|
Предишната тема :: Следващата тема |
Автор |
Съобщение |
Metala Ultras Leader
Регистриран на: 31 Авг 2006 Мнения: 34335 Местожителство: София
|
|
Върнете се в началото |
|
|
Turo_Bufera I.B.U.U.
Регистриран на: 12 Сеп 2006 Мнения: 8504 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто 11 Мар, 2014 18:14 Заглавие: |
|
|
ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ СЪС СЛАВИЯ ЩЕ Е В ПОНЕДЕЛНИК
Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз официално утвърди програмата за мачовете от А група за първите седем кръга от втория етап на шампионата.
Ето я и нея по дати и часове:
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно-техническа комисия
Решение - 11.03.2014 г.
- Утвърждава стадион „Градски ” гр. Елин Пелинза стадион на който ще се провеждат домакинските срещи на ФК „Витоша ”Бистрицадо края на сезон 2013/2014.
- Срещата от ХVІ-ти кръг „Б” ФГ - между отборите на ФК „Пирин” Рз и ПФК „Монтана” ще се играе на стадион Септември – град Разлог.
- Утвърждава програмата от 1-ви до 7-ми кръг на втори етап или от 27 до 33 ти кръг на „А” ФГ както следва:
м. март
1 - /ХХVІІ/ кръг
13.03/четвърт./
Литекс
-
Черно море
17.30
НЮЗ 7
15.03/събота/
ЦСКА
-
Левски
16.15
ТВ 7
16.03/неделя/
Ботев Пд
-
Локомотив Пд
14.00
ТВ 7
Лудогорец
-
Почива
14.03/петък/
Славия
-
Нефтохимик
15.30
НЮЗ 7
16.03/неделя/
Локомотив Сф
-
Пирин ГД
15.30
16.03/неделя/
Черноморец Бс
-
Любимец
17.30
Берое
-
Почива
Отложена среща от купа България 1/4 финали –първи срещи
16.03/неделя/
Литекс
-
Лудогорец Рз
19.30
ТВ 7
Купа България 1/4 финали – срещи реванш
19.03/сряда/
Ботев Пд
-
Левски
14.00
ТВ 7
19.03/сряда/
Черноморец Бс
-
Локомотив Сф
18.00
НЮЗ 7
20.03/четвърт./
Локомотив Пд
-
Добруджа
16.00
НЮЗ 7
18.03/вторник/
ШЛ – 1/8 финали реванши
19.03/сряда/
ШЛ – 1/8 финали реванши
20.03/четвърт./
Лига Европа – 1/8 финали реванши
2 - /ХХVІІІ/ кръг
22.03/събота/
Левски
-
Ботев Пд
16.15
ТВ 7
23.03/неделя/
Черно море
-
ЦСКА
15.45
НЮЗ 7
23.03/неделя/
Лудогорец
-
Литекс
19.30
ТВ 7
Локомотив Пд
-
Почива
21.03/петък/
Берое
-
Славия
18.00
НЮЗ 7
22.03/събота/
Пирин ГД
-
Черноморец Бс
15.30
22.03/събота/
Нефтохимик
-
Локомотив Сф
15.30
Любимец
-
Почива
3 - /ХХІХ/кръг
26.03/сряда/
Ботев Пд
-
Черно море
15.00
ТВ 7
26.03/сряда/
ЦСКА
-
Лудогорец
19.30
ТВ 7
27.03/четвърт/
Локомотив Пд
-
Левски
18.00
НЮЗ 7
Литекс
-
Почива
25.03/вторник/
Черноморец Бс
-
Нефтохимик
18.00
НЮЗ 7
26.03/сряда/
Локомотив Сф
-
Берое
15.30
26.03/сряда/
Любимец
-
Пирин ГД
15.30
Славия
-
Почива
ІV - /ХХХ/ кръг
29.03/събота/
Литекс
-
ЦСКА
16.15
ТВ 7
30.03/неделя/
Черно море
-
Локомотив Пд
15.45
НЮЗ 7
30.03/неделя/
Лудогорец
-
Ботев Пд
19.30
ТВ 7
Левски
-
Почива
30.03/неделя/
Нефтохимик
-
Любимец
17.00
30.03/неделя/
Берое
-
Черноморец Бс
19.00
31.03/понед./
Славия
-
Локомотив Сф
17.00
НЮЗ 7
Пирин ГД
-
Почива
01.04/вторник/
ШЛ – 1/4 финали първа среща
02.04/сряда/
ШЛ – 1/4финали първа среща
03.04/четвърт./
Лига Европа – 1/4 финали първа среща
Отложена среща Купа България 1/4 финали – срещи реванш
02.04/сряда/
Лудогорец Рз
-
Литекс
V - /ХХХІ/кръг
05.04/събота/
Локомотив Пд
-
Лудогорец
16.15
ТВ 7
06.04/неделя/
Ботев Пд
-
Литекс
15.45
НЮЗ 7
06.04/неделя/
Левски
-
Черно море
19.30
ТВ 7
ЦСКА
-
Почива
05.04/събота/
Черноморец Бс
-
Славия
18.00
НЮЗ7
05.04/събота/
Любимец
-
Берое
17.00
05.04/събота/
Пирин ГД
-
Нефтохимик
17.00
Локомотив Сф
-
Почива
08.04/вторник/
ШЛ – 1/4 финали реванши
09.04/сряда/
ШЛ – 1/4 финали реванши
10.04/четвърт./
Лига Европа – 1/4 финали реванши
VІ - /ХХХІІ/ кръг
09.04/сряда/
Литекс
-
Локомотив Пд
17.00
НЮЗ 7
09.04/сряда/
Лудогорец
-
Левски
19.15
ТВ 7
10.04/четвърт/
ЦСКА
-
Ботев Пд
17.30
НЮЗ 7
Черно море
-
Почива
09.04/сряда/
Берое
-
Пирин ГД
19.00
09.04/сряда/
Славия
-
Любимец
17.00
10.04/четвърт/
Локомотив Сф
-
Черноморец Бс
15.00
НЮЗ 7
Нефтохимик
-
Почива
VІІ - /ХХХІІІ/кръг
12.04/събота/
Левски
-
Литекс
16.15
ТВ 7
13.04/неделя/
Черно море
-
Лудогорец
15.45
НЮЗ 7
13.04/неделя/
Локомотив Пд
-
ЦСКА
19.30
ТВ 7
Ботев Пд
-
Почива
13.04/неделя/
Любимец
-
Локомотив Сф
17.00
13.04/неделя/
Пирин ГД
-
Славия
17.00
13.04/неделя/
Нефтохимик
-
Берое
17.00
Черноморец Бс
-
Почива _________________ МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ! |
|
Върнете се в началото |
|
|
Jenia LCI
Регистриран на: 25 Сеп 2006 Мнения: 1626
|
Пуснато на: Вто 11 Мар, 2014 18:23 Заглавие: |
|
|
И пак, за да е по-прегледно:
13 март (четвъртък), 14:00 ч.: Локо Сф - Черноморец (Купа на България)
16 март (неделя), 15:30 ч.: Локо Сф - Пирин ГД
19 март (сряда), 18:00 ч.: Черноморец - Локо Сф (Купа на България)
22 март (събота), 15:30 ч.: Нефтохимик - Локо Сф
26 март (сряда), 15:30 ч.: Локо Сф - Берое
31 март (понеделник), 17:00 ч.: Славия - Локо Сф
10 април (четвъртък), 15:00 ч.: Локо Сф - Черноморец
13 април (неделя), 17:00 ч.: Любимец - Локо Сф
Точните дати и часове ще се определят допълнително:
16 април (сряда): евентуално първи полуфинал Купа на България
19 април (събота): Пирин ГД - Локо Сф (някъде по Великден)
23 април (сряда): евентуално полуфинал-реванш Купа на България
26 април (събота): Локо Сф - Нефтохимик
30 април (сряда): Берое - Локо Сф
3 май (събота): Локо Сф - Славия (по средата на 6 почивни дни)
10 май (събота): Черноморец - Локо Сф
15 май (четвъртък): много много евентуално финал Купа на България
17 май (събота): Локо Сф - Любимец |
|
Върнете се в началото |
|
|
Metala Ultras Leader
Регистриран на: 31 Авг 2006 Мнения: 34335 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто 11 Мар, 2014 20:39 Заглавие: |
|
|
Еврейски понеделник = един по-дълъг уикенд _________________
|
|
Върнете се в началото |
|
|
Pride
Регистриран на: 28 Сеп 2006 Мнения: 6727
|
|
Върнете се в началото |
|
|
Pride
Регистриран на: 28 Сеп 2006 Мнения: 6727
|
|
Върнете се в началото |
|
|
Jenia LCI
Регистриран на: 25 Сеп 2006 Мнения: 1626
|
Пуснато на: Пон 07 Апр, 2014 22:31 Заглавие: |
|
|
Айде всички мачове до края (ако няма нови промени де ):
10 април (четвъртък), 15:00 ч.: Локо Сф - Черноморец
13 април (неделя), 17:00 ч.: Любимец - Локо Сф
16 април (сряда), 16.15 ч.: Ботев Пд - Локо Сф - Купа на България
19 април (събота), 17.00 ч.: Пирин ГД - Локо Сф
23 април (сряда), 16.00 ч.: Локо Сф - Ботев Пд - Купа на България
26 април (събота), 17.00 ч.: Локо Сф - Нефтохимик
30 април (сряда), 19.00 ч.: Берое - Локо Сф
4 май (неделя), 17.15 ч.: Локо Сф - Славия
12 май (понеделник), 18.00 ч.: Черноморец - Локо Сф
17 май (събота), 18.00 ч.: Локо Сф - Любимец
Последната промяна е направена от Jenia LCI на Чет 24 Апр, 2014 11:32; мнението е било променяно общо 1 път |
|
Върнете се в началото |
|
|
Turo_Bufera I.B.U.U.
Регистриран на: 12 Сеп 2006 Мнения: 8504 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто 08 Апр, 2014 9:30 Заглавие: |
|
|
Може само да добавим,че този мач с Любимец ще се играе на неизвестен стадион,заради концерта на Аеросмит _________________ МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ! |
|
Върнете се в началото |
|
|
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|
|
|