Медиите за нас 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 24 Юни, 2014 21:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Бре тоз Гигата захлеби половин милион от въздуха


То за това са изчистили заплатите на футболистите...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Юни, 2014 8:35    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Цитат:
Бре тоз Гигата захлеби половин милион от въздуха


То за това са изчистили заплатите на футболистите...


тва колко е достоверно!? connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 06 Юли, 2014 22:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
lifes написа:
Цитат:
Бре тоз Гигата захлеби половин милион от въздуха


То за това са изчистили заплатите на футболистите...


тва колко е достоверно!? connie_29


една лелка в трамвая ми долови.... biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Юли, 2014 8:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Местят Локо Сф – Литекс в понеделник

Локо Сф и Литекс ще играят идния понеделник източник: БГНЕС


Мачът от втория кръг на „А“ група между отборите на Локомотив София и Литекс ще бъде преместен от неделя за понеделник, 28 юли, от 18.30 часа, научи Гонг.

Ловчанлии гостуват в Унгария на Диошгьор в четвъртък за мача-реванш от турнира Лига Европа.

Решението ще бъде официализирано утре от Спортно-техническата комисия към БФС на базата на писма, получени от двата клуба.


bad bad bad bad angry2 angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 22 Юли, 2014 8:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Поне не е от 14:30.

Но - КУР ЗА БФС!

В понеделник - яко плакати, плакети, билборди и флеъри. angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 22 Юли, 2014 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат

да бе кур верно за тая гавра.
макар е след работно време ,но ше си прават гаргара с нас докато са тея смешници Кайчо начело
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 23 Юли, 2014 8:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Кайчо явно има да връща едни неща отпреди година и кусур...С лихвите...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 23 Юли, 2014 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Кайчо явно има да връща едни неща отпреди година и кусур...С лихвите...


Ше връща той...КТБ фалира biggrin boast beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 23 Юли, 2014 21:39    Заглавие: Отговорете с цитат

e ако уредиш мач и връщаш една петилетка после, е уникално
по пронцип са по добрия отбор от нас, предвид резултатите им до тука ще им трябва "вдигане", а ние винаги сме го играли удобния крик в багажника.... bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 30 Юли, 2014 19:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Билети по 8 и 12 лева за Левски - Локо Сф

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг, 2014 15:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Арест на футболист за "черно тото" отново разтърси българския футбол. По-рано през деня от БФС и МВР разпространиха информация, че 20-годишен бивш футболист, играл в отбори в "А" група, е бил задържан по подаден сигнал за опит за манипулиране на мачове на юношеския национален отбор.

Ето до каква информация се добра БЛИЦ.

Въпросният 20-годишен е бивш вратар на Локомотив (София). Той е бил в мъжкия състав на "червено-черните". Впоследствие, макар и толкова млад, се отказва от футбола. Според БНР това е Даниел Гяуров, който е пазил и във Видима-Раковски.

Младежът се обадил на един от юношеските национали, докато те бяха на лагер в Правец преди европейското първенство в Унгария. Определил му среща. Двамата са се видели на бензиностанция, намираща се близо до родния град на Тодор Живков. Там 20-годишният бивш вратар е започнал да убеждава юношеския национал да се включи в черното тото. За целта националът е трябвало да вербува част от колегите си.

Според непотвърдена информация Гяуров е част от нелегална група за залози.


Някой има ли си идея кой е този? Аз за сефте го чувам comando comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 02 Авг, 2014 7:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Не го знам кой е ,но на фотото в сайта Виаспорт от 2012 е с фланелка на ЛОКО... в мач с Латекса !!! black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Авг, 2014 9:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Цитат:
Арест на футболист за "черно тото" отново разтърси българския футбол. По-рано през деня от БФС и МВР разпространиха информация, че 20-годишен бивш футболист, играл в отбори в "А" група, е бил задържан по подаден сигнал за опит за манипулиране на мачове на юношеския национален отбор.

Ето до каква информация се добра БЛИЦ.

Въпросният 20-годишен е бивш вратар на Локомотив (София). Той е бил в мъжкия състав на "червено-черните". Впоследствие, макар и толкова млад, се отказва от футбола. Според БНР това е Даниел Гяуров, който е пазил и във Видима-Раковски.

Младежът се обадил на един от юношеските национали, докато те бяха на лагер в Правец преди европейското първенство в Унгария. Определил му среща. Двамата са се видели на бензиностанция, намираща се близо до родния град на Тодор Живков. Там 20-годишният бивш вратар е започнал да убеждава юношеския национал да се включи в черното тото. За целта националът е трябвало да вербува част от колегите си.

Според непотвърдена информация Гяуров е част от нелегална група за залози.


Някой има ли си идея кой е този? Аз за сефте го чувам comando comando


бил е вратар на елитните до 19 г. които изпаднаха преди две години(сега се върнаха отново), там имаше яко веселби, едни мутри биха треньора в Надежда, Локо Пд бяха застанали мирно и наще им беха вкарали десетки голове,жалка работа...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 04 Авг, 2014 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Футболистите на Локомотив (София) са готови да бойкотират тренировките през тази седмица заради неплатена премия, пише „Меридиан Мач“. Играчите настояват да получат обещаните премии от 1000 лева за победата над Литеск, които ръководството обещало да плати преди мача с „Левски“. Това обаче не се случило.

Състезателите на „железничарите“ за пореден път са разочаровани от действията на шефовете. Въпреки безпаричието играчите на Димитър Васев се раздадоха на „Герена“ и бяха близо до спечелването на точка. В събота предстои ново столично дерби – срещу Славия. Победа може да повиши самочувствието на Локомотив, който през този сезон се цели в място първата шестица.


Напълно очаквано black_eye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 04 Авг, 2014 17:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето обаче нещо неочаквано comando :


Директорът на ДЮШ на Локо (Сф) напусна

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=501891
Директорът на Детско-юношеската школа на Локомотив (София) Ивайло Аспарухов беше потърсен от БТА, за да разкаже какви са плановете за работа при малките железничари и дали има някакви промени. Оказа се обаче, че от 1-и август Аспарухов вече не заема тази позиция, тъй като е прекратил едностранно договора си и разказа в детайли причините. "От 1 август не съм на директор на школата на Локомотив, защото прекратих едностранно договора си. Причините са две. Първата е, че от шест месеца не съм получавал заплати, което само по себе си е достатъчно основание. И втората причина е, че от една година съм на този пост, но не съм усетил никаква подкрепа в моите идеи, никакво съдействие и не виждам единомислие от страна на изпълнителния директор Георги Марков и техническия директор Кристиян Добрев, коментира Аспарухов. Той се учуди как така в Локомотив няма финансови проблеми, според Кристиян Добрев, след като и той, и треньорите в школата на клуба не са получили заплатите си. "За първия отбор не мога да говоря. Но или Кристиян Добрев прави мили очи на президента, или смята, че ако той си е взел заплатите, това се отнася за всички. Вече информирах изпълнителния директор, че искам да си получа дължимото. Имат определен срок, който се надявам да спазят. Защото не искам да стигам до съд с родния си клуб". Само за една година начело на школата Аспарухов увеличи и бройката на децата, които тренират там, а и двата набора - 1995 и 1997, спечелиха промоции за Елитните групи. "Изключително съм благодарен на всички треньори, които си свършиха работата и спечелиха тези класирания, както и на отборите в градските групи. Привлюкох доктор за школата и кондиционен треньор за школата, които са ми приятели, но те също не са получили нито лев за половин година и сега ми е неудобно да ги гледам в очите, защото излиза, че съм ги подвел. "Или хората над мене не са доволни от работата ми и затова не плащат, или пък смятат, че децата не са важни. Но те трябва да знаят, че няма голям клуб в света, който да е задраскал бъдещето си. Желая от тук нататък успех на ръководството на клуба и на всички треньори, но за мене начинът им на работа не е правилен и това ще си проличи в резултатите в близко и малко по-далечно бъдеще. Когато не плащаш на треньорите, не снижават критериите, не са мотивирани и не влагат страст в работата си. Така няма да изкараме играчи, които да са готови за първия отбор на Локо. Ще се радвам, ако и без мене, моите думи се чуят и се променят нещата". Самият Аспарухов има опит като треньор в А група, треньор на дублиращи отбори и в други школи, а сега също е имал опции да напусне по средата на сезона. Амбициозен общински клуб от Б група го поканил през април, но той отклонил офертата. "Не беше редно да си тръгвам по средата, след като аз съм направил цялата годишна стратегия. Исках да видим докъде ще стигнем, да си изпълним целите, които сме си поставили. Имаше и емоционален момент, защото аз винаги съм си бил локомотивец и исках да направим нещо за родния ми клуб. "Сега ще си почина емоционално, а след това ще чакам нови предизвикателства. Защото повече от една година трябваше да се занимавам и с доста неща, които изобщо не ми влизат в задълженията като търсене на нормални терени. Името на школата на Локомотив беше замесена тези дни и в скандала с уреждане на мачове, като беше забъркано името на вратаря Даниел Гяуров. "Момчето е било две години в нашата школа, когато набор 94 са били старша възраст. Преди това е било в ЦСКА. Ако се докаже, че той се занимава с такива неща, то той няма място във футбола", завърши бившият централен нападател.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=501891
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 12 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum