Локомотив - Ботев 19/10/2014 13:30 часа, ст. "Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт, 2014 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
да ама слабо откъм агитка bad


Тоа па...и като бройка и като пеене си беше доволно.Е, за тва спомогна и това което се случваше на терена,ама на тоя етап това са ни възможностите, особено при толкова много отсъстващи от нашите си "титуляри"

А иначе другите титуляра имаха доблестта да кажат:

Цитат:
Том: Това беше най-важният мач за нас

Полузащитникът на Локомотив София Евертон Джилио Том заяви, че е изключително доволен от победата над Ботев Пловдив, тъй като това е бил най-важният мач за столичните „железничари”.

Тимът от Надежда се наложи с 3:1 в София, а единият от головете бе именно на Том.

„Радвам се, че днес вкарах гол. По-важното е обаче, че спечелихме тези много важни точки. Досега това беше най-важния мач за нас. Знаем, че ще се борим до последно с Ботев Пловдив за влизане в шестицата. Именно затова беше много важен този мач. Благодаря на феновете за подкрепата”, коментира халфът.

„Вече сме в шестицата и трябва да направим всичко възможно да останем там. Всеки един мач до края на сезона ще бъде труден за нас. Колкото повече точки спечелим, толкова по-добре ще бъде за нас”, каза още той.

„Не очаквахме да загубим от Берое. Знаехме, че ако загубим днес, класирането ни в първата шестица щеше да бъде много трудно. Победата днес е много ценна. В Ловеч очаквам още по труден мач. Те играят много силно като домакини”, завърши футболистът на Локомотив София.


Цитат:
Митрев: Доста важен мач за нас


Вратарят на Локомотив София Божидар Митрев беше доволен от победата с 2:1 над Ботев Пловдив.

„Доста важен мач за нас. Видя се с каква агресия подходихме. Миналия кръг загубихме срещу Берое в куц мач след моя грешка. Васев ни каза на полувремето да излезем все едно е 0:0, но отстъпихме инициативата“, заяви бившият играч на Левски.

„Благодарен съм на Локомотив София, който ми подаде ръка, когато не бях играл 6 месеца и мисля, че му се отблагодарявам. Благодаря за отношението на ръководството и феновете към мен“, заяви стражът.


lokosf_gif2 lokosf_gif2 lokosf_gif2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт, 2014 21:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Поклон!

Поклон!

Поклон!!!

ТРИЖДИ ПОКЛОН!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт, 2014 21:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита Победа

lokosf_gif2 lokosf_gif2 lokosf_gif2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт, 2014 21:22    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Поклон!

Поклон!

Поклон!!!

ТРИЖДИ ПОКЛОН!


Е тук! Е тука! agree agree

Цитат:
Димитър Васев: Виждал съм и по-фрапантни случаи на игра с ръка


Столичният Локомотив качи „канарчетата“ на експреса за Пловдив
Старши треньорът на Локомотив София Димитър Васев не се съгласи с претенциите от щаба на Ботев Пловдив относно съдийството при мача между двата отбора в столичния квартал „Надежда“. Специалистът не скри задоволството си от успеха с 3:1 и не сметна, че противникът днес е трябвало да получи дузпа в края на първата част.

„Постигнахме добра победа срещу силен отбор. Направихме силно първо полувреме и по-слабо второ. За пръв път вкарваме три гола в един мач. Показахме характер и себераздаване. Отнехме много топки в близост до тяхната врата“, каза Васев.

„Относно съдията – и той е човек и допуска грешки. Те не бяха в едната посока. Явно Вили Вуцов претендира, че спорните ситуации са били все във вреда на Ботев. Относно играта с ръка в наказателното поле на наш защитник – виждал съм и по-фрапантни ситуации при игра с ръка, при които не се отсъжда дузпа. Преди техния гол пък имаше нарушение.“

„Ако има оферти към наши футболисти, аз съм за това клубът да печели.“

„Оптимист съм за класиране в първата 6-ца, но все още сме в средата на шампионата и е рано. В този мач съм недоволен единствено от това, че през второто полувреме се прибрахме малко по-дълбоко в нашата половина. Да, трябваше да се приберем, но не толкова“, завърши Васев.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 20 Окт, 2014 5:46    Заглавие: Отговорете с цитат

СНИМКИ, ВИДЕО, ЗАПИС 2014/2015 12 кръг

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%B4%D0%B2%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80/508-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8,-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE,-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81-2014-2015-12-%D0%BA%D1%80%D1%8A%D0%B3-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2-3-1
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 21 Окт, 2014 16:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Влади Романов мечтае за националния отбор
От topsport.bg
„Промяната в Локо дойде от колектива и треньорското ръководство"

Атакуващият футболист на Локомотив (Сф)- Владислав Романов е в отлична форма напоследък и се разписа във вратата на Ботев (Пд) през уикенда. Днес в Студио „Дерби" той посочи колектива като основното оръжие на Локомотив и сподели, че е радостен от факта, че Любо Пенев и щабът му поглеждат към „Надежда" при избора на национални състезатели.

„Промяната на Локомотив се дължи на треньорското ръководство. Най-главното нещо е колективът, имаме много добър колектив. Нямаме главна фигура, която сама да решава мача, а всеки се бори и помага на другия. Надявам се тази година да се класираме в първата шестица и да показваме все по-добри игри. Всеки футболист има амбицията да облече националната фланелка, защото е чест да представяш родината си. Радвам се, че Любо Пенев и неговият щаб обръща внимание на нашия отбор и дано с по-добри игри да викат повече хора от нашия отбор. Дай Боже повече млади български момчета да играят в националния отбор", заяви Романов.

Той направи кратък анализ на успеха над Ботев, но предупреди, че нахлуването на фенове на „канарчетата" на терена е могло да доведе до много по-сериозни инциденти.

„Вчерашният мач беше много важен за нас и ни два шанс за топ 6. Можеше да вкараме още голове, не успяхме. Второто полувреме се поизморихме, дръпнахме се назад и допуснахме гол, но вкарахме трети и решихме мача. Сега ни чака тежък мач срещу Литекс. Надявам се да изпълним треньорските указания и защо да не си тръгнем с три точи от там. Не адмирирам това, че феновете на Ботев нахлуха на терена. Не мога да си го обясня, не е правилно това и най-радващото е, че нямаше някой по-сериозен инцидент".

Романов сравни случилото се с натрупания от него опит в Полша.

„В Полша също са буйни феновете. Аз бях в Краковия (Краков), феновете там също са бурни и екстравагантни. Там съм чувал, че има и убийства, но по стадионите като сме играли като гости не съм виждал такова нещо, имаше уважение към нас. Полша е модерна държава с хубави стадиони. Домакинството на Евро 2012 много им помогна и на всеки мач има по 10-15 000 души".


Така, така...да се знае clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 22 Окт, 2014 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

линк към целия мач?
има ли го някъде качен?
мерси.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 22 Окт, 2014 20:22    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
линк към целия мач?
има ли го някъде качен?
мерси.



http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=ed9c4d80a70ba92e0805198b9a572fda306becc4
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 24 Окт, 2014 17:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Ботев бие Берое - не казвайте на никого. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Окт, 2014 21:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми сред като и Тича ги прасна 4-0 ,сега Ботев 3.1 май ако не беше БОЙКОТА на наште с тях ,щяхме да сме ВТОРИ в класирането... black_eye bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 25 Окт, 2014 14:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Ми сред като и Тича ги прасна 4-0 ,сега Ботев 3.1 май ако не беше БОЙКОТА на наште с тях ,щяхме да сме ВТОРИ в класирането... black_eye bye


Абе стия се филмирали с тия бойкоти бе angry2 banned Просто има и такива мачове,в които всичко е против теб agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum