Гигов: Ако аз си тръгна, Локомотив изчезва

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Апр, 2013 21:51    Заглавие: Гигов: Ако аз си тръгна, Локомотив изчезва Отговорете с цитат

Въпреки че утре се връщаме "у дома", да не забравяме Пинокио, който изпълзя от дупката и се изпъчи като комсомолец пред Знаме на Мира Людмила Живкова.

КАК НЕ ТЕ Е СРАМ, БОКЛУК, УРИВАЙ СЕ ДА ТИ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА:

Президентът на Локомотив София Николай Гигов коментира състоянието на родния футбол, както и ситуацията при "железничарите".



“Локомотив София има приличен отбор. Знаете, че въпреки съдийските тесли напоследък, по една или друга причина, играем добре и смятам, че особено след утре, с връщането ни на стадиона... До последно имахме някои неща да изглаждаме, но това е дълга сага, която започна преди четири години с една експертиза, която за мен е абсолютно криминално направена и платена от мен 90 хиляди лева. В която се описаха чудовищни работи, че козирката едва ли не ще падне всеки момент. И много бързичко трябва да бъде сменена. От една единствена фирма, която е лицензирана в България да дава подобни оценки. План сметката, която ни беше представена тогава, е само 3 милиона лева само за въжетата. Покрай нова година вече се изнервих от тази цялата ситуация... Ако аз си тръгна от Локомотив, той ще изчезне, говоря ви съвсем коректно.

Поисках среща с тогавашния премиер Борисов, получих я веднага. Беше на 30 или 31 декември, всичко живо беше в отпуска. Когато му представих експертизата и тези неща, той доста се поучуди. Искаше да провери всичко, за да бъде направена нова експертиза, която този път вече струваше само 25 хиляди лева. Благодарение на него преведоха тези пари и поръчаха тази експертиза. Оказа се, че разликата в ремонта е десет пъти по-малка”, коментира Гигов пред Би Ти Ви.

На въпрос, докога ще има толкова много чужденци в българския футбол, бизнесменът отговори: “Школите са в много тежко състояние, това не подминава и нашата. От Нова година направихме някои промени, но проблемите са чудовищни. Трябва да се промени нормативната уредба за провеждане на училищните състезания.”

Гигов коментира и последните актуални събитие в “А” група: “Шампион ще бъде, който издържи до края на това темпо. Засега има два отбора, които се борят. Различни фактори се опитват да влияят върху футбола в момента. Става въпрос за съдийството. С последните решения на БФС този фактор значително ще му намалее силата за решаване на мачове. С изваждането на един съдия, един друг е замразен, нещата ще се оправят. Аз говоря за това, което ми причиниха на мен. Някои съдии се опитват да диктуват шампионата или поне се опитваха, но няма да им се получи. И за моя отбор не свириха дузпа преди два дни, а я имаше. Повече не искам да говоря по този въпрос. Всеки има право на грешки, но когато стават очевидни, стават дразнещи и трябва да се взимат мерки”, завърши Гигов.


махай се оределяк black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Апр, 2013 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Комсомолец,

ще изчезнеш ти и на дъщеря ти Ти Ви кариерата
но Локомотив, идеята Локомотив няма да изчезне докато са авейлабъл на нашите деца-децата,

това е Идеал,който в АОНСУ не са Ви учили (извинявай ти и там не си търкал скамейката) и никога няма да разбереш.

И не трябва да разбираш, повярвай....

Не се изказвай никога от последна инстанция защото за теб пишат на папир който не става на WC, защото се водиш "президент" на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ,
иначе няма да се сети никой за теб.....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 19 Апр, 2013 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гигов: Ако аз си тръгна, Локомотив изчезва


Що се косиш. Тоя това го казва във всяко негово излияние...
Още повече един достоен човек, никога не би казал че от него зависи нещо, каквото и да е то.
clapping clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Апр, 2013 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Цитат:
Гигов: Ако аз си тръгна, Локомотив изчезва


Що се косиш. Тоя това го казва във всяко негово излияние...
Още повече един достоен човек, никога не би казал че от него зависи нещо, каквото и да е то.
clapping clapping clapping


Защото не може някакъв идиот да говори че изчезва част от живота на хиляди семейства, понеже той е произведен във фабриките на партията да дава квалификации за нещо толкова над него, и
защото той е някой заради Локомотив, а не въпреки него....

на лек режим в Казичене......

амин
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 20 Апр, 2013 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще изчезне самия той, затова го споменава всеки път.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 21 Апр, 2013 22:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей майка му деба...циркът се върна у дома...Чудя се как може още "сериозни медии" да се занимават с някакви нафталинови палячовци...

Чакаме да го гръмнат и тва е aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пет 03 Май, 2013 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ей майка му деба...циркът се върна у дома...Чудя се как може още "сериозни медии" да се занимават с някакви нафталинови палячовци...


Журналята по дефолт нямат никаква работа и се чудят каква да сътворят.
Metala написа:

Чакаме да го гръмнат и тва е aggressive2

Май си е така...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 15 Май, 2013 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гигов: Ако аз си тръгна, Локомотив изчезва


Ами то това му е голямата грешка на тоя. Прие клуба за нещо негово си, а не Локомотив София - клуб радвал десетки години хиляди хора от София и цяла България.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 16 Май, 2013 7:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не знам кво що...ама при заралийте като (е)Банев си тръгна, хората си изпаднаха,върнаха се и вече има две купи за три години, стадион слънце и т.н...Демек за 6 пъти по-малко време са постигнали три пъти повече от Лъжеца boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 16 Май, 2013 14:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локото с пореден изпълнителен лист

Осъдиха "железничарите" за още 75 000, Стойне Манолов си чака и едни 300 бона от Гигов

Национална спортна база осъди Локомотив (София). Причината – наеми, които “железничарите” дължат за ползването на стадион “Васил Левски” за сезон 2011/2012.

“От Локомотив ни дължат 75 000 лева. Те имат изпълнителен лист за това нещо. Осъдени са”, коментира Спас Спасов от отдел “финансово-счетоводен” на Национална спортна база.

Столичните “железничари”, които се борят за оцеляване в “А” група, дължат пари и на бизнесмена Стойне Манолов, пише “Тема Спорт”. Сумата е около 300 000 лева и е за лагери в комплекса “Царско село”.

“Дължат пари. Още обаче не съм подавал иск в БФС да си ги търся. ЦСКа също ми дължи не малка сума. Имам сантименти и към двата отбора. Сигурно аз ще съм последният, който би пуснал жалба срещу Локомотив”, коментира Стойне Манолов.

Както е известно, лиценза на “червено-черните” за новия сезон клати и халфът на Лудогорец Светослав Дяков. Той осъди клуба за 52 хиляди лева.


Къде ше си тръгнеш,бе байнооооооооо....Ти дължиш на целия свят и на половината МАрс кинти бе biggrin black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 16 Май, 2013 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Стойне Манолов нямало да го осъди,ама Национална спортна база си иска кинтите

п.с.
АКО НЕ Е ЛОКОМОТИВ,АЗ СЪМ ГОСПОДИН НИКОЙ - ФАКТ
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Май, 2013 16:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Антон Велков: Загубихме железничарския дух
22 май 2013 15:14
Фотограф: donbalon.eu

Не знам дали Гигов ще остане, ако отборът изпадне, каза спортният директор на Локо София

Спортният директор на Локо София Антон Велков сподели, че всички в отбора все още таят надежда да запазят мястото си в елита.
„Вече не всичко зависи от нас. Но докато има надежда, трябва да я преследваме. В края на седмицата ще станат ясни нещата, но ще се борим докрай. Тръпнем в очакване. Погледнато реално – ние загубихме точки от преки конкуренти, а в мачовете срещу лидерите бяхме на косъм да вземем нещо. Срещу големите отбори играем по-мобилизирано спрямо това срещу тези от дъното. През този сезон свършихме срамна работа. Но се надявам на финален спринт, който да ни гарантира мястото в А група. Няма да е прилично да вдигнем бялото знаме. Надявам се срещу Литекс и ЦСКА да изиграем два силни мача и да спечелим заветните шест точки. Нямаме сериозни проблеми и причини за притеснение. Дано свърши всичко благополучно. Но не биваше да се стига чак дотук. Загубихме железничарския дух. Той остана някъде там през годините. Клубът има своята идентичност, когато разполага с хора, израснали в „Надежда. Такива, които са дишали сгурията и прахта на стадиона. Тогава можем да говорим за дух. Но за съжаление той избледня“, каза Велков.

Той добави, че не знае дали Николай Гигов ще продължи да издържа отбора и в Б група. „Не трябва да правим анализи сега. Не съм говорил със собственика. Не знам дали ще остане, ако изпаднем. Няма яснота. В момента обстановката е много гореща и не сме говорили за нищо. Единствено Гигов знае дали ще остане в клуба“, уточни шефът на червено-черните.


За едното е прав...Дано за другото не е boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 15:49    Заглавие: Отговорете с цитат

За да не отварям нова тема:

Цитат:
Прекратиха 15-годишна съдебна сага за пари
Светослав Табаков / 28 май 2013 14:56Размер на шрифта: T- | T | T+

Частен съдия-изпълнител прекрати официално дело с 15-годишна давност между Локомотив Сф и бившия му защитник Добромир Митов. Съдебната сага видя своя край тези дни, след като финансовите отношения между двете страни бяха уредени.

По същия начин беше прекратено и едно от двете дела, които бе завел срещу клуба сръбският бранител Дарко Савич, който получи парите си по него. Остава обаче да бъде решен още един финансов казус между Локо Сф и Савич.


Начи кво стана...Видя се че пак сме в "А" циркова група, лицензчето пак зависна, ама от друга страна червенушките дойдоха на власт и не върви така да излагаме партията, та решихме да платим,а? boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum