й възложи потресаваща мисия, с която да се пребори с нея. Продуцентите изправиха Ели пред огромно мъжко шкембе. Първоначално тв водещата смяташе, че ще трябва да го докосне, но механизираният стол, на който беше седнала, я принуди да забие лице в ужасния корем и да стои така повече от минута. Видео от потресаващата ситуация може да гледате ТУК.

Дори корави съквартиранти като Албена Вулева и Людмила Захажаева не можаха да понесат отвратителната гледка и съжалиха момичето.

Ели стоически удържа на изпитанието с навряна глава в потното космато шкембе, а след края на мисията избяга в банята. Камерите не излъчиха, но според запознати от апаратната Гигова не спряла да повръща цяла вечер и да плаче.

Баща й Николай Гигов, който има връзки до небето, побеснял заради унижението и настоявал или да извадят дъщеря му, или се заканил, че ще съди предаването за уронване на престиж.

connie_29 bye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2014 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Ахахаха...като има връзки до небето да тръгва за натам.

Дайте го тва видео бе biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2014 20:43    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vipbrother.novatv.bg/videos/view/1120/%D0%9E%D0%BC%D1%84%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%84%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%8F/

Мания! biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 41, 42, 43  Следваща
Страница 32 от 43

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum