ПОМОЩ ЗА ШКОЛАТА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> ДЮШ Локомотив-София
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 18 Мар, 2012 8:57    Заглавие: Отговорете с цитат

събраха ли се някакви пари,аз си тръгнах много нервен от мача и забравих,на мача с белите или с търговище ще дам connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 18 Мар, 2012 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
събраха ли се някакви пари,аз си тръгнах много нервен от мача и забравих,на мача с белите или с търговище ще дам connie_29


Доколкото знам 145 лв и некви стотинки. Което е мегдобро clapping clapping clapping Ама нека официалните преброители да кажат. А и официално цифрата ще се посочва във всеки следващ брой на на info-то.

Ноо както казах нещата силно треа да се подобрят със събирането на тия пари. Треат си поне три читави урни, по-големи, не като тази смотаната и да се сложат на места дето ще се виждат, на една маса на входа и т.н. Щото сеа неква малка кутия на некъф тупан...ми не е сериозно и хората си подминаваха...Едно дето даваха само едни и същи,ама поне се дава. clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2012 6:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Съжалявам, понеже мнението ми не е много за тук ама.. Някой може ли да ми вземе от тези тениски по 45 лв и да ми я прати по Еконт, ако му се занимава air_kiss
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2012 7:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Съжалявам, понеже мнението ми не е много за тук ама.. Някой може ли да ми вземе от тези тениски по 45 лв и да ми я прати по Еконт, ако му се занимава air_kiss


Да по-скоро е за темата с артикули. Не знам кога мога да мина до магазина, но мога да им звънна да питам дали пращат по куриер. Но две неща фланелката е от миналия полусезон и има размери, на теб кой ти трябва?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2012 9:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси, питай ги макар че им писах мейл.За тази от снимката ти говоря, където е с многото Пуми.Иначе за размера М
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2012 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

ОБЩАТА СУМА КОЯТО СЕ СЪБРА Е 205,51 ЛВ

Поръчани са 5 топки спортика за школата.
На сайта локосф.инфо ще има информация как се изразходвани средствата и всички други подробности.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ДАРИЛИ СУМА ЗА ШКОЛАТА !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2012 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Брей..Браво бе...Следващият път пак...

А нещо мислено ли е за специално връчване или? boredom congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2012 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво 5 топки 5,а ич clapping това си е начало! дано се продължи традицията,дано congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЛокомотивСофия



Регистриран на: 25 Фев 2010
Мнения: 64
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2012 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудя се, ако се съберат парите от няколко мача накуп, и тогава поръчате повече неща, няма ли да е по-голяма отстъпката?
_________________
Гошо Марков на фризьор, Ники Гигов във затвор!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2012 1:53    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛокомотивСофия написа:
Чудя се, ако се съберат парите от няколко мача накуп, и тогава поръчате повече неща, няма ли да е по-голяма отстъпката?


Няма bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2012 7:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Доколкото разбрах взимаме на минимална цена, просто там Гришата Петков си движи работите и знае от кой/има от къде да ги взема на тая цена (за протокола, ние си мислехме, че една топка ще излезе 50+ лева парчето).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2012 7:58    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Доколкото разбрах взимаме на минимална цена, просто там Гришата Петков си движи работите и знае от кой/има от къде да ги взема на тая цена (за протокола, ние си мислехме, че една топка ще излезе 50+ лева парчето).


Незнам, що намесвате в сделката въобще Григор Петков. Топки bad После се чудете що някой ходи с екип на друг отбор.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2012 8:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
pa®tci написа:
Доколкото разбрах взимаме на минимална цена, просто там Гришата Петков си движи работите и знае от кой/има от къде да ги взема на тая цена (за протокола, ние си мислехме, че една топка ще излезе 50+ лева парчето).


Незнам, що намесвате в сделката въобще Григор Петков. Топки bad После се чудете що някой ходи с екип на друг отбор.


Е за тия пари какво искаш? И ако ще са екипи треа да има поне за един набор...Засега тия средства са ни непосилни. Но продължаваме да се стараем де...5 топки са 5 топки повече от нищото bb air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2012 9:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
... Незнам, що намесвате в сделката въобще Григор Петков...

Щото беше попитан от какво най-много имат нужда децата. Казахме му, че има 200 лв, той каза "Супер! Ще вземем пет топки." Ние му казахме на каква цена сме намерили и той каза "Няма смисъл да се вътрите толкова, еди-кой си ще ми прати топки на тая и тая цена."

Още обяснения ще трябват ли?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2012 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

ТРЯБВАТ ДА И ФАКТУРА ТРЯБВА! Щото тия пари са на хората и щото днес 200 лв., утре 100, нещо от касата и така до края на полусезона ще се събере сума за екип, награда за най-добрия отбор от ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЛОКОМОТИВ. И всяко дете ще се го оцени и ще има мотивация за следващия сезон.

А не да караме както е сега кръпчица с 5 топки нема що. Имаме 200 лв на - Ура взимам ги.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> ДЮШ Локомотив-София Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 3 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum